ניוד החשמל לחברות אחרות

בינה לב

משתמש חדש
כידוע שיש כבר עוד חברות שמשווקות חשמל, והמעבר אליהם הוא בשיחת טלפון או בקשה באתר
אנחנו הגשנו בקשה לסלקום לניוד
הם מציעים לנו 10% הנחה קבועה על הצריכה
ותשלום קבוע 30 ש"ח לחשבונית במקום 60 בערך שיוצא לחברת חשמל
זה פער של 100 ש"ח סה"כ לחשבונית ממוצעת

מישהוא התנסה בזה?
איך אפשר ליצור קשר עם סלקום?
יש לנו מונה חכם
השארנו כמה פניות לסלקום והם לא חוזרים, וגם אין מס' טלפון ליצירת קשר..

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
עכשיו דיברתי עם סלקום
הם נותנים כנ"ל - 10% ו30 חודשי.
במקביל יש מסלולים באלקטרה שנותנים 6% או 9% על כל השעות חוץ מ5 אחהצ - עד 11 בלילה (מיועד לאנשים שעובדים מהבית ועושים את רוב הצריכה לא בשעות הערב - שעות השיא של הצריכה בארץ..) ללא שום חיוב קבוע.
למי שהחודשי שלו לא עובר את ה1000 יצא יותר זול לוותר על ה30 קבוע למרות שמפסיד קצת אחוזים..

cofix

משתמש פעיל
אם עברתי חברה, ונשרף לי נתיך. למי אני פונה ? האם לחברות האחרות יש שירות תיקונים ללקוחות ?

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
נראה לי שזה טעות, בכל החברות יש דמי שימוש חודשיים שווים וההבדלים ביניהם הם במסלולי ואחוזי הנחה שונים..
איך אפשר ליצור קשר טלפוני עם אלקטרה פאוור (סופרגז אנרגיה לשעבר)? יש למישהו מספר שיש בו מענה אנושי?
לא. באלקטרה אין. כמו"כ בסלקום במסלול מסויים (עסקי).
אלקטרה משאירים פרטים באתר שלהם והם חוזרים

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
על פי ההחלטה, החל מאוגוסט 2022, ובכפוף ליכולת קליטה סלולרית במקום בו מחובר המונה, תינתן אפשרות להזמנת מונה חכם, בתשלום חד פעמי של כ-220 ₪. גובה התעריף נקבע בהתאם לעלות הנובעת מהקדמה של התקנת מונה חכם לצרכן בודד ביחס לתוכנית הפרישה הארצית, והתעריף החדש מחליף את התעריף הקיים אשר עמד על מאות שקלים בחודש.
לתשומת לב הסכום הוא ללא מע"מ.

פרידא

משתמש מקצוען
איך אפשר ליצור קשר עם סלקום?
יש לנו מונה חכם
השארנו כמה פניות לסלקום והם לא חוזרים, וגם אין מס' טלפון ליצירת קשר..
נראה לי שזה טעות, בכל החברות יש דמי שימוש חודשיים שווים וההבדלים ביניהם הם במסלולי ואחוזי הנחה שונים..
איך אפשר ליצור קשר טלפוני עם אלקטרה פאוור (סופרגז אנרגיה לשעבר)? יש למישהו מספר שיש בו מענה אנושי?

אפשר לדבר איתו, הוא מסלקום אנרג'י לגבי ניוד- 052-5438778

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מה שיוצר שעדיין סלקום יוצא משתלם יותר למרות תשלום הדמי שימוש (היות ואצלם יש 10% הנחה כולל על המע"מ)
תלוי מה כמות השימוש שלכם..
כי עבורי הפטור מדמי מנוי חודשיים זה עצמו בד"כ כבר יותר מ10% הנחה על כל הצריכה החודשית (לא דו חודשית) ובנוסף יש עוד כמה אחוזי הנחה, מה טוב!

zmmb

משתמש פעיל
נכון באמת באלקטרה אין דמי שימוש, אבל ההנחה אצלם היא רק על הסכום שלפני מע"מ
מה שיוצר שעדיין סלקום יוצא משתלם יותר למרות תשלום הדמי שימוש (היות ואצלם יש 10% הנחה כולל על המע"מ)
לא הבנתי מה זה משנה אם ההנחה היא על המחיר לפני מע"מ או אחרי.
אם לדוג' צרכתם חשמל ב-1000 ש"ח לפני מע"מ, אז או שתקבל 10% הנחה על הכל ואז זה יוצא 1053 ש"ח (0.9*1.17*1000), או שיעשו לך 10% הנחה על המחיר לפני מע"מ, ותוסיף את המע"מ אחרי שאתה מקבל את ההנחה ושוב יצא לך 1053 ש"ח (1.17*0.9*1000).

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
טעות טבעית, אין טעם להסתכל על החשבון החשמל החודשי או הדו-חודשי, אלא להסתכל ברמה שנתית, ובשנה כולם משלמים לפחות 5,000 ש"ח מה שיוצר שההטבה של סלקום מנצחת את ההטבות של החברות האחרות בנתיים...
ברמה השנתית אפילו 5000 (ויש טעם להסתכל בחשבון, כי ברמה השנתית שלי לדוג' זה פחות, אבל גם אם לא - )
10% שווה 500 ש"ח.
אבל הם גובים 30 לחודש - =360 ש"ח בשנה דמי חיוב קבועים (כמו חברת חשמל, רק שאצלם זה קבוע 30 בחודש ולא לפי צריכה).
באם לדוג' אלקטרה נותנים 6% הנחה (300 בשנה) + פטור מתשלום קבוע
כבר יוצא 660 ש"ח הנחה!!! ועם מינימום הנחה של 30 בחודש גם במקרה שלא השתמשו בכלל בחשמל - הרווחתם הנחה מסויימת

תוהר

משתמש חדש
אני חייגתי לסופר גז *3114 ושם על פי הנחיות המערכת

וזאת ההצעה שקיבלתי מהם
image.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה