דרוש מידע נולד לי ילד ראשון בשעטו"מ

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לפני כשבועיים נולד לי בן ראשון בשעטו"מ.
נחנו, התאששנו, יחסית, אני יותר היא פחות...

תכל'ס
מה עלי לעשות כעת, מבחינת זכויות שלי (אני צריך לדרוש מענק לידה וקיצבאות או שזה בא לבד?), מבחינת רישום שם (אפשר מקוון או חייב לרדת ללשכה?), חיסכון לכל ילד (צריך להעביר למסלול הלכה? איך עושים זאת), עוד משהו שלא שאלתי?

אה, משהו קטן ושולי, אם אפשר ברכות מזל"ט להעביר דרך 'לייק' ולא לכתוב 'מזל טוב', כי זה מתריע לי על הודעה חדשה - ואין לי עצבים לפתוח כל פעם מחדש בשביל זה...

תודה בכל אופן - ואצלכם בשמחות
דבר ראשון מזל טוב,
דבר שני מצרף רשימה מה צריך לעשות:

1. מענק לידה - אוטמטי, אין צורך לעשות פעולה מיוחדת. רק לעקוב שנכנס לחשבון בנק בחודש הקרוב.

2. דמי לידה - צריך להיכנס לאתר של ביטוח לאומי ולהגיש בקשה.

3. רישום במשרד הפנים - במידה ולא רשמו את הילד בבית רפואה מיד אחרי הלידה, באיזור אישי ממשלתי. לאחר הבקשה הם שולחים את תעודת הלידה וספח ת.ז. בדואר. ניתן להוריד העתק של הספח מהאיזור האישי.

4. תוכנית חיסכון לכל ילד - צריך להיכנס לאתר של התוכנית (ביטוח לאומי) ולבחור בית השקעות (אינפיניטי) ומסלול השקעה (סיכון גבוה/הלכה), וכן לבחור הפרשה של תוספת 50 ש''ח בכל חודש. (אני לא יועץ!)

5. טיפת חלב - לקבוע תור.

6. קופת חולים - להצטרף למסלול הרלוונטי.

7. להזמין תור לבדיקת יילוד אצל רופא ילדים.

8. מעון - להירשם בהקדם.

9. ביטוחים אחרים - להצטרף במידת הרלוונטיות.

10. הצטרפות לקרן 'למחייתם'/'ערבים כל ישראל'/'יחד'.

11. להגיש בקשה מקופ"ח עבור החזר על קורס הכנה ללידה/דולה.

נערך לאחרונה ב:
לפני כשבועיים נולד לי בן ראשון בשעטו"מ.
נחנו, התאששנו, יחסית, אני יותר היא פחות...

תכל'ס
מה עלי לעשות כעת, מבחינת זכויות שלי (אני צריך לדרוש מענק לידה וקיצבאות או שזה בא לבד?), מבחינת רישום שם (אפשר מקוון או חייב לרדת ללשכה?), חיסכון לכל ילד (צריך להעביר למסלול הלכה? איך עושים זאת), עוד משהו שלא שאלתי?

אה, משהו קטן ושולי, אם אפשר ברכות מזל"ט להעביר דרך 'לייק' ולא לכתוב 'מזל טוב', כי זה מתריע לי על הודעה חדשה - ואין לי עצבים לפתוח כל פעם מחדש בשביל זה...

תודה בכל אופן - ואצלכם בשמחות
מזל טוב
תזכו לרבות ממנו הרבה נחת

סימה ב

משתמש רשום
לרשום מיד בקופ"ח, אם חלילה מתאשפזים לאחר השחרור ואין עדיין רישום בקופה, על חשבונכם.
לגבי ביטוח סיעודי שלא נצטרך, צריך לרדוף אחריהם. אחרי לידה הקופה עורכת סקר שביעות רצון. לבקש שיחזרו מהביטוח הסיעודי- כך עובד הכי מהר.
הרבה מזלט!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה