Website Development‏ נטפרי או שמא אתרוג?

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני בונה אתרים וקופירייטרית.
כיום יש לי את נטפרי, בעבר היה לי גם את נתיב, ומעוניינת לשמוע אם אולי אתרוג עדיף.
אשמח לשמוע מה המצב לגבי הדברים הבאים באתרוג:

תבניות לאתרים פתוחים (למשל theme forest)?
תמונות שאני מעלה לאתר (למשל בנטפרי הם נחסמות שוב אפילו אחרי שהם היו מאושרות, ואם משנים אותם הם שוב נחסמות)
לוטי
קאנבה (הורדות מקאנבה ניתן בכל הגירסאות?)
פינטרסט
גוגל דרייב פתוח או שצריך לבקש לפתוח כל דבר בנפרד? (אפילו מסמכים ששיישכי אלי!)
וואטצפ-צריכים לאשר כל קבוצה?
תמונות באופן כללי
זמן תגובה באופן כללי

אני מפרסמת באשכול זה בכוונה כי רצוני לשמוע מבוני אתרים.

בתודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה