שיתוף - לביקורת ניקוי מדפים

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תמוז הנה בא, ומבשר הוא על אלול הקרב.
תפסתי את ההזדמנות, לניקוי מדפי בקשות הסליחה, אשר נערמו במהלך חודשי השנה שחלפו.

סליחה אדון ועד הבית היקר(תרתי משמע!). החלון של הבניין באמת לא נשבר באשמתי, אני במפורש אמרתי לילדיי לא לשחק בתוך הבניין, אז לא ממש הרגשתי צורך להתקשר אליך, כי אתה כתבת שמי שאשם שיתקשר! (ולמען האמת גם אתה לא היית הוגן כלפיי שלא הסכמת שעוד שנתיים אשלם את כל התשלומים החודשיים יחד) אבל בכל זאת, אולי לא הייתי צריך לקנות כדורגל במשקל עשר קילו, לילדים בני חמש ושש. ועל כך סליחתי.

סליחה גננת מסורה. אמנם אני לא שיקרתי, גם תור למסעדה זה תור, וגם הוא קבוע מראש. אך האמת היא שהוא נקבע שתי דקות לפני שדברנו, ואם היית יודעת על מה מדובר, ודאי לא היית מקבלת את זה כל כך יפה. ועל כך סליחתי.

סליחה חבר "אהוב". אמנם הבטחתי שאחזור אליך מיד, כי אשתי מתקשרת. לא שקרתי, היא מתקשרת אליי הרבה, וגם אם לא בשנייה זו אז בהרבה אחרות. וזה שלא חזרתי אליך, מיד לא יכולתי, כי התקשרתי לחבר אחר. וזה שאחרי זה לא חזרתי, כי זה כבר לא היה מיד כמו שהבטחתי אז לא הרגשתי שאני צריך. ועל כך סליחתי.

סליחה שכן מסכן. מה אני אעשה, ביתי הקטנה עובדת על התמחות צביעת ילדות בגועש וילדתך הייתה אחת מיצירות הפאר שלה. אל תדאג, היא לא הפסידה כלום בשבוע שלא הייתה בגן, את השיר "אודה לך ד'" אני מוכן ללמד אותה באופן אישי. אבל על הבייביסיטר שבוע אני מאמין שזה לא יכפר. ועל כך סליחתי.

נערך לאחרונה ב:

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אויש, חשבתי שהמדפים התרוקנו, אך גיליתי ארונות! נוספים (מה חשבתי לעצמי?) הנה עוד כמה מדפים:

סליחה, המלמד של שלוימי. באמת שלא ידעתי שאם אני אגיד למנהל שהילד שלי יודע את הגמרא יותר טוב מהרב שלו, אז הוא יעיף אותך. חשבתי שהוא יבין שאני רק רוצה לנסות להתנחם, כי הוא מודע ששלוימי לא יודע לקרוא.

סליחה אדון גנן. אבל הילדים רצו בסך הכל להפתיע, ואתה שתלת פרחים מדהימים באמת בחצר הבניין שלנו, אתה יכול להבין את זה שהם לא השאירו מידי הרבה, אנחנו כנראה הורים נפלאים שמגיע להם המוון פרחים.

סליחה, מוכר המכולת הזקן. שסמכתי כל כך הרבה על כך שמה שנשבר בתוך החנות באחריותך, והרביתי לשלוח את בני בן השלוש וחצי-ארבע, להביא תבניות ביצים בכמות מסחרית.

סליחה, איש "מעט" רחב שעברנו לידך אתמול. לא הספקתי עדיין להסביר לבניי שאנשים נעלבים כשצועקים מאחוריהם "טוזה מנגן" בקולי קולות. באמת איך הם היו אמורים להבין לבד, אתה באמת חסר פרופורציות במחילה, וזה לא מוסתר.

סליחה, שוויגער כבודה. בהחלט לא ידעתי שאת הציור בחדר ילדים בביתך את ציירת לא מזמן, אני באמת באתי בשיא הרצון טוב!! עם הציור של ילדתי בת השש ואמרתי שהוא יפה יותר, ושווה לתלות אותו במקום.

נערך לאחרונה ב:

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ועל כך אני מבקש סליחה, לא?
נשמע לי "ועל כך סליחתי" שאני הסולח, ולא המבקש את סליחת החבר.
אכן חשבתי על זה וכבר שכתבתי את הקטע מחדש,
אבל אין באפשרותי לערוך, הנה הקטע החדש שהיה אמור להחליף את הקטע הראשון:

תמוז הנה בא, ומבשר הוא על אלול הקרב.
תפסתי את ההזדמנות, לניקוי מדפי בקשות הסליחה, אשר נתמלאו במהלך חודשי השנה שחלפו.

סליחה אדון ועד הבית היקר(תרתי משמע!). החלון של הבניין באמת לא נשבר באשמתי, אני במפורש אמרתי לילדיי לא לשחק בתוך הבניין, אז לא ממש הרגשתי צורך להתקשר אליך, כי אתה כתבת שמי שאשם שיתקשר! (ולמען האמת גם אתה לא היית הוגן כלפיי שלא הסכמת שעוד שנתיים אשלם את כל התשלומים החודשיים יחד) אבל בכל זאת, אולי לא הייתי צריך לקנות כדורגל במשקל עשר קילו, לילדים בני חמש ושש.

סליחה גננת מסורה. אמנם אני לא שיקרתי, גם תור למסעדה זה תור, וגם הוא קבוע מראש. אך האמת היא שהוא נקבע שתי דקות לפני שדברנו, ואם היית יודעת על מה מדובר, ודאי לא היית מקבלת את זה כל כך יפה.

סליחה חבר "אהוב". אמנם הבטחתי שאחזור אליך מיד, כי אשתי מתקשרת. לא שקרתי, היא מתקשרת אליי הרבה, וגם אם לא בשנייה זו אז בהרבה אחרות. וזה שלא חזרתי אליך, מיד לא יכולתי, כי התקשרתי לחבר אחר. וזה שאחרי זה לא חזרתי, כי זה בין כה כבר לא היה "מיד" כמו שהבטחתי.

סליחה שכן מסכן. מה אני אעשה, ביתי הקטנה עובדת על התמחות צביעת ילדות בגואש וילדתך הייתה אחת מיצירות הפאר שלה. אל תדאג, היא לא הפסידה כלום בשבוע שלא הייתה בגן, את השיר "אודה לך ד'" אני מוכן ללמד אותה באופן אישי.

כולכם, סלחו לי, מחלו לי, כפ... רגע, רותי, מה זה? למה את צבועה ככה בגואש, אמרתי רק על ילדות אחרות!

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מסתבר שאני לא רשעית עד כדי כך...
לא עולה במוחי שום הצקה למישהו אחר שאוכל להמציא אותה ולהתוודות עליה ברבים.

אנונימי 770

משתמש מקצוען
יש לכם גם מדפים מלאים? מוזמנים לרוקן כאן!
סליחה שכנה נכבדה, באמת שהדבר נעשה בתום ומרצון לחסוך לך מעט, ילדייך צפו בי בעת שטיפת מרפסתי וחשבתי שלא יהא רע לקלח אותם, מראם החיצוני דרש זאת, מצטער.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא צריך משהו סדיסטי במח כדי להמציא כאלו רעיונות?
שואלת בתמימות.
למה אני לא עושה את הדברים האלו? כי הם לא עולים בדעתי.
(ולא אמרתי חילופיהן בגולם וכו'.
רק אמרתי מה אני לא.)

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא צריך משהו סדיסטי במח כדי להמציא כאלו רעיונות?
(ולא אמרתי חילופיהן בגולם וכו'.
רק אמרתי מה אני לא.)
לא בא לומר מה חילופיהן ומה בי, כי זה יכול להישמע גאווה.
אבל לדעתי צריך פשוט מח יצירתי ותו לא, לא ח"ו שום דבר אחר.
למה אני לא עושה את הדברים האלו? כי הם לא עולים בדעתי.
רק בגלל זה???

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אבל לדעתי צריך פשוט מח יצירתי ותו לא, לא ח"ו שום דבר אחר.
ברור. זה היה במין הומור.
אחרי הכל אני יכולה לומר אותו דבר על כל כותבי הדרמה, מתח, רציחות, חטיפות...
אני לא כותבת כאלו דברים כי הלב שלי לא עומד בזה.
אני כן חושבת עדיין שצריך סוג של חיספוס.
ק בגלל זה???
האמת היא שיש עוד סיבות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה