דרוש מידע נהג היימיש בבורו פארק

חני/ה

משתמש פעיל
׳Uber חבילות׳ לא טוב?
לא מצליחה להגיע לאופציה הזו דרך האתר, כנראה שמזהה שאני משתמשת מהמזרח התיכון, בהתחלה האתר הוצג לי בערבית...
לא עזר לי לשנות מיקום בחשבון.
האופציה היחידה שהוא נותן לי זה נסיעה פשוטה, אבל לא בטוחה אם חוקי מבחינת אובר להזמין רייד ובסוף לשלוח איתו רק משלוח בלי נוסע..

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא מצליחה להגיע לאופציה הזו דרך האתר, כנראה שמזהה שאני משתמשת מהמזרח התיכון, בהתחלה האתר הוצג לי בערבית...
לא עזר לי לשנות מיקום בחשבון.
האופציה היחידה שהוא נותן לי זה נסיעה פשוטה, אבל לא בטוחה אם חוקי מבחינת אובר להזמין רייד ובסוף לשלוח איתו רק משלוח בלי נוסע..
אולי באפליקציה כן יעבוד, אם יש לך אפשרות כזו.

חני/ה

משתמש פעיל
אולי באפליקציה כן יעבוד, אם יש לך אפשרות כזו.
ידידה ניסתה בשבילי עם אפליקציה. התקינה במיוחד בשבילי, וגם שם האפשרות היחידה זה rides רגילים.
ידוע לכם אם יש בעיה להזמין נסיעה ובפועל להשתמש למשלוח חבילה?

חני/ה

משתמש פעיל
מקפיצה.
מחפשת בדחיפות נהג בבורו פארק לצורך העברת חבילה קטנה באזור.
מעדיפה מישהו משלנו שאתם מכירים מניסיון
תודה רבה!

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ידידה ניסתה בשבילי עם אפליקציה. התקינה במיוחד בשבילי, וגם שם האפשרות היחידה זה rides רגילים.
ידוע לכם אם יש בעיה להזמין נסיעה ובפועל להשתמש למשלוח חבילה?
אינני בטוח (נראה לי שעשיתי את זה פעם, אבל אני לא זוכר במאה אחוז), אבל תוכלי להזמין - וברגע שהנהג מאשר את הנסיעה, תכתבי לו שזה לא עבור נוסע אלא עבור חבילה, ותבררי אם זה בסדר.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מאיפה לאיפה?
אם אוכל - אשמח לעזור
בקשר לאובר - אנחנו משתמשים בהם לפעמים להעברת חבילות ומזמינים רייד רגיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה