אלי-אקספרס ניתן לעלות כל קישור גם ללא ניסיון! אין להתדיין כלל!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

הנעלי בית שהמלצתי עליהם למעלה, רק חזרתי לעדכן שהן לא מחליקות בכלל!
הילד בן 3 מתקלח איתן, שוטף איתן את הבית [כמובן בזהירות, לא להשתולל :) ]
ולובש אותן בבקרים קרירים
אני ממש מרוצה [גם מהמחיר ;) ]
https://s.click.aliexpress.com/e/_DEtgBDN
ק.ש. מניסיון
אופס, התבלבלתי, חשבתי שאני באשכול מניסיון... נו שוין... הרווחתם ;)

אני מחפשת קישוטים למרפסת, אממה, הבנתי שפרחים מלאכותיים דוהים בשמש ומאז אני מתוסכלת....!
מצאתי כמה רעיונות, משתפת:

האמת שאני מגלה שכתוב על פרחי פלסטיק חיצוניים / UV שהם עמידים בשמש
המחיר שווה ניסוי...

ק.ש.

נתוש1212

משתמש מקצוען
עוד מפרסום של חבר

קיט הרכבה של מנורה + גנרטור

קיט חמוד. בן ה-9 הרכיב (כמעט) לבד תוך שעתיים בערך (כולל הפסקות).
כמה צ'ופרים ב-16 ש"ח (משלוח חינם מעל 10$) :
.
1. הרחקה מהמסכים ופיתוח מוטוריקה עדינה
.
2. עבודה בשלבים, שילוב GOOGLE LENS לתרגום סינית (לא חייב, אפשר להסתדר גם עם התצלומים בהוראות).
.
3. מיני שיעור במדעים
.
4. תאורת חירום ללא סוללה לזמן מלחמה... :)

ק.ש. מניסיון של חבר

נתוש1212

משתמש מקצוען
מנורות לד לבן קר- חסכון משתלם במיוחד

הברגה: E27 טמפרטורת צבע: 6000-6500k

כמות ומחיר משתלם! זול בטירוף לעומת הארץ!

s.click.aliexpress.com

3.72₪ 94% OFF|2 5pcs הוביל נורה ac 220v e27 הוביל מנורה 60w 50w 40w 30w 20w 20w 15w 10w 7w 3w lampada אור מנורת תאורה| | - AliExpress

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
s.click.aliexpress.com
s.click.aliexpress.com

העליתי קישור של אור לבן קר (אני אוהב רק לבן, סורי למי שאוהב חם) וסוג נורות מסוימות בהם אני משתמש כבר שנים ונהנה מאוד!

חצי מחיר מהארץ ואיכות ותאורה מצוינת!

קחו כאן לינק נוסף לכמויות גדולות יותר וזול יותר

s.click.aliexpress.com

11.86₪ 78% OFF|5 10pcs הוביל נורה ac 220v e27 הוביל מנורה 60w 50w 40w 30w 20w 20w 15w 10w 7w 3w lampada אור מנורת תאורה| | - AliExpress

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
s.click.aliexpress.com
s.click.aliexpress.com

שווה כל שקל! תיהנו!

ק.ש. מניסיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה