אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

כח הרצון

משתמש מקצוען
יו”ר כחול לבן, בני גנץ, התראיין לפרשן חדשות 12 אמנון אברמוביץ’ והטיח בו מלים קשות.
“אני מאוד כועס עליך. מה שעשיתם לי בשנתיים האחרונות, חבל על הזמן. פגעתם לי במשפחה, פגעתם לי בשמי הטוב, פגעתם בי באופן אישי”.
ומה עוד יש להוסיף????

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ביבי במלחמת שלג בבלפור.
דקה אחת, וחוזר לעבוד בשבילכם.

שוב הוא פונה לקהל הצעיר, ומראה שהוא לא התייבש גם לאחר 13 שנה בכיסא ראש הממשלה.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גדעון סער הראיין היום למימרן בקול חי.
כל כך יבשושי, מה בעצם הוא אמר שם?
אם היו אומרים לי שזה חוצניק שקיבל טקסט להקראה הייתי מקבל!
[גילוי נאות - נמאס לי באמצע. אולי ההמשך מפצה?]

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גנץ משדר כל הזמן את הילד הקטן שהתחיל במריבה ולא יודע איך לגמור.
כואב, כי מדובר באדם ישר ששירת את מדינת ישראל. למרות זאת, הוא טיפס על עצים גבוהים וכרגע רק עסוק בלזרוק על כולם עלים יבשים מלמעלה, במקום לרדת בכבוד ולומר "טעיתי".
קשה לו בפוליטיקה.

סערצע

משתמש מקצוען

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מראה שהוא לא התייבש גם לאחר 13 שנה בכיסא ראש הממשלה
ניתוח נכון.
עדיין, הייתי ממליץ לו לעשות זאת על יד הגבהה כמו שולחן או גדר.
הוא מתכופף שם כמו זקן...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תודה ל @הכלבויניק על הפינוי והפתיחה מחדש.
בבקשה לשמור על האשכול עניני ככל הניתן.
בהחלט!

לאחר נעילות חוזרות ונשנות, ומחיקת הודעות רבות שאינן עומדות בכללים,
חשוב להבהיר:

ככלל, אין מקום לפוליטיקה וויכוחי השקפה ודעות אישיות בפרוג.
אשכול זה נפתח בפורום קופי, בתנאי שיהיה בעל אופי מקצועי, עם תובנות לגבי פרסום וקריאייטיב, וניתוח קמפיינים מוצלחים (יותר או פחות), שמושקעים בהם מיליוני ש"ח.

אתה מסתפק אם ניתן לכתוב הודעה מסוימת? נקוט כלל זה בידך:
כל הודעה שאינה בעל אופי מקצועי בתחום הפרסום, אין מקומה כאן!

משתמשים שיעברו על הכללים שוב, מסתכנים בהשעיה.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בהחלט!

לאחר נעילות חוזרות ונשנות, ומחיקת הודעות רבות שאינן עומדות בכללים,
חשוב להבהיר:

ככלל, אין מקום לפוליטיקה וויכוחי השקפה ודעות אישיות בפרוג.
אשכול זה נפתח בפורום קופי, בתנאי שיהיה בעל אופי מקצועי, עם תובנות לגבי פרסום וקריאייטיב, וניתוח קמפיינים מוצלחים (יותר או פחות), שמושקעים בהם מיליוני ש"ח.

אתה מסתפק אם ניתן לכתוב הודעה מסוימת? נקוט כלל זה בידך:
כל הודעה שאינה בעל אופי מקצועי בתחום הפרסום, אין מקומה כאן!

משתמשים שיעברו על הכללים שוב, מסתכנים בהשעיה.
רק מזכיר: בהודעה הראשונה באשכול הכללים מוסברים היטב.
אולי כדאי לשים קישור בהודעה זו.
@הכלבויניק לתשו"לך.

סערצע

משתמש מקצוען
ברוח הדברים.. אם אפשר להעלות בלי פרשנות מה גפני אמר ואיפה, אני רואה את הפוליטיקאים מש"ס מגיבים ולא מוצא על מה.
כפי שדווח בהרחבה ב'בחדרי חרדים' על הקרב שמתנהל מאחורי הקלעים בין סיעת דגל התורה לש"ס לקראת הבחירות הנוכחיות, הבוקר (חמישי) הקרב הפך לגלוי ויצרי, בעקבות דברים שאומר יו"ר דגל התורה משה גפני, כשהוא קורא לציבור הספרדי בני התורה להצביע ליהדות התורה.
בראיון שהעניק לעיתון 'משפחה' אומר גפני, "יש הרבה בנות ספרדיות שלומדות בסמינרים אצלנו. אתם לא חושבים שמשפחה ספרדית שהבן שלה לומד אצלנו בחינוך העצמאי ואנחנו דואגים לו לתקציבים, והבת שלהם לומדת בסמינר אצלנו, האם הם לא צריכים להצביע ג'?", תוך שהוא מדגיש כי הוא מצפה גם משאר הציבור הספרדי שלומד במוסדות אשכנזים לתמוך דווקא ברשימה האשכנזית.
גפני מדגיש כי קיימים הבדלים אמיתיים בין יהדות התורה לש"ס, "יש ניואנסים שונים פעמים רבות בנושאים שונים שעומדים על סדר היום של הציבור החרדי. גם מבחינה השקפתית. נכון שבשנים האחרונות יש שיתוף פעולה בינינו לבין ש"ס. יש שיתוף פעולה, והוא חיוני וחשוב לטובת כל הצדדים. אבל יש הבדלים, ומי שמכיר את העבודה שלנו בכנסת, מי שמכיר את העבודה בממשלה, יש הבדלים השקפתיים בין ש"ס לבין יהדות התורה", הוא אומר.
"הראייה", מציין גפני, "למה רוצים לשלוח תלמידים למוסדות שלנו, למה אברכים רוצים לבוא וללמוד אצלנו, הסיבות הן מאוד ברורות ואני לא מתכוון להרחיב בזה". אך כשהמראיינים ביקשו הרחבה, השיב גפני; "אני לא רוצה להרחיב, כי אנחנו עובדים בשיתוף פעולה. אני לא רוצה להפוך את זה לנושא".
ב'בחדרי חרדים' דווח מאז היציאה לבחירות על הקרב הצפוי, תחילה היה זה כשהשר אריה דרעי הציג את עצמו כמי שטיפל לבדו בכל תקופת הקורונה בנושאים הדתיים, וביהדות התורה זיהו תזוזה של בוחרים לש"ס, כך שכבר לפני חודש וחצי דיווחנו כי ביהדות התורה ינסו לחדד את ההבדלים בינם לבין ש״ס.
עוד דיווחנו בשבוע שעבר כי בדגל התורה חוששים מזליגה של עשרות קולות בני התורה הספרדים מקהילות 'המרביצי' בעקבות זעם שלא מונה נציג מטעם למועצת גדולי התורה בסבב המינויים בחודש כסליו.
כך או כך, בש"ס קיבלו הוראה הבוקר שלא להגיב לדבריו של גפני, בראיונות שהעניקו הבוקר נציגי המפלגה הם הבהירו כי קיבלו הוראה לשתוק למרות ש"יש להם הרבה מה להגיב".
ויעוי', למשל, גם כאן.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ביבי קורא "לכו להתחסן"
1613698729842.png

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הערב דוח כי נתניהו הורה לשרים וחברי הכנסת לתקוף את האבטחה שהוצמדה לליאת בן ארי התובעת הכללית במשפטו

לא בפעם הראשונה, משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מעורב בקמפיין הבחירות אותו הוא מוביל. על פי הדיווח הערב (חמישי) של הכתב הפוליטי מיכאל שמש ב'כאן 11', נתניהו שכזכור מידר את שרי הליכוד - גם הבכירים שבהם - מהקמפיין, הורה להם ולחברי הכנסת של מפלגתו לתקוף את ההחלטה להצמיד אבטחה לתובעת הכללית במשפטו ליאת בן ארי.

על פי הדיווח, נתניהו טען כי הצמדת האבטחה למיטב ידיעתו אינה מחויבת המציאות ומטרתה רק להציג את נתניהו ותומכיו כאלימים, "זה חלק מהקמפיין של הפרקליטות, ניסיון לייצר 'פייק מאפיה'" הגדיר זאת נתניהו.

לדידו של נתניהו התמונות של התובעת במשפטו מלווה במאבטחים פוגעת בתדמיתה של מפלגת השלטון, וכפי שהיועץ המשפטי לממשלה עצמו אמר בעבר: "העובדה שפרקליט המדינה שי ניצן ופרקליטת מיסוי וכלכלה ליאת בן ארי מסתובבים עם מאבטחים רק בגלל שמילאו את תפקידם, בלתי מתקבלת על הדעת", והוא אף חזר על הדברים בהזדמנויות שונות.

כזכור, לקראת פתיחת משפטו של נתניהו התקיימה הערכת מצב חשאית בין בכירים בהנהלת בתי המשפט לבין בכירים במשטרה והוחלט לתגבר את האבטחה סביב השופטים שידונו בתיקים של רה"מ, בהם גם ראש ההרכב - השופטת רבקה פרידמן פלדמן.

הגורמים הרלוונטיים בהם השב"כ נערכו גם לאבטחה בבית המשפט עצמו. מאבטחים מטעם השב"כ אף סיירו בבית המשפט, זאת כדי לבדוק איך לנטרל סיכונים אפשריים אם יידרשו לכך.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
יעקב ריבלין בטורו ב׳בקהילה׳: נתניהו התייצב בגוב האריות של ׳חדשות 12׳ לקרב פנים מול פנים בזירה הכי עויינת שיכל לבחור. לפני שנתיים בדיוק הוא התייצב שם לראיון נטול כפפות, התוצאה הייתה נוק אאוט ברור לטובת המראיינת קרן מרציאנו. היא הריצה אותו מצד לצד בשאלות נוקבות. בתום הראיון נערכו סקרי בזק שהוכיחו שאשף הראיונות והתקשורת יצא ממנו חבול ומוכה.

השבוע חזר נתניהו לזירה כשהפעם ניצבת מולו יריבה עקשנית וקשוחה לא פחות: יונית לוי. מה היא חושבת על נתניהו ראו בשפת הגוף שלה מהרגע הראשון. גם כאן הקרב נגמר בנוק אאוט אבל לצד השני. במשך ארבעים דקות הדף נתניהו מכות מילוליות ועקיצות חדות ואילץ את המרואיינת לעבור בעצמה לשלב המגננה. מה שיפה היה שהוא עשה זאת באלגנטיות. לרגעים דומה היה שמדובר במופע בידור ולא בראיון של להיות או לחדול עבור המרואיין.

נתניהו הגיע לאולפן בגלל החמישה מנדטים שמתנדנדים כעת בינו לבין סער. סער מנסה להקרין חידוש והתרעננות עם אנשים נקיי כפיים. נתניהו היה צריך להוכיח להם שגם אחרי 13 שנה בראשות הממשלה ושלושה סיבובי בחירות הוא לא אסימון טלפון מהימים שלפני הבזקרט. במובן זה הראיון הצליח מעל המשוער. נתניהו התגלה רענן וטרי כמו חסה שנקטפה לפני שעתיים בחממות של ניצנה. זה המראה שבוחריו הפוטנציאליים ציפו לראות.

סערצע

משתמש מקצוען
לא אדע מדוע מתעקשים להשוות את הראיון הנוכחי דוקא לשלפני שנתיים (סמוך מאד לבחירות). יתכן מפני שנצרב היטב בתודעה.

את דעתי כבר הבעתי:
שמא ניתן להשוות את הראיון הנוכחי לזה שלפני שנה וחצי (ט"ו אלול תשע"ט), באותו האולפן, למיסיס ר. מצליח.
לפי הנראה, יש יותר קוים משותפים בין הראיונות הללו מלקודמם.

מירי עוס

משתמש מקצוען
יו”ר כחול לבן, בני גנץ, התראיין לפרשן חדשות 12 אמנון אברמוביץ’ והטיח בו מלים קשות.
“אני מאוד כועס עליך. מה שעשיתם לי בשנתיים האחרונות, חבל על הזמן. פגעתם לי במשפחה, פגעתם לי בשמי הטוב, פגעתם בי באופן אישי”.
ומה עוד יש להוסיף????
לי זה עשה קצת רושם לא אמיתי.
כאילו גנץ מנסה שנחשוב שהתקשורת מאתרגת את נתניהו, ונכנסת בו.

פוליטקאי

משתמש פעיל
הפעם הם בעצם החליטו לעשות קמפיין יותר מיינסטרים בלי מסרים שיעוררו חמת זעם של חלקים בציונות הדתית ובכלל בציבור החילוני.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
הפעם הם בעצם החליטו לעשות קמפיין יותר מיינסטרים בלי מסרים שיעוררו חמת זעם של חלקים בציונות הדתית ובכלל בציבור החילוני.
איך אמרו באחד הzoomים לפעילים?
בפעם הקודמת היה קמפיין של כאב, לא קמפיין רציונלי.
כשכואב צועקים, לא חושבים.
עכשיו קצת נרגעו...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה