נהג במודיעין עילית מצא תינוקת בסריקה לאחר נסיעה

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ניוזמן;2219421:
עד שלא נחליט שמשפחה אצלנו זה 2 ילדים וכלב אזי דברים כאלה יקרו גם יקרו השאלה מה יגיע לציבור ולכן החילונים לא יבינו לעולם

ונראה לך שהקב"ה נותן ילדים ומצפה שיגדלו אותם ב'דרך' נס?

ANONYMUS

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ניוזמן;2219421:
עד שלא נחליט שמשפחה אצלנו זה 2 ילדים וכלב אזי דברים כאלה יקרו גם יקרו השאלה מה יגיע לציבור ולכן החילונים לא יבינו לעולם

לתת לגיטימציה לדברים כאלו לקרות זה פשע.
(חוץ מההוצאת שם רע על אלפי משפחות גדולות שאצלם זה לא קורה, ואם זה חלילה קורה אז עם סיבה מאוד מוצדקת... כמו חלק מהסיפורים שיש כאן באשכול)

אני בטוחה שכל חילוני יבין את זה שאמא נתקעה בתא המטען של האוטובוס,
או שהאמא הורידה את הילדים והאוטובוס ברח לה עם התינוק, בעוד היא רודפת אחריו עם רכב.
מה ששום חילוני לא יבין זה שמסתובבים עם תינוק שעה שלימה והוריו שכחו מקיומו.
אופס.... אני חרדית וגם לא מבינה.(אולי מי שאינו מבין, צריך בדיקה אחריו אם הוא מין.???)

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י ניוזמן;2219421:

סליחה, אבל הדברים שכתבת במקרה זה - לא לעניין!

זה יכול לקרות לילד בכור (מכירה מקרוב סיפור על ילדה בכורה בת שנה וחצי שיצאה לטייל בשבת בבוקר - עם פיז'מה ויחפה.... היא שיחקה בשקט בחדר, אמא שלה התפללה והיא יצאה בשקט מהבית.)
ויכולה להיות משפחה של 17-18 ילדים זה לא יקרה להם לעולם!

וזה יכול לקרות - וקורה, גם במשפחה חילונית. רק שעל זה את שומעת פחות!

היינו פעם בפארק עם כל המשפחה המורחבת ואמא שלי (חרדתית בנושא) שמה לכל הקטנים צמיד של בי"ח עם מס' הטלפון של ההורים, למקרה שיאבדו. לאחת הילדות שלי לא שמתי צמיד - כי אין סיכוי שהילדה הזו תזוז ממני (היא היתה פשוט דבוקה אלי באופן קבוע) ומי הלכה בסוף לאיבוד? כמובן אותה ילדונת! היתה לנו רבע שעה של חרדה איומה. בסוף מצאנו אותה ברוך השם!

אל תשפטו אף פעם!

חני

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
אסור לשפוט אבל מותר בהחלט להתריע
בפרט שנחשפים לתופעות חריגות וחמורות
השבוע היינו בגן סאקר בשעות הערב
בשעתיים שהיינו שם מצאנו שלושה ילדים אבודים
שניים- הגיוני, באמת יכול לקרות לכל אחד
השלישי, ילד בן אולי שנתיים
נמצא באזור המתקנים (שהוא מרוחק מעט מהדשא למי שמכיר)
תקוע על הסולם העולה למגלשה הגבוהה
ומייבב בפחד
הורדנו
חיפשנו
ההורים לא היו בגינה ולא ברדיוס הקרוב אליה
משמע- הוא התרחק מאד
אחרי כעשר דקות זיהתה אותו קרובת משפחה
מה, שוב הוא נעלם?- זו הייתה תגובתה
ולקחה אותו להורים (אני מקווה)
נכון
צריך לדון את כולם לכף זכות
אבל צריך גם לקחת אחריות על הילדים

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
סבתא של נועה, לא כדאי להיות שיפוטיים גם כלפי המקרה השלישי שכתבת; יש כל מיני מצבים. אולי אמו ילדה והוא בהשגחת קרובי משפחה, שאינם מורגלים ל'ברחנותו' של הפעוט? אמנם שיערת שהקרובה לקחה אותו להוריו, אבל אין לדעת. (ואולי היא היתה בייבי סיטר?)

soundwave

משתמש צעיר
נכתב ע"י GRN;2217581:
אה, באמת?
שהאבא יוריד את העגלה, ישאיר אותה ברחוב
ואחר כך יוריד את המזוודה?

ב"ה

כן.

כי אם האוטובוס נוסע האבא צועק למשך שתי שניות והנהג עוצר והוא יורד.

במקרה ההפוך הילד נשאר באוטו , ללא יכולת לצעוק והאוטובוס ממשיך....

אז מה עדיף ? כמה שניות שהילד נשאר ברחוב לבד או ילד נשאר לבד באוטובוס למשך מי יודע כמה זמן ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה