המדריך היומי ניתוקים לא פוסקים באינטרנט בזק נטפרי

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה יותר עדיף מבחינת העומסים??
באתרוג לא שמעתי אף פעם על ניתוקים
אבל גם בנטפרי פתרו את הנפילה הספיציפית עם בזק כך שבגדול אפשר להגיד ששתיהם בסדר

ק'סניק

משתמש מקצוען
@ק'סניק אחד מהכללים של עמותה הוא שהיא לא יכולה לצבור כסף שלא למטרות פיתוח הארגון
העובדים אמנם מקבלים שכר אבל זו לא חברה למטרות רווח ולכן הדרישות כלפיהם נמוכות הרבה יותר (איפה תמצא סינון במחיר כזה? שילמת זול קיבלת זול)
מוזמן לברר כמה עולה חסימות אחרות ולהשוות...

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אשמח גם לשמוע
עצרתי שניה לפני מעבר לבזק+נטפרי.
זה אכן נפתר?
לפי השקט שיש לי בימים האחרונים מתלונות של לקוחות נראה שנפתרה הבעיה לגמרי..

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אתמול בערב היה לי ניתוק...

פ.נ

משתמש מקצוען

עסקת הענק אושרה: הצרכנים ישלמו פחות על האינטרנט​

משרד התקשורת אישר את עסקת הענק בין בזק ופרטנר בכפוף להוזלה של תעריף הסיבים האופטיים ליתר הספקיות בשוק | הצפי: ירידת מחירים לצרכנים בשוק הסיבים האופטיים​

1a845caa35a4d2dadd84.jpg

משרד התקשורת במהלך ראשון להגברת התחרות והאצת החיבור לסיבים אופטיים.
בעקבות ההסכם ארוך הטווח (IRU) שנחתם בין חברת בזק לפרטנר בדצמבר 2022, שבמסגרתו צפויה פרטנר לקבל שירות סיטונאי מבזק עבור 120 אלף קווי סיבים אופטיים במשך 15 שנה בתעריף מופחת, שלח משרד התקשורת מכתב לבזק ובו הועלה בפני בזק החשש לפגיעה בתחרות.
לאחר סדרת דיונים משותפים עם בזק, החברה הודיעה כי תפחית לכל החברות את תעריף השימוש בסיבים אופטיים ל-72 ₪ ללא מע"מ (במקום 85.2 ₪ כיום).
"בהתאם להפחתת התעריפים והנגשת ההסכם לכל דורש ולאחר בחינה מעמיקה של הנושא, משרד התקשורת אינו מוצא לנכון להתערב בהסכם" נמסר.
שר התקשורת, ד"ר שלמה קרעי הגיב: "עם כניסתי למשרד התקשורת, הצבנו בראש סדר העדיפויות את הגברת התחרות בשוק. ההסכמה שהושגה עם חברת בזק היא בשורה משמעותית לצרכנים, שתאיץ לא רק את פריסת הסיבים ברחבי הארץ אלא גם את חיבור הלקוחות לסיבים. נפעל להסיר כל חסם תחרותי ולוודא שהצרכן הישראלי יהנה משירותי תקשורת מתקדמים ובמחירים תחרותיים״.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

עסקת הענק אושרה: הצרכנים ישלמו פחות על האינטרנט​

משרד התקשורת אישר את עסקת הענק בין בזק ופרטנר בכפוף להוזלה של תעריף הסיבים האופטיים ליתר הספקיות בשוק | הצפי: ירידת מחירים לצרכנים בשוק הסיבים האופטיים​

1a845caa35a4d2dadd84.jpg

משרד התקשורת במהלך ראשון להגברת התחרות והאצת החיבור לסיבים אופטיים.
בעקבות ההסכם ארוך הטווח (IRU) שנחתם בין חברת בזק לפרטנר בדצמבר 2022, שבמסגרתו צפויה פרטנר לקבל שירות סיטונאי מבזק עבור 120 אלף קווי סיבים אופטיים במשך 15 שנה בתעריף מופחת, שלח משרד התקשורת מכתב לבזק ובו הועלה בפני בזק החשש לפגיעה בתחרות.
לאחר סדרת דיונים משותפים עם בזק, החברה הודיעה כי תפחית לכל החברות את תעריף השימוש בסיבים אופטיים ל-72 ₪ ללא מע"מ (במקום 85.2 ₪ כיום).
"בהתאם להפחתת התעריפים והנגשת ההסכם לכל דורש ולאחר בחינה מעמיקה של הנושא, משרד התקשורת אינו מוצא לנכון להתערב בהסכם" נמסר.
שר התקשורת, ד"ר שלמה קרעי הגיב: "עם כניסתי למשרד התקשורת, הצבנו בראש סדר העדיפויות את הגברת התחרות בשוק. ההסכמה שהושגה עם חברת בזק היא בשורה משמעותית לצרכנים, שתאיץ לא רק את פריסת הסיבים ברחבי הארץ אלא גם את חיבור הלקוחות לסיבים. נפעל להסיר כל חסם תחרותי ולוודא שהצרכן הישראלי יהנה משירותי תקשורת מתקדמים ובמחירים תחרותיים״.
לא הבנתי,
אם כבר אז מה בזק הרויחה מהמהלך?
ולמה פרטנר צריכה לחתום עם בזק, אם כולם מקבלים את התנאים הללו?

A052

משתמש סופר מקצוען
בזק מרוויחה יותר לקוחות (בפחות כסף, אבל מכפלות של הרבה יותר לקוחות אמורות להוסיף רווח)
ופרטנר מקבלת כמובן מחיר מוזל יותר משאר החברות שקונות מבזק.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בזק מרוויחה יותר לקוחות (בפחות כסף, אבל מכפלות של הרבה יותר לקוחות אמורות להוסיף רווח)
ופרטנר מקבלת כמובן מחיר מוזל יותר משאר החברות שקונות מבזק
כולם קונים מבזק?
אין תחרות?

A052

משתמש סופר מקצוען
יש חברות תשתית סיבים נוספות, פרטנר (שעכשיו תפסיק בפריסה חדשה) הוט, סלקום, ואולי עוד חברה קטנה.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
יש לי סיבים של בזק עם נטפרי
תכלס לא מרוצה-איטי בטרוף ומחיר יקר

למה לא לעשות סיבים של פרטנר או סלקום-במה בזק יותר טוב?
לענין הסינון נעשה דרך נטפרי על המחשב

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
אני בבזק עם נטפרי ועכשיו הציעו לי לעבור להוט עם סיבים אופטיים.
מישהו ניסה?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני בבזק עם נטפרי ועכשיו הציעו לי לעבור להוט עם סיבים אופטיים.
מישהו ניסה?
יש לי כמה לקוחות עם זה ממש לא מרוצים חלק חזרו בחזרה לבזק..

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה