אסטרטגיה ניתוח קמפיינים - בחירות לכנסת ה-24

רוצה להגיב כאן? חובה לאשר שקראת את ההודעה בתחילת האשכול!

• קראתי את הכללים בהודעה הראשונה של אשכול זה.

• אני מודע לאפשרות שהודעתי תימחק ללא הסבר מראש, ועל דעת זה אני מגיב כאן.

• אני מודע שאם אכתוב הודעות שאינן עומדות בכללים, הן יהיו ההודעות האחרונות שלי באשכול זה.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

גרגמלה

משתמש פעיל
לענ"ד זה החיות והרעננות שהו מחדיר עמוק בטון ובנימת הדיבור.
הוא כל כך מתלהב ממה שהוא אומר, שאתה לא יכול להישאר אדיש!
אין לו את הסחבק שיש לנתניהו,
כשביבי מוציא סרטון הוא נותן את ההרגשה שהוא עצמו יזם את התסריט, המציא את המילים ונהנה מכל שניה.
הוא יכול לדבר קשקושים במיץ עגבניות בכזה ביטחון ועיניים בורקות, שכולם יאמינו לו.
מה שאין כך גדעון סער, שהדברים שהוא אומר הם אולי נכונים אך חסרה לו הכריזמטיות והחיות,
זה נשמע שהוא מדקלם דף מסרים כתוב,
וחבל...

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שלשה שבועות לבחירות, וביהדות התורה מתחילים לחמם מנועים

לאחר שחשפו כבר בשבוע שעבר את הסלוגן "זו גדולתנו זו גאוותנו"
שבא לתת מענה להסתה הפרועה בציבור הכללי, הקמפיין נועד לציבור פנימה, אנחנו לא מתביישים להיות מי שאנחנו, קוראים לזה 'גאוות יחידה'....

היום מתפרסם המשפט שילווה אותנו
"קודם כל חרדי!"
לא משנה מי אתה, ומה הן דעותיך הפוליטיות, אתה קודם כל חרדי!
ועל כן אין ברירה, חייבים לפעול למען הרשימה והגדלת הנציגות החרדית.

1614645147278.png

-הקמפיין-של-אגודת-ישראל.jpg

1614645571415.png

מפלגת יהדות התורה השיקה את־ מול את קמפיין הבחירות שלה לקראת יום הבחירות שיתקיים בעוד שלושה שבועות, בי' בניסן הקרוב.
קמפיין הבחירות הושק בצהרי יום האתמול בכינוס חגיגי בו נטלו חלק פעילי המפלגה ובהובלת מטה ההסברה של יהדות התורה המורכב מהצוותים המקצועיים של אגודת ישראל ודגל התורה הפועלים שכם אחד אל רעהו תחת מטריית יהדות התורה.
על הצד האגודאי מופקדים: הרב יעקב איזק, הרב יצחק מאיר ברים, הרב מנחם אייכלר והרב חיים מאיר ולצר.

בחוד החנית של הקמפיין ניצב הסלוגן שנבחר להוביל את המערכה: קודם כל חרדי! הסלוגן נבחר בקפידה ולאחר היוועצות משותפת מתוך רעיונות רבים שהוערמו על שולחן מקבלי ההחלטות במהלך השבועות האחרונים.

הסלוגן 'קודם כל חרדי' נבחר ברוח הימים ולאחר שנה שבה הציבור החרדי הולקה מעל כל במה אפשרית על ידי מפלגות מימין ומשמאל, על ידי תקשורת מוסתת ומסיתה, על ידי אישי ציבור מכל כך הרבה מקומות בחברה הישראלית.
לאורך השנה האחרונה במהלכה השתוללה מגיפת הקורונה בערי ישראל, אלה ורבים אחרים נוספים תלו בחברה החרדית את כל תחלואי המדינה בילד החרדי, במשפחה החרדית, באורח החיים החרדי וביצעו על גבם את הדה־לגיטימציה לרעיון האמוני המהווה את ליבת הקיום של האדם החרדי באשר הוא.
"הרעיון העומד מאחורי הסלוגן מבקש מהאדם החרדי הכאוב לגשת למראה, להביט פנימה ולגלות את סולם הערכים האישי שלו", מסבירים במטה הסברה את הרציונל העומד מאחורי הסלוגן.
"לכולנו מאוויים ורצונות. כולנו מלאי טענות וביקורות על זה או על אחר. לכולנו תובנות ומשאלות. יש בינינו אברכים ועובדים, חסידים וליטאים, ירושלמים ואשדודים, כל אחד והסידור שלו, כל אחד וסדרי העדיפויות שלו. אבל ישנו נתון בסיס אחד שעליו כולנו שומרים מכל משמר, עובדת היותנו אנשים חרדים.
מהמקום הזה אנחנו מבקשים לפנות לציבור החרדי המניף בגאווה את הדגל החרדי להתלכד ולהתאחד סביב מפלגת יהדות התורה המייצגת באופן הבהיר ביותר את האינטרס הצרוף של האדם החרדי בארץ ישראל וצרכיו האמוניים.
אמת. יש לא מעט מפלגות שעושות הרבה דברים טובים למען הכלל והפרט. יש גם מפלגות שנלחמות בקנאות על ערכים שאנחנו לגמרי מסכימים איתם. אבל בראש ובראשונה, לפני כל המחלוקות, ההסכמות, וסדרי עדיפויות, אנחנו נחזק את אלו שמשתיתים על גבם את ליבת הווייתנו בארץ ישראל – היותנו אנשים חרדים הכפופים לתורה ומצוות ונשמעים למרן ורבנן שרי התורה והחסידות שליט"א. ולשם כך יש לעשות הכל כדי לחזק את הרשימה היחידה הפועלת לשם כך – רשימת יהדות התורה".

במטה ההסברה אף ציינו את האווירה המלוכדת כשהפעם שתי המפלגות המרכיבות את יהדות התורה – אגודת ישראל ודגל התורה – עובדות יחד בשיתוף פעולה יוצא דופן. "אנו מקווים שאווירת ההתלכדות ותחושת האחדות תוביל להגדיל תורה ולהאדירה ביום הבחירות", אמרו.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

שבא לתת מענה להסתה הפרועה בציבור הכללי, הקמפיין נועד לציבור פנימה, אנחנו לא מתביישים להיות מי שאנחנו, קוראים לזה 'גאוות יחידה'....

"קודם כל חרדי!"

צפה בקובץ המצורף 845197
בידול מול סמוטריץ'...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
במענה להסתה על העזרה של העוזרים הפרלמנטרים של החכים החרדים, והטענות כאילו הם עוזרים למגזר מסוים על חשבון המגזר הכללי, פרסמו באגודת ישראל את דרכי יצירת קשר עם עוזרי החכים, בהבטחה "נמשיך לסייע" ללא אפליה והבדל.

כמובן עם הסלוגן החדש "קודם כל ...!"

1614666811530.png

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מעניין כמה 'הבטחה להגבלת כהונת רוה"מ' נשמעת מספיק אמינה.

הרי בראיון המצוטט היה ביבי בתחילת כהונתו הראשונה, וגם הוא היה נשמע אז די אמין...
המטרה היא לא לשכנע שהוא יגביל, אלא מכוונת להכפיש את נתניהו, ולהוכיח שוב שהוא לא מקיים את מה שהוא עצמו "מאמין בו"..

פוליטקאי

משתמש פעיל
פסיקת בג"ץ אמש, נתנה דלק לקמפיין המפלגות החרדיות.
חייבים לצאת מהשאננות, להיות חזקים כדי לחוקק את פסקת ההתגברות.

צפה בקובץ המצורף 845227
יצטרכו לדעת להתמודד עם קמפיין דומה של כל מפלגות גוש ביבי שכולן יצאו אמש נגד הבג"צ, מסתבר שהליכוד לא ידגיש את זה בקמפיין, אך ש"ס יהדו"ת והציונות הדתית ידגישו גם את הגיור וגם את התערבות בג"צ.

נערך לאחרונה ב:

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
קמפיין ה"אני" של ביבי... אני הבאתי... אני שקמתי... אני צפיתי....
בעיני רבים מעורר גועל! (וקצת חמלה..)
וכבר נאמר "עלובה עיסה שנחתומה מעיד עליה".

טוב היה אם היה מעביר את המשימה הזאת לגוף אחר שיעשה זאת עבורו, בבחינת יהללך זר ולא פיך.

פוליטקאי

משתמש פעיל
פסיקת בג"ץ אמש, נתנה דלק לקמפיין המפלגות החרדיות.
חייבים לצאת מהשאננות, להיות חזקים כדי לחוקק את פסקת ההתגברות.

צפה בקובץ המצורף 845227
קמפיין מסורתי חזק שקיבל כעת הרבה דלק, לגיורים רפורמיים מתנגדים רוב העם ויחד עם מרן שלא היה קיצוני בענין (אני לא מתכוון הלכתית אלא בענין יהודי אתיופיה שכן קיבל אותם) זה פשוט קמפיין טוב בזמן טוב.
נ.ב. בינתיים החיבוק לנתניהו בקמפיין טרם הגיע, מדוע ?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

טוב היה אם היה מעביר את המשימה הזאת לגוף אחר שיעשה זאת עבורו, בבחינת יהללך זר ולא פיך.
האסטרטגיה של ביבי היא שאנשים מצביעים למי שעומד בראש הרשימה ולא לרשימה עצמה.
זה חוזר על עצמו גם במפלגות שמסביב: יש עתיד, תקווה חדשה, ימינה, בן גביר (!), תוכלו לראות לבד שמרבית הקמפיינים מתמקדים בעיקר בעומד בראש הרשימה.

נערך לאחרונה ב:

פוליטקאי

משתמש פעיל

אני חושש שזה חורג מהכללים(א"כ נא למחוק), אבל הוא כבר מזמן לא אומר זאת כך הוא אומר את זה בצורה של לכו להתחסן - בארה"ב מחכים חודשים לתור לחיסון, וגם בפטריוטיות שהרבה מאוד אנשים אוהבים.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
'קודם כל חרדי' לדעתי בא לבטא [מלבד מחויבות] גם 'היימישקייט', מלבד זאת שכולנו באותה סירה, כולנו גם שותים לחיים, אוכלים טשולנט ומתחסנים יחד...

כאומרים: 'בואו, בריקודים משותפים ובחיוכים הדדיים נרוץ להצביע ג'!'

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

"קודם כל חרדי!"

צפה בקובץ המצורף 845197

צפה בקובץ המצורף 845252

צפה בקובץ המצורף 845199
מפלגת יהדות התורה השיקה את־ מול את קמפיין הבחירות שלה לקראת יום הבחירות שיתקיים בעוד שלושה שבועות, בי' בניסן הקרוב.
קמפיין הבחירות הושק בצהרי יום האתמול בכינוס חגיגי בו נטלו חלק פעילי המפלגה ובהובלת מטה ההסברה של יהדות התורה המורכב מהצוותים המקצועיים של אגודת ישראל ודגל התורה הפועלים שכם אחד אל רעהו תחת מטריית יהדות התורה.
על הצד האגודאי מופקדים: הרב יעקב איזק, הרב יצחק מאיר ברים, הרב מנחם אייכלר והרב חיים מאיר ולצר.

בחוד החנית של הקמפיין ניצב הסלוגן שנבחר להוביל את המערכה: קודם כל חרדי! הסלוגן נבחר בקפידה ולאחר היוועצות משותפת מתוך רעיונות רבים שהוערמו על שולחן מקבלי ההחלטות במהלך השבועות האחרונים.

הסלוגן 'קודם כל חרדי' נבחר ברוח הימים ולאחר שנה שבה הציבור החרדי הולקה מעל כל במה אפשרית על ידי מפלגות מימין ומשמאל, על ידי תקשורת מוסתת ומסיתה, על ידי אישי ציבור מכל כך הרבה מקומות בחברה הישראלית.
לאורך השנה האחרונה במהלכה השתוללה מגיפת הקורונה בערי ישראל, אלה ורבים אחרים נוספים תלו בחברה החרדית את כל תחלואי המדינה בילד החרדי, במשפחה החרדית, באורח החיים החרדי וביצעו על גבם את הדה־לגיטימציה לרעיון האמוני המהווה את ליבת הקיום של האדם החרדי באשר הוא.
"הרעיון העומד מאחורי הסלוגן מבקש מהאדם החרדי הכאוב לגשת למראה, להביט פנימה ולגלות את סולם הערכים האישי שלו", מסבירים במטה הסברה את הרציונל העומד מאחורי הסלוגן.
"לכולנו מאוויים ורצונות. כולנו מלאי טענות וביקורות על זה או על אחר. לכולנו תובנות ומשאלות. יש בינינו אברכים ועובדים, חסידים וליטאים, ירושלמים ואשדודים, כל אחד והסידור שלו, כל אחד וסדרי העדיפויות שלו. אבל ישנו נתון בסיס אחד שעליו כולנו שומרים מכל משמר, עובדת היותנו אנשים חרדים.
מהמקום הזה אנחנו מבקשים לפנות לציבור החרדי המניף בגאווה את הדגל החרדי להתלכד ולהתאחד סביב מפלגת יהדות התורה המייצגת באופן הבהיר ביותר את האינטרס הצרוף של האדם החרדי בארץ ישראל וצרכיו האמוניים.
אמת. יש לא מעט מפלגות שעושות הרבה דברים טובים למען הכלל והפרט. יש גם מפלגות שנלחמות בקנאות על ערכים שאנחנו לגמרי מסכימים איתם. אבל בראש ובראשונה, לפני כל המחלוקות, ההסכמות, וסדרי עדיפויות, אנחנו נחזק את אלו שמשתיתים על גבם את ליבת הווייתנו בארץ ישראל – היותנו אנשים חרדים הכפופים לתורה ומצוות ונשמעים למרן ורבנן שרי התורה והחסידות שליט"א. ולשם כך יש לעשות הכל כדי לחזק את הרשימה היחידה הפועלת לשם כך – רשימת יהדות התורה".

במטה ההסברה אף ציינו את האווירה המלוכדת כשהפעם שתי המפלגות המרכיבות את יהדות התורה – אגודת ישראל ודגל התורה – עובדות יחד בשיתוף פעולה יוצא דופן. "אנו מקווים שאווירת ההתלכדות ותחושת האחדות תוביל להגדיל תורה ולהאדירה ביום הבחירות", אמרו.
החליפו את 'עובד'/'עובדים' ב'מתפרנס'/'מתפרנסים'..
מרגיש שמנסים לבטל את המושג 'חרדים עובדים'.

על אותו משקל, מתחסנים ומחלימים בא לפצות על 'לא מתחסנים' 'לא נבדקים'?
כי לא מצאתי כ"כ קשר בין שלל ההגדרות שם לענייני הקורונה האלו אלא בפרשנות הזאת..

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי

האסטרטגיה של ביבי היא שאנשים מצביעים למי שעומד בראש הרשימה ולא לרשימה עצמה.
זה חוזר על עצמו גם במפלגות שמסביב: יש עתיד, תקווה חדשה, ימינה, בן גביר (!), תוכלו לראות לבד שמרבית הקמפיינים מתמקדים בעיקר בעומד בראש הרשימה.
אין כל סתירה בין הדברים!
עדיין, לשמוע בנאדם אומר על עצמו כל הזמן:
אני הבאתי... אני שקמתי... אני צפיתי....
אפילו אצל אדם חילוני (כך נראה לי) זה מעורר בתת מודע ריאקציה מהאיש.
אנשים רוצים לשמוע גם צניעות קצת..
לא חסרים אנשים 'מבחוץ' שיוכלו לשבח באופן כביכול "אוביקטיבי"
(ואפילו מיקיזוהרים כאלה ואחרים, כבר עדיף על פני האופציה הנוכחית)

אבל כפי שכבר התפרסם, הליכוד די מידר את חברי המפלגה מהקמפיינים והשאיר זאת רק בידי היו"ר,
ולנושא המדובר - וכפי שהוסבר - זה חבל, יש שם דוברים רהוטים ומוצלחים מאוד..

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

"קודם כל חרדי!"

צפה בקובץ המצורף 845197

צפה בקובץ המצורף 845252

[/SPOILER

איך הקמפיין הזה מעודד אותי להצביע דוקא יהדות התורה ולא שס למשל?
איך הגאוה החרדית שלי תגרום לי להצביע לג'?

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איך הקמפיין הזה מעודד אותי להצביע דוקא יהדות התורה ולא שס למשל?
איך הגאוה החרדית שלי תגרום לי להצביע לג'?
הקמפיין לא בא להוציא אותך משס.. זה בא להוציא אותך מהבית....
ובנוסף האשכנזים רואים פה גם תמהיל של גאוה אשכנזית.. במידה ואתה כזה...

בונדוק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בנט הוציא סרטון בו הוא קורא למצביעי זליכה לעבור אליו, זליכה לא התמהמה והוציא סרטון כנגד.
אני חושב שבנט עשה טעות גדולה, הוא יצר השוואה בין מפלגתו הדו ספרתית לבין מפלגת הכלכלית שלא עוברת את אחוז החסימה, גם הוריד את עצמו וגם הרים את זליכה. טוב יעשה אם לכל הפחות עכשיו לא יגיב כלום לזליכה.
ניתן לראות את שני הסרטונים כאן:

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני חושב שבנט עשה טעות גדולה, הוא יצר השוואה בין מפלגתו הדו ספרתית לבין מפלגת הכלכלית שלא עוברת את אחוז החסימה, גם הוריד את עצמו וגם הרים את זליכה.
כל מילה.
שאפו לאסטרטגיה של זליכה, גם ניצל את ההזדמנות ותקף את כל מי שרצה,
הוא אגב גם רהוט ו'חי',
וגם השתמש באסטרטגיה של בנט נגד נתניהו בזמנו כשהציע עימות.

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בנט הוציא סרטון בו הוא קורא למצביעי זליכה לעבור אליו, זליכה לא התמהמה והוציא סרטון כנגד.
אני חושב שבנט עשה טעות גדולה, הוא יצר השוואה בין מפלגתו הדו ספרתית לבין מפלגת הכלכלית שלא עוברת את אחוז החסימה, גם הוריד את עצמו וגם הרים את זליכה. טוב יעשה אם לכל הפחות עכשיו לא יגיב כלום לזליכה.
ניתן לראות את שני הסרטונים כאן:
שימו לב בסרטון של בנט
שניות 36-38
יש סמן כמו של פוטושופ שזז לאורך המצח ועוד , מענין לשמוע את דעת המקצועים כאן...... :)
1614718331896.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה