נספח לאתגר נספח כללי לאתגרים

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
העליתי לפני כמה דקות את האתגר היומי. אבל בגלל שאני משתמשת חדשה בפרוג (פחות מחודש) אין לי אפשרות לפתוח יותר מנושא אחד ב24 שעות ולכן לא פתחתי נספח.
אשמח אם מישהו יוכל לפתוח במקומי, תודה!

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
העליתי לפני כמה דקות את האתגר היומי. אבל בגלל שאני משתמשת חדשה בפרוג (פחות מחודש) אין לי אפשרות לפתוח יותר מנושא אחד ב24 שעות ולכן לא פתחתי נספח.
אשמח אם מישהו יוכל לפתוח במקומי, תודה!
פתחתי

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@מנהל ai האם אתה מוחק את התמונות שצריכות מחיקה?
יש לי ערעור על שתי תמונות שמחקו לי, אחת באשכול קוקטייל חופש ואחת באשכול אתגר חדר הילדים.
אשמח מאוד אם תסביר לי למה התמונות נמחקו. באתגר קוקטייל חופש הסיבה הייתה 'מעוות', מה? הרי כל התמונות באתגר לא נראות אמיתיות? באתגר היומי על חדר הילדים היה כתוב סיבה: ללא הוספת טקסט. וזה ממש לא נכון! אני כן הוספתי טקסט!!!
בכל מקרה לדעתי התמונה שהעליתי באתגר היומי (חדר ילדים בקונספט הטיטניק) הייתה מאוד יפה, לכן העליתי אותה שוב.
אבל אשמח לקבל הסבר מניח את הדעת
סליחה ויום טוב

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
באתגר קוקטייל חופש הסיבה הייתה 'מעוות', מה? הרי כל התמונות באתגר לא נראות אמיתיות?
תמונות הילדים היו מעוותות, לא נעימות לעין, באתגר השבועי כידוע יש הקפדה יתרה בעניין.
ממליץ לקרוא בעיון את חוקת האתגרים לפני השתתפות באתגרים, וודאי לפני כתיבת תלונות על מחיקות
יש הקפדה יתרה על יצירות מקצועיות ונעימות לעין, ללא עיוותי פרצוף או אצבעות.

באתגר היומי על חדר הילדים היה כתוב סיבה: ללא הוספת טקסט. וזה ממש לא נכון! אני כן הוספתי טקסט!!!
נהפוך הוא, אסור שיהיה כתוב טקסט, עיין בהנחיות האתגר
אין להוסיף טקסט כלל! רק כותרת עם שם הקונספט בלבד ללא מילים נוספות.

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
להבנת הדברים: מה עדיף, בלי שום כיתוב או עם כותרת קצרה וזהו?
תלוי איזה טקסט. עדיף עם פרומפט. אך אסור טקסט שאינו כותרת על היצירה.
זה תקף לכל האתגרים, ובפרט באתגר כזה שהוכנס בו כלל מפורש בעניין.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לפי נתוני המדגמים, כולל הקולות הצפים והמדינות המתנדנדות (מה זה בכלל?), נראה שאני אחראית על האתגר היומי שיעלה מחר- אור לי"ז בתמוז.
כולנו מקווים שהימים האלו יהפכו לחג, בעז"ה עוד השנה. אבל עד שזה יקרה- הדבר הכי מתבקש הוא שנושאי האתגרים יהיו גלות/ גאולה/ ירושלים/ בית המקדש.
אשמח לשמוע את דעתכם- אתם רוצים אתגר מסוג כזה? כבד מדי? מעדיפים לשמור לתשעת הימים? אולי רק במוצאי י"ז בתמוז?
בכוונה אני שואלת מוקדם, כדי לשמוע כמה שיותר דעות, לטובת כל אלו שיעלו אתגרים בשבועות הקרובים.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לכאורה יש, של מי שהיה אמור להעלות אתגר אתמול.
האתגר של י"ז בתמוז פשוט הזיז את האתגרים הבאים יום אחד קדימה.
זה לא היה אמור להיות הפוך?.... לא משנה נזרום... :)

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
עוד שבועיים אתגר 100!!!
מה הולך להיות? :)

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
עוד שבועיים אתגר 100!!!
בואי נדבר תכל'ס.
באיזה אתגר צריך לזכות כדי להעלות את אתגר 100?! ;)
הרי ברור מה יקרה.
אנחנו נעלה לאתגר ההוא את היצירות הכי טובות שלנו,
ניתן שוחד למצביעים,
יהיה תיקו בהצבעות, ומתח ודרמה,
ובסוף אתגר 100 יהיה אתגר מנהל...

אולי מעניין אותך גם...