דרוש מידע נכון הדבר שיש ביקוש שיא לאוטומציות עסקיות ובוטים??

shuki53

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סליחה עם אני סוטה מנושא האשכול אבל הקורס אני מבין כבר לא רלונטי ויש פה את האנשי אוטומציה אז אני מנצל לשאול
אתם אומרים שאין גבול לאפשרויות.
שאלתי האם המערכות אטומציה יכולות להחליף תוכנות אי אר פי גדולות של ניהול עסק כמו פריוריטי וכו שצריך כל דבר מתכנתים בשביל לבנות שם כל מיני דברים ?
דהינו האם אפשר לדוגמה לקחת תוכנה יחסית קטנה יותר כמו לדוגמה ריוחית וכו ולממשק לשם כל מיני אטומציות ולנהל רשת חנויות גדולה עם סניפים סוכנים מלאים מחסנים הנהלת חשבונות וכו?
והאם העלויות יצאו באמת יותר זולות

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סליחה עם אני סוטה מנושא האשכול אבל הקורס אני מבין כבר לא רלונטי ויש פה את האנשי אוטומציה אז אני מנצל לשאול
אתם אומרים שאין גבול לאפשרויות.
שאלתי האם המערכות אטומציה יכולות להחליף תוכנות אי אר פי גדולות של ניהול עסק כמו פריוריטי וכו שצריך כל דבר מתכנתים בשביל לבנות שם כל מיני דברים ?
דהינו האם אפשר לדוגמה לקחת תוכנה יחסית קטנה יותר כמו לדוגמה ריוחית וכו ולממשק לשם כל מיני אטומציות ולנהל רשת חנויות גדולה עם סניפים סוכנים מלאים מחסנים הנהלת חשבונות וכו?
והאם העלויות יצאו באמת יותר זולות
בעיקרון אוטומציה זה לא בניית מערכות חדשות אלא חיבור בין מערכות קיימות.
לדוגמא, אתר מכירות, נחבר אותו לרווחית ומיד עם ביצוע ההזמנה הלקוח יקבל חשבונית, וגם המקור ישמר בתיקייה יעודית של החודש הנוכחי בדרייב, וההזמנה תועבר ישר לחברת המשלוחים ,והמזמין יקבל מידי יום הודעה על סטטוס ההזמנה שלו (המוצר נארז, נשלח, בדרך, יגיע מחר וכו') ויומיים אחרי קבלת המוצר יקבל גם שאלון שביעות רצון עם השם שלו ושם המוצר שהזמין, וכל המידע ישמר במקום מסודר. הכל יעשה באופן אוטומטי לגמרי.
נתתי דוגמא לאוטומציה מסוימת, אבל האפשרויות הן אין סופיות
לגבי מחיר, אפשר לומר שבמחיר משכורת של חודש אחד של מזכירה, אפשר לקבל מוצר שיחסוך מעתה את הצורך במזכירה בכלל.
משתלם, לא?

נערך לאחרונה ב:

Bot

משתמש צעיר
אם לסכם, זאת עבודה לפרילנסרים, אין בזה שכירים, נכון?
מי שתוהה איך לשווק, אז אפשר גם ללמוד את זה.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם לסכם, זאת עבודה לפרילנסרים, אין בזה שכירים, נכון?
מי שתוהה איך לשווק, אז אפשר גם ללמוד את זה.
היום , בעיקר פרילנסרים. אבל אפשר למצוא גם עבודה כשכירים,ובעיקר לעשות שיתופי פעולה עם פרילנסרים אחרים שעמוסים בעבודה ומפנים לאחרים עבודות.

Bot

משתמש צעיר
אבל אפשר למצוא גם עבודה כשכירים,ובעיקר לעשות שיתופי פעולה עם פרילנסרים אחרים שעמוסים בעבודה ומפנים לאחרים עבודות.
אתה עדיין צריך לשווק את עצמך ולמצוא לעצמך את הלקוחות, אז במקום שהלקוח שלך זה בעל עסק, הלקוח שלך זה פרילנסר.
זה לא נקרא להיות שכיר עם המשמעות שמאחורי זה. (כמו שאתה לא לוקח סיכון ומקבל את המשכורת בין אם יש לקוחות ובין אם אין)

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אתה עדיין צריך לשווק את עצמך ולמצוא לעצמך את הלקוחות, אז במקום שהלקוח שלך זה בעל עסק, הלקוח שלך זה פרילנסר.
זה לא נקרא להיות שכיר עם המשמעות שמאחורי זה. (כמו שאתה לא לוקח סיכון ומקבל את המשכורת בין אם יש לקוחות ובין אם אין)
נכון.
אני יודע גם על חברות אוטומציה שמעסיקות שכירים בתשלום חודשי קבוע, אבל המשכורות שלהם נמוכות משמעותית ממה שפרילנסרים בתחום מרוויחים. (ושוב, אנו מדברים על הפרילנסרים המבוקשים ... כך זה בעצם בכל תחום ההייטק)

shuki53

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בעיקרון אוטומציה זה לא בניית מערכות חדשות אלא חיבור בין מערכות קיימות.
לדוגמא, אתר מכירות, נחבר אותו לרווחית ומיד עם ביצוע ההזמנה הלקוח יקבל חשבונית, וגם המקור ישמר בתיקייה יעודית של החודש הנוכחי בדרייב, וההזמנה תועבר ישר לחברת המשלוחים ,והמזמין יקבל מידי יום הודעה על סטטוס ההזמנה שלו (המוצר נארז, נשלח, בדרך, יגיע מחר וכו') ויומיים אחרי קבלת המוצר יקבל גם שאלון שביעות רצון עם השם שלו ושם המוצר שהזמין, וכל המדיע ישמר במקום מסודר. הכל יעשה באופן אוטומטי לגמרי.
נתתי דוגמא לאוומציה מסוימת, אבל האפשרויות הן אין סופיות
לגבי מחיר, אפשר לומר שבמחיר משכורת של חודש אחד של מזכירה, אפשר לקבל מוצר שיחסוך מעתה את הצורך במזכירה בכלל.
משתלם, לא?
את רוב הדברים שצינת לרוב יש את זה כבר באתר מתקדם ועם התממשקות לריוחית ודומיו הוא גם יקבל את החשבונית בלחיצת כפתור השאלה שלי על דברים מעבר
דוגמה קטנה אתר/עסק שמוכר מוצר שהלקוח יכול לשלם בבית לשליח וצריך מעקב עם שולם ומעקב שקיבל את הכסף בריוחית לדוגמה אין את האופציה הזאת אבל בתוכנות מתקדמות כמו פריוריטי וכו אפשר לבנות כמעט כל אופציה שרוצים אבל כל דבר כזה יעלה סכום
השאלה אם אתה לצורך הענין יכול לממשק לאיזה משהוא שיתן פיתרון לדוגמה לזה
יש עוד כל מיני דוגמאות אולי אני יעלה בהמשך

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
את רוב הדברים שצינת לרוב יש את זה כבר באתר מתקדם ועם התממשקות לריוחית ודומיו הוא גם יקבל את החשבונית בלחיצת כפתור השאלה שלי על דברים מעבר
דוגמה קטנה אתר/עסק שמוכר מוצר שהלקוח יכול לשלם בבית לשליח וצריך מעקב עם שולם ומעקב שקיבל את הכסף בריוחית לדוגמה אין את האופציה הזאת אבל בתוכנות מתקדמות כמו פריוריטי וכו אפשר לבנות כמעט כל אופציה שרוצים אבל כל דבר כזה יעלה סכום
השאלה אם אתה לצורך הענין יכול לממשק לאיזה משהוא שיתן פיתרון לדוגמה לזה
יש עוד כל מיני דוגמאות אולי אני יעלה בהמשך
אשמח אם תפרטו יותר מה הצורך.
למעשה באמת אין גבולות ליכולות באוטומציה, יתכן שחלק ההדברים יותר מורכבים ומצריכים ידע ברמה גבוהה, אבל זה אפשרי.
במערכת MAKE, שבה נבנה את רוב האוטומציות שלנו, 10,000 פעולות עולות 10.5 דולר. אני מאמין שזו אחת האופציות הזולות ביותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
צריך להבין איך אתה רוצה שתשלום במזומן יכנס למערכת.
יש הרבה אפשרויות לפתור את זה, החל בהקלדה בוואטסאפ ועד סריקת קוד qr ייחודי שאוטומטית יכניס את הנתונים.

Bot

משתמש צעיר
נכון.
אני יודע גם על חברות אוטומציה שמעסיקות שכירים בתשלום חודשי קבוע, אבל המשכורות שלהם נמוכות משמעותית ממה שפרילנסרים בתחום מרוויחים. (ושוב, אנו מדברים על הפרילנסרים המבוקשים ... כך זה בעצם בכל תחום ההייטק)
אבל כמה כאלו חברות כבר יש? לחפש לקוחות זה גם עבודה, ואתה לא מקבל עליה כסף, אז זה מתקזז (מתוך נקודת הנחה שרוב רובם של מפתחי האוטומציה והמתכנתים אינם מבוקשים דיו כדי שיפנו אליהם לקוחות מיוזמתם).

ובאמת מעניין אותי מה המגבלות של make, נניח ואני רוצה ליצור מרכזיה טלפונית שמקבלת שיחות, ומקבלת טקסט להקראה ללקוח מתוך API שנותן מערך, והמערכת מבקשת מהלקוח ללחוץ על המקש בהתאם לאינדקס במערך, (בשביל פריט 22 במערך צריך ללחוץ 23 (כי זה מתחיל מ1)) והלקוח צריך אחרי הלחיצה להקליט משהו, ואז יבוצע תמלול על ההקראה של הלקוח וזה ישלח לgoogle sheets וישמר שם בשורה חדשה ביחד עם הלחיצה של הלקוח.

כל זה אפשרי בתוך make בלי לשלב שרת חיצוני? יש שם אפשרות למרכזיה טלפונית, או התממשקות עם זיהוי דיבור\תמלול חיצוני, או אפילו מובנה?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל כמה כאלו חברות כבר יש? לחפש לקוחות זה גם עבודה, ואתה לא מקבל עליה כסף, אז זה מתקזז (מתוך נקודת הנחה שרוב רובם של מפתחי האוטומציה והמתכנתים אינם מבוקשים דיו כדי שיפנו אליהם לקוחות מיוזמתם).

ובאמת מעניין אותי מה המגבלות של make, נניח ואני רוצה ליצור מרכזיה טלפונית שמקבלת שיחות, ומקבלת טקסט להקראה ללקוח מתוך API שנותן מערך, והמערכת מבקשת מהלקוח ללחוץ על המקש בהתאם לאינדקס במערך, (בשביל פריט 22 במערך צריך ללחוץ 23 (כי זה מתחיל מ1)) והלקוח צריך אחרי הלחיצה להקליט משהו, ואז יבוצע תמלול על ההקראה של הלקוח וזה ישלח לgoogle sheets וישמר שם בשורה חדשה ביחד עם הלחיצה של הלקוח.

כל זה אפשרי בתוך make בלי לשלב שרת חיצוני? יש שם אפשרות למרכזיה טלפונית, או התממשקות עם זיהוי דיבור\תמלול חיצוני, או אפילו מובנה?
אפשר באמצעות מייק לחבר את המערכת של ימות המשיח למשל יחד עם גוגל שיטס ולעשות מה שאתה מתאר

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

שוב מייק היא לא תוכנה, ולכל היא לא באה להחליף מרכזייה!
וגם לא מזהה דיבור וכו'.
אבל היא כן יכולה להתממשק לכל המערכות שנותנות את האפשרות, ולעשות את כל מה שכתבת.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בקיצור make היא הפלטפורמה בה נבצע את החיבור בין המערכות.
אז כמובן שצריך את המערכות השונות כל אחת בתחומה.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך מחברים את ימות למייק?
באמצעות הAPI שלהם

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
באמצעות הAPI שלהם
אז אין להם מודול פשוט במייק אלא צריך הבנה בAPI אם אני מבין נכון

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באמצעות הAPI שלהם

אז אין להם מודול פשוט במייק אלא צריך הבנה בAPI אם אני מבין נכון
נכון.
היתה יוזמה של כמה חברים לבנות לבד מודול למייק של ימות המשיח, לא יודע מה יצא בסוף.

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
תכלס כמה מורכב זה לצור פקודה שתעביר לי מספר טלפון שהתקשר למערכת לשורה באקסל (לדוגמה)?

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה