דרוש מידע נמאס לחפש את המוצץ בחושך-צריכים עיצה!

SRADT

משתמש פעיל
יש לנו תינוק בן שנה וחצי כמובן ישן עם מוצץ.
אם המוצץ יוצא לו מהפה באמצע הלילה הוא מתעורר כי הוא לא מוצא אותו, ואז אנחנו צריכים לחפש אותו הרבה זמן... עד שמוצאים בחושך...
אני יודעת שיש מוצצים מאירים בחושך, אבל אנחנו משתמשים במוצץ "פרפקט" (מוצץ דק דק ממש להפחתת בעיות אורטודנטיות בעתיד) ובסוג מוצץ שאנחנו משתמשים אין מוצצים שמאירים בחושך.

יש למישהו רעיון??? אולי קיימת מדבקה "מאירה" שלא ניתנת להסרה שאפשר להדביק על המוצץ?

נשמח לכל מידע!

SRADT

משתמש פעיל
אשמח לשמוע באמת אם מישהו מכיר מדבקות מחזירות אור איכותיות, שאחרי שנוסיף את הדבק שלנו לא יפלו... כי אז זה כבר יכול להיות מסוכן...

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ממש ממליצה על חוט בולט יותר טוב מכל מוצץ מאיר שמצאנו.. כל מוצץ קיבל חוט באורך יפה בעובי בולט והגיע השקט לעולם...

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הכי פשוט- קונים עוד כמה מוצצים, אם נעלם מוצץ בלילה מביאים מוצץ נוסף, ובבוקר מוצאים את כולם.
מניסיון, כשיש מוצץ אחד תמיד יודעים היכן הוא. כשיש כמה, לא מרימים מיד כשנופל, ויותר מהר נאבדים כולם!

נחמד להיות בשמחה

משתמש מקצוען
המוצצים של סובינקס המאירים- מאירים ממש מעולה- מנסיון והם גם ממששש דקים, אני החלפתי בגלל שהיה מידי דק לבן שלי. אבל מבחינת המחזיר הייתי מוצאת בלי משקפיים ובחושך חזק, וכמובן מחזיק גם אם הוא לא מחובר לבגד עוזר בגישושים.

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל

שירן

משתמש פעיל
למה לא לשים מחזיק למוצץ? אני תופסת להם באמצע הבטן ומתוך שינה הם יודעים להחזיר לעצמם... מומלץ בחום!

אום

משתמש מקצוען
אנחנו משתמשים במוצץ "פרפקט" (מוצץ דק דק ממש להפחתת בעיות אורטודנטיות בעתיד) ובסוג מוצץ שאנחנו משתמשים אין מוצצים שמאירים בחושך.

נשמח לכל מידע!
דווקא יש מוצצים פרפקט זוהרים בחושך. ובחצי מחיר מהארץ
1
2
3
4
5
6

אום

משתמש מקצוען
כל המוצצים הזוהרים האלה תמיד כשהם נאבדים נגמר להם האור.. חוק מרפי שכזה..
יש לבן שלי של סובינקס, לא ראיתי שהאור שורד שם לילה שלם.
נכון.
רק היא התלוננה שאין זוהרים, כתבתי שיש...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מדבקה!!!! הילד נוגס את המוצץ ולועס אותו מכל הכיוונים וזה ממש מסוכן!!!!!!!!!!!
אני שמה 1-2 מוצצי רזרבה באירגונית על העריסה / על השידה.
ואם צריך - שולפת [הגעתי למסקנה הזאת אחרי שנה של סבל לילי... :) ]

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לי יש 6 מוצצים לכל אחד, כשלכל אחד יש מחזיק מוצץ.
ב"ה הסיוט של חיפוש מוצץ פסח עלינו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה