דרוש מידע ניתוקים, ניתוקים, ניתוקים - RL או נטפרי

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שבוע שעבר היה אצלי טכנאי בזק. הוא היה חייב לבוא כי היתה רשומה אצלם היסטוריה ארוכה של ניתוקים אצלי, וכבר לא יכלו לעזור לי דרך הטלפון.
אחרי שהוא לא מצא שום כלום בלוח הראשי והחליף לי ראוטר, הוא נסע לדרכו.
אחרי מס' דקות הוא מתקשר אלי ומספר שע"פ הבדיקה שעשה, הנתונים אצלו הראו שהספק שלי RL נפל 130 פעם בתוך 3 ימים
מאז החלפת הראוטר המצב טוב, אבל אני לא יכול להצביע אם זה בגלל החלפת הראוטר או בגלל שRL טיפלו בשורש הבעיה.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לי יש נטסטיק של RL
וכל 5 דקות יש ניתוק בממוצע.
פשוט סיוט.
משיחה עם החברה הם אומרים שצריכים לשלוח לי טכנאי,
בינתיים לא בא לי לשלם, בעיקר כשאני רואה שזה לא רק בעיה שלי.

yudb

משתמש סופר מקצוען
לא אומר כלום

הניתוקים זה בראוטר....

הראוטר הוא זה שמתקשר לספק

אם הראוטר פגום אפשר לראות תנורות שלו אם נורת הDSL כל הזמן נופלת ומתחיל תהליך התקשרות מחדש יכול מאוד להיות שזה בעיית ראוטר או ספק כח ראוטר שנדפק

אפשר לנסות עם ראוטר אחר ולבדוק בהצלחה

אם הנורה של DSL דולקת כל הזמן דולקת, גם יכול להיות שם עדיין בעייה?

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני רכשתי עכשיו ראוטר חדש, בוא נראה אם הבעיה נפתרה, אעדכן.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תשמור עליו עם מגן ברק (לא צריך את היקרים עם מגנגנון השהיה, אפשר גם את הזולים).

נערך לאחרונה ב:

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
8

בוקר טוב כולם!

ישי היקר והמסור, @בן של מלך
לא ויתר ובדק לעומק עד השעות הקטנות של הלילה את הבעיה בניתוקים ונפילות האינטרנט,
והגיע למסקנא שהבעיה היא בראוטר 'החדש' של בזק ( אגב הם מפרסמים אותו עכשיו בקמפיין ענק בחוצות עם תמונת סבא חביב, ראו הוזהרתם)

רכשתי ראוטר חדש לא משהו יקר, אראל המלכים סידרו לי אותו מיידית,
וכבר כמה ימים העסק עף!

אז לכל המתלוננים, החליפו ראוטר
והכל יסתדר, או שהראוטרים נדפקו מברקים, מאדד מוכר,
או שהם פגומים מהיצור.

בקיצור;
לא אראל
לא קונה

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
גם לי יש ניתוקים כבר כמה שבועות לפחות
מתסכל ברמות!
בזק בדקו שהבעיה לא אצלם וRL לא הראו נכונות לטפל בבעיה
(אולי כשאהיה היח"צנית שלהם יתנו לי שירות VIP;))

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם לי יש ניתוקים כבר כמה שבועות לפחות
מתסכל ברמות!
בזק בדקו שהבעיה לא אצלם וRL לא הראו נכונות לטפל בבעיה
(אולי כשאהיה היח"צנית שלהם יתנו לי שירות VIP;))

שרי, אני ממש לא יחצני''ת שלהם,
אבל מכיון שכתבתי כאן למעלה שהבעיה לכאורה בהם,
אז הוכרחתי לתקן!

ממליצה לך לקנות ראוטר פלוס מודם, עולה החל ממאתיים ש"ח באייבורי וכו',
והכל יעוף טופי.

בהצלחה

היחצני''ת שלך

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
החלפתי מודם פעמיים, לא עזר

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
החלפתי מודם פעמיים, לא עזר

אולי מהירות הגלישה שלך גבוהה מידיי?
מעל 40 גורם גם לנפילות.

ואולי המודם לא משהו.

תבקשי מבזק בדיקה פרונטאלית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה