נספח לאתגר נספח כללי לאתגרים

bb10

משתמש פעיל
למה למרות שההוראות באתגרים מסויימים מאוד ברורות לגבי העלאת יצירות ריאליסטיות בלבד, עדיין ישנן יצירות בכל מני סגנונות אחרים שמועלות ואף זוכות לניקוד גבוה?
אישית למרות שאני אוהב סגנונות אחרים ולא רק ריאליסטי, וישנן יצירות שהן באמת ברמה טובה, כאלה שלא עומדות בכללים אני לא מצביע עבורן.

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
יש לי תחושה שכמות ההצבעות ליצירה באתגר תלויה מאוד בקדימותה באתגר כך שהחשיפה אליה ללא צורך בדפדוף ארוך. אני טועה?

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
כאילו,
לא טועה
בא נאמר שזה בחלט גם תלוי באופי היצירה, במקצועיות וכו
אם תהיה יצירה לא משהו בהתחלה היא לא תקבל כלום
אבל יצירה טובה שהעלתה ראשונה בהחלט תזכה בהרבה ניקוד

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש לי תחושה שכמות ההצבעות ליצירה באתגר תלויה מאוד בקדימותה באתגר כך שהחשיפה אליה ללא צורך בדפדוף ארוך. אני טועה?
זה נכון לחלוטין, בדקתי את זה בעבר
99% מהיצירות הזוכות הן מעמוד 1 או 2 של האתגר

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
כאילו,
לא טועה
לזאת הייתה כוונתי.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הגיוני מאד, בני אדם הם עצלנים בדרך כלל;)
אין מה לעשות. בדיוק כמו שאין מה לעשות עם העובדה שהרבה פעמים המצביעים שמים דגש על רעיון במקום על מקצועיות..

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai

אין מה לעשות.
השאלה אם יהיה יותר לנכון שהיצירות האחרונות יופיעו בעמודים הראשונים?
בדיוק כמו שאין מה לעשות עם העובדה שהרבה פעמים המצביעים שמים דגש על רעיון במקום על מקצועיות..
זה כבר נידון בכל אתגר על מה שמים את הדגש

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
@מנהל ai כתב פעם שאפשר לתכנת שההודעות יהיו מעורבבים באופן אקראי כל פעם - לא יצא מזה משהו?

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

scw

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כאילו,
לא טועה
יכול להיות קשר בין יצירה טובה ומושקעת לזה שהיא הועלתה מיד בעשר, בשניהם יש את הרצון לזכות.
חוץ מזה ברור שכמה שיצירה עולה יותר מוקדם יש יותר זמן להצביע עבורה (ולכן באתגר השבועי יש יותר איזון)

bb10

משתמש פעיל
אין מה לעשות. בדיוק כמו שאין מה לעשות עם העובדה שהרבה פעמים המצביעים שמים דגש על רעיון במקום על מקצועיות..

זה מילא, אבל למה להצביע למשהו שהוא בכלל לא לפי כללי האתגר?
בהרבה מן האתגרים חלק מהתמונות המובילות בכלל לא עומדות בכללים (אם זכור לי נכון חלקן אף ניצחו)...

@מנהל ai לא ניתן לעשות משהו שכבר הצעתי בעבר, שאתה או פותח האתגר תבחרו מבין התמונות המובילות (נגיד ה-5 המובילות, או עד הפרש מסויים בהצבעות) את מי שלדעתכם ענה הכי טוב על כללי האתגר ועשה זאת בצורה המקצועית ביותר?

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
בהרבה מן האתגרים חלק מהתמונות המובילות בכלל לא עומדות בכללים (אם זכור לי נכון חלקן אף ניצחו)...
אפשר לדווח על תמונות כאלו בזמן אמת

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@מנהל ai כתב פעם שאפשר לתכנת שההודעות יהיו מעורבבים באופן אקראי כל פעם - לא יצא מזה משהו?
לא על הצגתן באשכול, זה כן לפי הסדר הכרונולוגי, ואדרבה, תעלו מוקדם ותקבלו חשיפה רבה יותר, טבעי.

הדיבור היה על התמונות שרצות בצד שמאל בכל עמוד באתר, זה היה נטען לפי סדר עליית היצירות, וכך יצא שראו כל הזמן רק את התמונות הראשונות, זה טופל ע"י המתכנתת האלופה שלנו, וכיום זה מוצג באקראי.

זה מילא, אבל למה להצביע למשהו שהוא בכלל לא לפי כללי האתגר?
לא קרה שתמונה ניצחה שלא עמדה בכללים, למיטב זכרוני, הציבור לא עד כדי כך...
יש בהחלט תמונות שהציבור אוהב ומדרג למרות שלא תואמים להנחיות האתגר, אם זה לא תואם באופן מוחלט היצירה נמחקת, אם יש להסתפק, בד"כ אני נותן לציבור להחליט.
@מנהל ai לא ניתן לעשות משהו שכבר הצעתי בעבר, שאתה או פותח האתגר תבחרו מבין התמונות המובילות (נגיד ה-5 המובילות, או עד הפרש מסויים בהצבעות) את מי שלדעתכם ענה הכי טוב על כללי האתגר ועשה זאת בצורה המקצועית ביותר?
דיברנו על זה בעבר, אתגר חודשי יהיה בקונספט מעט שונה ולא רק על פי הצבעות הגולשים. אם ילך טוב אולי נעתיק את זה גם לשבועי.
אפשר לדווח על תמונות כאלו בזמן אמת
בהחלט עוזר.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אדרבה, תעלו מוקדם ותקבלו חשיפה רבה יותר, טבעי.
חבל, הרוב כאן הורים לילדים, והלחץ סביב זה מיותר לחלוטין, אנחנו אוהבים ורוצים אתגרים, רק תנו לנו את הזמן.
כמו כן, לפעמים יש רצון להשקיע ביצירה, ולא להעלות יצירה נחמדה, "העיקר שתופיע בעמוד הראשון"
לכן, למה ש-
המתכנתת האלופה שלנו
לא תעזור גם בזה?-
על הצגתן באשכול, זה כן לפי הסדר הכרונולוגי
??

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

bb10

משתמש פעיל
חבל, הרוב כאן הורים לילדים, והלחץ סביב זה מיותר לחלוטין, אנחנו אוהבים ורוצים אתגרים, רק תנו לנו את הזמן.
כמו כן, לפעמים יש רצון להשקיע ביצירה, ולא להעלות יצירה נחמדה, "העיקר שתופיע בעמוד הראשון"
בגלל זה אני מאד אוהב כשמעלים את האתגר כמה שעות לפני 10 ונותנים את הזמן לחשוב על רעיון טוב ולבצע אותו בצורה טובה. מעניין לבדוק אם באתגרים כאלה שהוצגו לפני 10 האיכות של היצירות הייתה גבוהה יותר...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
בגלל זה אני מאד אוהב כשמעלים את האתגר כמה שעות לפני 10 ונותנים את הזמן לחשוב על רעיון טוב ולבצע אותו בצורה טובה. מעניין לבדוק אם באתגרים כאלה שהוצגו לפני 10 האיכות של היצירות הייתה גבוהה יותר...
ואז חייבים להיות זמינים ב-10. אין אופציה של שליחה מתוזמנת...

אולי מעניין אותך גם...