התייעצות נטפרי ואר אל

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
@hbecker
אשמח לנסות לעזור.

צרו קשר בטלפון המופיע מטה.

כוח עזר

משתמש מקצוען
יש כאן הרבה דברים לא מסודרים (סלט) , ואפרט:

תשתית ביתית (עובד על קו של בזק ) לא אמור להיות בעיות של קליטה סלולרית - זה לא קשור לסלולר.
יכול להיות בעיות אחרות - בראוטר - בכבל של הראוטר - בחיבור של המחשב עצמו - או בWIFI של המחשב, כשיש בעיה חשוב לאבחן אותה במדויק זה יכול לנבוע ממגוון דברים, לא תמיד קשור לספק זה או אחר.

בנטסטיק ( מודם סלולרי) זה בנוי על קליטה כמו בפלאפונים, וכאן יש מספר גורמים שחשוב לבדוק טרם התקשרות עם ספק כזה או אחר, למשל 019 עובדים על רשת של פרטנר, יש כאלו שבמקום שלהם פרטנר מצויין יש כאלו שזה ממש על הפנים, גם לאראל יש מגוון חברות הוט/פלאפון/סלקום/פרטנר, אראל הם ספק משני של החברות הראשיות, ולכן חשוב שכל אחד יתאים את הרשת שעובדת אצלו הכי טוב.

ויש כאלו שיש להם נטסטיק מירושה דור 2.5 לפני תרפפו"א שנים והם אומרים הי הספק שאני מחובר אליו ממש דפקט, ובסך הכל הנטסטיק שלהם הוא על הפנים - ואם היה להם סטיק דור 4 היה להם מהירות יפה מאד...

ויש כאלו שיש להם מחשב שהוא ממש גרוטאה מושלמת וגם כן מחווים דעה על סטיק או על ספק וכו' וזה גם לא מדויק כי הבעיה במחשב שלהם ...

ויש כאלו שיושבים בממ"ד או באולפן - או בדירה במינוס עם קירות כמו הבונקר של נסראללה וזה גורם לבידוד של קליטה, וגם מחווים דעה שחברה פלונית אלמונית דפוקה, וזה ממש לא נכון כי אילו היו מוציאים את הסטיק החוצה מהחלון היה מצוין, אבל לא העלו על דעתם מחסרון ידיעה...

קיצורו של דבר: בכדי לדבר על בעיה מסוימת בספק או בנטסטיק או בחברה סלולרית צריך לדעת למצות את הדברים הבסיסיים, ואז יש לאבחנה ערך בשביל הציבור...
אז למה בספק אחד היה לי כך ובספק אחר היה לי כך ובדק הודו שכשעוברים מאיתם מאירות האינטרנט יורדת?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אצלינו היתה איטיות כאשר המהירות של בזק ושל RL היו שונים
חו"מ שלפעמים בזק לא מסוגלת באיזורים מסוימים לספק מהירות מסוימת ואז זה נהיה איטי הרבה יותר לו היתה מספקת מהירות נמוכה מלכתחילה
ובכל מקרה אם אומרים לך ש019 עובד מהר אז יתכן ושווה בדיקה

בבני ברק אנחנו עם RL על ראוטר של נטויזן על תשתית של בזק (מסובך :rolleyes:) וב"ה עובד מעולה
כשיש בעיה באיטיות אני מבקשת מנטויזן שישימו את השם משתמש והססמא שלהם כדי לבדוק אם הבעיה אצלינם או אצל RL
עד כה הבעיות לא נבעו מ RL.
כך שאולי תבקשי מהם שישימו על הראוטר שם משתמש וססמא משלהם (קחי בחשבון שהאינטרנט יהיה פרוץ בזמן הזה) ושיראו אם האיטיות שייכת אליהם או שהיא באמת נובעת מRL

דבר נוסף שעשינו בתקופה איטית שRL החליפו לנו שם משתמש וססמא
הסבירו לנו אי אז שיש דברים בגו
אז אולי תבקשי ותתעקשי

בכולופן שיהיה מהר ובהצלחה :)

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני במודיעין עילית אמנם לא בשכונתך....
עם 019 מאד מרוצה
כמעט ללא תקלות
חושבת שלא יכולה לספור על שתי ידיים בשנה שנתיים האחרונות
(הראוטר די חדש... לפני כן היו יותר תקלות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה