דרוש מידע ניתוח מיני מעקף/שרוול

רחלי98

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין על ד"ר בגלייבטר בהדסה הר הצופים. רופא מעולה!

תודהה
זה הרופא בצופים!!
הזכרת לי!

הוא באמת מצוין!!!!
אם היה לי זמן של עוד שבועיים הייתי עושה את זה אצלו!

אבל הכל מלמעלה!

רחלי98

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד מאד חשוב - שמעתי את זה מכמה דיאטניות בריאטריות שמתמודדות עם הנשים שאחרי
ללכת לרופא מנתח שמנתח את שלושת סוגי הניתוחים, ומומחה בשלושתם,
כי הוא יהיה מאד אמין כי בסופו של דבר הכל הולך לו בטוב בגלל הנסיון,
לעומת הרבה מנתחים שמנתחים רק סוג אחד וכמובן שאת זה ממליצים ללקוח.
הדיאטניות ממש מתחננות שיעבירו את המסר הזה לציבור המעונינים

לכל אחד/ת זה מה שמתאים לו/ה !
אני רק בגלל הגיל והסטטוס לא עשיתי מיני מעקף
ולא בטוח שאני לא מתחרטת על זה
והמנתח שלי ידע לעשות את שלושתם
הוא בן אדם מדהים -אבל משאיר די רחב
בסופו של דבר זה להתפלל ולהאמין שיהיה טוב ויחזיק מעמד
כי לא משנה אם זה המנתח הכי תותח שיש -אם לא שומרים זה לא שווה כלום!

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
זמן ההמתנה אצלו לא ארוך מאוד? אני רוצה כמה שיותר מהר

אני גם הייתי כמוך.
אמרתי לו שאם מתפנה לו תור מחר שלא ישכח להתקשר אליי ואני עוזבת הכל ובאה....

לי אישית המזכירה שלו אמרה
קודם לקבוע 6 מפגשים עם דיאטנית
רק אחרי המפגש האחרון איתה אפשר לקבוע וועדה
ורק כשהיה לי תאריך לוועדה יכלו לקבוע לי תאריך לניתוח.
חיכיתי איזה חודשיים וחצי בערך, אבל חלק מזה היה כי הדיאטנית שלי יצאה לחופשה באמצע
וממילא עיכבה את כל התהליך.

דלי

משתמש רשום
תודה רבה לכל מי שהגיב, אם למישהו יש משהו להוסיף לגבי בעיות פסיכלוגיות ודכאונות שיכולים להיות אחרי הניתוח אשמח לשמוע

רחלי98

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה לכל מי שהגיב, אם למישהו יש משהו להוסיף לגבי בעיות פסיכלוגיות ודכאונות שיכולים להיות אחרי הניתוח אשמח לשמוע

שום דכאונות!
הכל מתחיל ונגמר בראש!

כמו שאמרתי לך -בליל שבת בכיתי לראות את כולם אוכלים ונהנים
ואני שכובה על הספה כאובה

חוצמיזה -הכל תותיםםם

קוקו ריקו

משתמש פעיל
אצלך זה תותים-ברוך ה'! אבל יש אנשים שאצלם זה תותים רקובים!!
כלומר ברוך ה' אצלך זה נגמר אם לשבת על הספה ויכול להיות שכמעט אצל כולם זה ככה אבל יש אנשים שזה עשה להם קצת יותר בעיות...
אני לא מנסה לומר שזה לא טוב ואני מאוד ממליצה אבל אי אפשר להכחיש עובדות!!!

דלי

משתמש רשום
אצלך זה תותים-ברוך ה'! אבל יש אנשים שאצלם זה תותים רקובים!!
כלומר ברוך ה' אצלך זה נגמר אם לשבת על הספה ויכול להיות שכמעט אצל כולם זה ככה אבל יש אנשים שזה עשה להם קצת יותר בעיות...
אני לא מנסה לומר שזה לא טוב ואני מאוד ממליצה אבל אי אפשר להכחיש עובדות!!!
מה כוונה? יכולה לפרט לי מה כוונה "תותים רקובים" :) ואיזה בעיות?

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל כדאי לדעת שלנשים היום ממליצים יותר מיני מעקף מהסיבה הפשוטה שגוף האישה הוא אלסטי מעצם בריאתו והשרוול מתרחב מאד וחוזרים להשמין. גם במיני מעקף הקיבה מתרחבת אבל יש את התוספת של המעקף מעי שגורם לגוף לא לספוג את רוב השומנים ורוב הפחממות ולכן ממשיכים לרדת ובהמשך לשמור על הירידה.
לגבי רופא מנתח - חשוב חשוב חשוב !!!! ללכת לרופא מומחה מכיוון שאם הרופא לא מומחה ולא מיומן הוא יכול לגרום שכל החיים אחרי הניתוח יהיו סבל מתמשך אם יוצאים בחיים מהניתוח.... ה' ישמור ויציל!
חוץ מזה היום הקופות מממנות ניתוח פרטי ומנתח פרטי בלי השתתפות המנותח. כדאי מאד לנצל את זה.
אני ממליצה מאד מאד על פרופ אסליע מאסותא חיפה שגם הרב רגוביי ממליץ עליו מאד.
בהצלחה!

חופית :)

משתמש רשום
אפשר שמות של רופאים? איפה אני יכולה לברר?
השאלה איזו קופה את
אני הלכתי על ד"ר קידר-אלוף!

בד"כ קורה יותר אצל אלו שחוו את האוכל כתרבות
את צריכה לשבת עם עצמך ולראות כמה מקום האוכל תופס לך בחיים

בהרצאת טרום ניתוח סיפרו על אדם שחזר ודרש שיחזירו אותו למה שהיה
(עבר שרוול) כי הוא יצא כרגיל למסעדה ולא יכל לאכול כלום, והוא רגיל לצאת
כל יום, הענין תפס לו חלק נרחב מההתנהלות ולא יכל לשרוד בלי
אין מה לעשות אחרי שרוול, כן? בלתי הפיך...

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
מישהו מכללית שעבר ניתוח בריאטרי?
איזה רופא מומלץ?

mum

משתמש מקצוען
לא דיברתם על מעקך רגיל (לא מיני).
הרופאים פחות אוהים לעשות את זה כי זה לוקח יותר זמן.
המעלה שלו שתת הספיגה פחות חמור בזה, מתאים לנשים צעירות.
(הרידה במשקל גם יותר איטית)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא דיברתם על מעקך רגיל (לא מיני).
הרופאים פחות אוהים לעשות את זה כי זה לוקח יותר זמן.
המעלה שלו שתת הספיגה פחות חמור בזה, מתאים לנשים צעירות.
(הרידה במשקל גם יותר איטית)

עניין של אופנה.
לפני עשור ניתוח שרוול היה המוביל. היום המיני.
בארצות הברית ניתוח מעקף נפוץ מאוד.
בארץ ניתוח מעקף פחות טרנדי ובעיקרון יש רק רופא מומחה אחד שעושה את המעקף הרגיל.

• תודה
Reactions: mum

לב זהבה

משתמש מקצוען
שימו לב זה אשכול ישן מאוד.
כרגע מישהי פתחה אותו לשאול שאלה ספציפית לגבי כללית

• תודה
Reactions: mum

שוין

משתמש רשום
אני מחפש חוות דעת על ניתוח מיני מעקף, מעלות, חסרונות וכל מידע... עדיפות מבעלי ניסיון שעברו את התהליך.

משה שולמן

משתמש מקצוען
אני מחפש חוות דעת על ניתוח מיני מעקף, מעלות, חסרונות וכל מידע... עדיפות מבעלי ניסיון שעברו את התהליך.
יש לי כמה חברים שביקשו תן לי את הכתובת מייל או מס טלפון אני העביר לו את המספר שלך או המייל שלך ויצור איתך קשר בעז"ה עם לא יוכל אני אומר לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה