עזרה ניוד קו לסלקום מהוט מובייל

צדפה

משתמש רשום
אני רוצה לנייד מספר מהוט מובייל לסלקום, ובשביל זה הסוכן נתן לי מספר סלקום להתקשר אליו, ולהפתעתי הוא פשוט חסום בכשרים, איך אני יכולה לבצע את הניוד במצב הזה ?.
הסוכן לא זמין לי כרגע, והניוד דחוף לי אנא עזרתכם.

A052

משתמש סופר מקצוען
בכל מקרה הניוד לא יהיה היום.
הניוד הינו עד מקסימום 7 בערב (כמדומני).
כך שבכל מקרה זה יידחה למחר ועד אז בעז"ה תדברו עם הסוכן.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לנייד מספר מהוט מובייל לסלקום, ובשביל זה הסוכן נתן לי מספר סלקום להתקשר אליו, ולהפתעתי הוא פשוט חסום בכשרים, איך אני יכולה לבצע את הניוד במצב הזה ?.
מה המספר שהביא לך?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המספר לא חסום לכשרים הוא כנראה נתן לך את המספר שחסום למספרים שאינם שייכים לסלקום...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

A052

משתמש סופר מקצוען
לי יש מכשיר כשר והמספר פתוח אם זה כ''כ דחוף לא אכפת לי לעשות את זה בשבילכם...
זה לא אפשרי.

צריך להתקשר מהס' שאותו רוצים לנייד כדי להוכיח שאכן בעל הקו הוא המנייד ולא מישהו אחר.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא אפשרי.

צריך להתקשר מהס' שאותו רוצים לנייד כדי להוכיח שאכן בעל הקו הוא המנייד ולא מישהו אחר.
דווקא כן.

אני עשיתי את זה בעבר למישהו שרצה גם כן לעבור אליהם בגלל בעיות קליטה...

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תנסו:
1800-071-001

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה