אתגר נספח לאתגר - אקדח, ריגשת אותי.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אתגר טוב.
למען האמת, לדעתי ספר משובח אמור לכלול את שני הדברים ביחד, במינונים שונים. כלומר - אם מדבור בסצנת מתח, אני מצפה שיהיה גם תיאור רגשי עמוק של הגיבור העומד תחת אקדח, ואם מדובר בסצנת רגש, אני מצפה שהרגשות של הגיבורה יגרמו לי למתח באשר למה תחליט בסוף בעקבות רגשותיה, וכדומה.
אז בע"ה ננסה לכתוב סצנה מספר טוב
:cool:

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ישבתי לי ערב אחד עם האקדח מהכותרת. ככה, לשיחה עם כוס קפה ופרוסת עוגה.
החלפנו הגיגים, מחשבות, רגשות.
פתאום הוא הרים אלי עיניים דומעות ואמר: "מה אוכל לעשות שזהו תפקידי בעולם? להיות הכלי המשחית, ההורס, הממית? ומה אוכל לעשות ועודני מתגלגל פעמים רבות דווקא אל הרעים בסיפור?". ניכר היה שהנושא כואב לו, דוקר עמוק בלבבו.
הרמתי עיניים גם אני, הבטנו זה בזה ואמרתי בקול חנוק: "אקדח, ריגשת אותי.".

מה שסופרת עושה כשמשעמם לה...

נערך לאחרונה ב:

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ישבתי לי ערב אחד עם האקדח מהכותרת. ככה, לשיחה עם כוס קפה ופרוסת עוגה.
החלפנו הגיגים, מחשבות, רגשות.
פתאום הוא הרים אלי עיניים דומעות ואמר: "מה אוכל לעשות שזהו תפקידי בעולם? להיות הכלי המשחית, ההורס, הממית? ומה אוכל לעשות ועודני מתגלגל פעמים רבות דווקא אל הרעים בסיפור?". ניכר היה שהנושא כואב לו, דוקר עמוק בלבבו.
הרמתי עיניים גם אני, הבטנו זה בזה ואמרתי בקול חנוק: "אקדח, ריגשת אותי.".

מה שסופרת עושה כשמשעמם לה...
מזכיר את פרס נובל.
אותו סיפור, נובל המציא משהו ניפלא, חומר נפץ, שיקדם את העולם, שיאפשר לבנות בקלות. אבל הרעים (וגם הטובים) לקחו אותו למלחמות. לכן הוא החליט שאת כל הכסף מהמצאתו הוא יתרום לאנשים שיקדמו את העולם.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
@אפרוח מבושל אם היית כותבת את הקטע הזה לפני שלושה ימים - הייתי חושבת שהוא משוגע ובידיוני.
הוא צימרר אותי ממש! למרות שאין לי מושג אם ילד בגיל 2-5 (אולי יותר?) יכול לעשות את המתואר.
הקטע הזוי בדיוק כמו המציאות ההזויה שנקלענו אליה:cry:

אפרוח מבושל

משתמש מקצוען
הוא צימרר אותי ממש! למרות שאין לי מושג אם ילד בגיל 2-5 (אולי יותר?) יכול לעשות את המתואר.

זה היה תיאור מנקודת מבט של כלב...
נכון מאד
הנה רמזים לזה וגם אמירות מפורשות
לא מצליח לטפס על השיש ולהגיע לארון שבו האוכל שלי נמצא.

ואני מרגיש רק אהבה ונאמנות.

כלב בן כלב! רוח' מן הון!"

נשכתי אחד בקרסול ו

נושך אותו בפנים,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה