נהג במודיעין עילית מצא תינוקת בסריקה לאחר נסיעה

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חני 100;2217649:
בלי קשר לסיפור הזה -
לא יזיק להעלות למודעות את הענין שאסור לרדת לפני הילדים. הילדים תמיד יורדים ראשונים והאמא אחרונה. (ובעליה הפוך)
אני רואה המון מקרים שזה הפוך והנהג סוגר את הדלת כי הוא פשוט לא רואה אותם - הם קטנים מידי.

הדגישו זאת גם לבנותיכן הצעירות שנוסעות עם אחיהם הצעירים יותר!
נכון ביותר.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כל מה שיעשו במקרים כאלה לא יהיה בטיחותי: יאפשרו לילדים לרדת לפני ההורה - הם חשופים לסכנות בכביש (יש מספיק ילדים לא זהירים, שיירדו בינתיים מהמדרכה לכביש); יירדו אחרי ההורים - חשופים לסכנת הנהג העצבני והממהר, שיחטוף אותם להמשך הנסיעה. הפתרון היחיד הוא, להערכתי, לעורר את תשומת לב הנהג באופן ברור למה שעושים. השבוע 'חטף' נהג אחד את נכדתי שהשתחלה לתא המטען להוציא עגלה, בעוד אמה מחזיקה תינוקת בידה האחת ושתי פעוטות בידה השניה, ואלמלא בא האב בדיוק באותו רגע לקראת האוטובוס והבחין בכך שהנהג מתחיל לנסוע ודלת תא המטען יורדת לכיוון רגלי בתו, ונופף וצעק לנהג (שלקח לו זמן להבין מה ההתרגשות) - ירחם השם. וזה לא מקרה ראשון כגון זה במשפחתנו.
הבעיה שמרבית הנהגים אינם מתחשבים מדי בציבור שהם מסיעים.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
חה! (צחוק מר)
כשאחותי הורידה את בנה דבר ראשון, ואחר כך נכנסה לבגאז' להוציא את המזוודה, האוטובוס התחיל לנסוע כשהפעוט נטוש על המדרכה ואמו כלואה בתא המטען. טראומה מטורפת שהסתיימה בחסדי ה' ושליחיו הערניים בתוך דקה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אפכא מסתברא;2217694:
כל מה שיעשו במקרים כאלה לא יהיה בטיחותי: יאפשרו לילדים לרדת לפני ההורה - הם חשופים לסכנות בכביש (יש מספיק ילדים לא זהירים, שיירדו בינתיים מהמדרכה לכביש); יירדו אחרי ההורים - חשופים לסכנת הנהג העצבני והממהר, שיחטוף אותם להמשך הנסיעה. הפתרון היחיד הוא, להערכתי, לעורר את תשומת לב הנהג באופן ברור למה שעושים. השבוע 'חטף' נהג אחד את נכדתי שהשתחלה לתא המטען להוציא עגלה, בעוד אמה מחזיקה תינוקת בידה האחת ושתי פעוטות בידה השניה, ואלמלא בא האב בדיוק באותו רגע לקראת האוטובוס והבחין בכך שהנהג מתחיל לנסוע ודלת תא המטען יורדת לכיוון רגלי בתו, ונופף וצעק לנהג (שלקח לו זמן להבין מה ההתרגשות) - ירחם השם. וזה לא מקרה ראשון כגון זה במשפחתנו.
הבעיה שמרבית הנהגים אינם מתחשבים מדי בציבור שהם מסיעים.
עוד מעט יחוקקו חוק שאסור לקחת יותר מילד אחד בתח''צ,
וכל נסיעה בליווי מטען דורשת ליווי של שני הורים....

דניאל נ

משתמש מקצוען
והילד בן שנתיים שהסתובב כמה שעות יחף בחום במודיעין עלית ..??
סיפורים הזויים של אנשים הזויים

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ילד בן שנתיים יכול לפתוח דלת לסגור אחריו ופשוט ללכת...
ואמא שלו יכולה לחשוב שהוא משחק עם מישהו
עצם זה שהוא היה יחף מראה שהילד ברח מהבית
אל תדון את חברך

yaffab

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דניאל נ;2217963:

זה הזוי עד שזה יקרה לאדם הכי שפוי מהישוב.
ואז הוא ידע וירגיש על בשרו ששום דבר לא הזוי ולא ימהר לשפוט את הקרבן התורן.

תסמכו על אותם הורים שחרצתם דינם במשפט שדה, שהילד שלהם חשוב להם כמו שהילד שלך חשוב לך.
ושלא תתנסה!!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
בן ה3 שלי יצא יום אחד מהבית אחרי אחותו והייתי בטוחה שהוא משחק בחדר הסמוך.
אחרי דקה הלכתי לחדר וראיתי שהוא איננו. נכנסנו להסטריה, חיפשנו אותו למטה, התקשרנו לחברה של הבת שלי אם הוא הגיע איתה, ובעלי עשה סיבוב באוטו.
ולא מצא אותו.
תוך כדי ההיסטריה כבר לא ידעתי מה לחשוב,
שכנה מהבנין הסמוך מתקשרת שהוא דופק אצלה בדלת.
אמרתי לה תודה. ניתקתי מיד והתקשרתי לבעלי שהוא נמצא.
זה היה נראה לי שעה, ורק אחרי זה הסתכלתי בשעון וגיליתי שעברו 5 דקות.
אבל זהו מעשה שלא קורה כל יום, ועד היום אני זוכרת אותו בהיסטריה.
מאז הוא לא העז לצאת בלי להודיע..

שכל הורה יבדוק את עצמו- אם זה קורה פעם- פעמים בחיים, או יותר מדי פעמים.

cha

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני חושבת שכל אחד שעולה לאוטובוס יבדוק האם זה הגיוני ובטיחותי לעלות לבד בלי עוד הורה עם כך וכך ילדים בגילאי כך וכך + מטענים חבילות ועגלה לא חכמה תמיד להאשים את התחבורה הציבורית לפעמים יש תופעות לא הגיוניות במיוחד בשעות שהתחבורה הציבורית מאד עמוסה .

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י poto12;2217985:
אל תדון את חברך

אה.. משחק עם מישהו
יצא מהבית לשחק עם מישהו.. ממש נורמלי
לא שופט ולא דן אף אחד .. אבל.. שוב זה סגנון
אם הילד שלי לא בבית דקה אחת אני לא אחשוב שהוא משחק עם מישהו אלא אבדוק מה קרה איתו .
וכמובן העולם מתחלק ל2
אלא שלא יבינו את זה וכנראה( ושוב רק כנראה) שלא יקרה להם את זה
ואלו שמבינים את זה וזה נראה להם הגיוני וכנראה שזה קרה להם או יקרה להם..
אה.. במקרה ממש במקרה או אבא שנלקח לחקירה זה כבר פעם שנייה שזה קורה לו
( אולי יותר המשטרה יודעת על פעמיים)

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כשהילד שלך יעלם, כבר לא תדבר ככה.

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דניאל נ;2218107:
אה.. משחק עם מישהו
אם הילד שלי לא בבית דקה אחת אני לא אחשוב שהוא משחק עם מישהו אלא אבדוק מה קרה איתו .
וכמובן העולם מתחלק ל2

תקרא לאט
אמא שלו יכלה לחשוב שהוא משחק עם מישהו הכוונה בבית עם האחים זה יכול להיות גם בחצר ובמרפסת במקום שהאמא לא שומעת כל דקה את הילד

המשטרה מקצינה כל דבר
וגם אני יכולתי לדבר כך עד שהבת שלי נעלמה פעם ברגע אחד של בלבול והסחת דעת (החלפתי מקום בגינה והיא חשבה שהלכתי הביתה אז היא נבהלה והלכה לחפש אותי...)

ch3

משתמש פעיל
מס' הפעמים לא אומרת כל פעם על ההורים כלום! אולי יש לילד בעיה?! למה לספור את הפעמיים שחקרו אותם או יותר, למה לא לספור כמה פעמים הצליחו להשגיח אליו??

ולגבי תחבורה הציבורית, לא כל פעם עוזר להוריד את הילדים ראשונים לפני המזוודות, לפעמים כדי לפלס להם דרך צריך קודם כל להוריד את המזוודות והעגלות, למה מאשימים קודם כל את ההורים?? לפעמים התחבורה הציבורית לא מספיקה בשעות עמוסות כגון בין הזמנים, סיום מעונות שיש המון עגלות בזמן הזה, ועוד...
לומר לנהג לחכות מנסיונות קודמות לא עוזרות, אני בדרך כלל עומדת בדלת ולא נותנת שיסגרו, [מקסימום נסגר עלי!] ומורידה את הילדים, ואם כל זה, לא כל פעם זה עוזר, היות, ויש המון ילדים שעומדים בדלת, ומפחדים לשבת כי כאשר יגיע תורם לרדת לא יצליחו לפלס את דרכם... ו/או משחקים עם המשחק החדש באוטובוס - מכשיר התיקוף.
ו/או הילד התורן בורח לסוף האוטובוס, וילד שני בתחילת האוטובוס ולהשאר לשמור על העגלה עם הילדים כי זה הכי בטיחותי, כאשר יש לך עוד מס' ילדים קטנים ואת לא יכולה להחזיק את כולם לידך. [לא כל פעם יכולים לנסוע עם שני בני הזוג]

בעצם מה שתעשי או לא תעשי, תמיד יהיו דעות שנויות.

האיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חני 100;2217649:
בלי קשר לסיפור הזה -
לא יזיק להעלות למודעות את הענין שאסור לרדת לפני הילדים. הילדים תמיד יורדים ראשונים והאמא אחרונה. (ובעליה הפוך)
אני רואה המון מקרים שזה הפוך והנהג סוגר את הדלת כי הוא פשוט לא רואה אותם - הם קטנים מידי.

הדגישו זאת גם לבנותיכן הצעירות שנוסעות עם אחיהם הצעירים יותר!

ואז הילד שלי בן 2.5 יחכה יפה יפה בלי לרוץ לכביש וכו'....
אני בד"כ מבקשת מהנהג שיחכה ברב המקרים זה עוזר.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י דניאל נ;2217963:

נכתב ע"י poto12;2217985:
אל תדון את חברך

נכתב ע"י yaffab;2217997:
זה הזוי עד שזה יקרה לאדם הכי שפוי מהישוב.
ואז הוא ידע וירגיש על בשרו ששום דבר לא הזוי ולא ימהר לשפוט את הקרבן התורן.

תסמכו על אותם הורים שחרצתם דינם במשפט שדה, שהילד שלהם חשוב להם כמו שהילד שלך חשוב לך.
ושלא תתנסה!!

כולם צודקים.

אגב, פעמיים החזרנו ילד בן שנתיים משוטט להוריו, ובשני המקרים לא הבינו מה רצינו.
הרשינו לו לרדת למטה.
מה אתם מתערבים?

אה. :eek:

אין לי מושג איך הילד בן השנתיים ההוא הגיע לרחוב.
אם הוא שייך לילדים שברחו בלי ידיעת ההורים או משהו כזה, אפשר להבין איכשהו.
אם הוא שייך לילדים שהרשו להם לרדת לבד בגיל שנתיים.
אז...

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אה.. משחק עם מישהו
וכמובן העולם מתחלק ל2

איך אתה כל כך בטוח בעצמך ש'לך זה לא יקרה'??

אני טיפוס מאוד חרדתי, ולא נותנת לילדים שלי ללכת לבד, גם בגיל 8!
ולמרות כל השמירות שלי, והדלת שנעולה כל היום והילדים שלא יוצאים לבד, קרה לי שנכנסתי להתקלח בבוקר, ופתאום אני שומעת את הדלת נסגרת. הילדה בת השנתיים הצליחה לפתוח את הדלת הנעולה, וירדה לבד לרחוב.
עכשיו לך תרדוף אחריה...

נכון שיש הורים מוזרים שנותנים לילד בן שנתיים להסתובב לבד ברחוב, ולשחק לבד בגינה הסמוכה ללא שום השגחה, אבל רוב ההורים הם אנשים שפויים ואחראיים, ולמרות זאת יכולים לקרות לצערנו סיפורים מוזרים/מחרידים

נ פלוס

משתמש מקצוען
לדעתי זה יכול לצערי לקראות לכל בן אדם.... לא צריך יותר מהסחת-דעת לשניה אחת....
לי קרה פעם סיפור הפוך, וב"ה שזה נגמר ממש בנס!!!
נסעתי עם אוטובוס לחתונה באולמי תמיר בירושלים (שזה תחנה אחרונה), עם ילד בן 5 ותינוקת בת כמה חודשים, התינוקת בכתה ובכתה ניסיתי להרגיע אותה.... והבן שלי ישב לידי בשקט... הגענו לתחנה שאני רגילה תמיד לרדת, ואני ממשיכה להשים לב על התינוקת שבוכה, ולא כל כך הסתכלתי על הבן שישב לידי על אותו ספסל! פתאום אומרת לי מישהי- "גברת הבן שלך ירד מהאוטובוס" - הוא היה רגיל לרדת שם.... הוא ראה שהגענו ליעד לדעתו, והוא פשוט קם וירד! מיד רצתי לדלת, ראיתי אותו עומד למטה מבוהל ומפוחד ולא יודע מה לעשות?! ב"ה שהאישה שמה לב... ואם לא??!!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אין קשר למציאות לבין מה שהתקשורת מנסה בכל מחיר למכור לציבור. ובמיוחד אם זה קשור לציבור החרדי ויש עוד פעם אפשרות ללכלך עלינו.

ברוב המקרים ובמיוחד לאור מה שכותבים כאן על הנהגים "המתחשבים" .
הסיפורים בחדשות לא מצדיקים התייחסות בכלל, ישנם טעויות אנוש.
להגביר עירנות -כן.
לשפוט- ממש לא!! עד שלא נשמע מכלי ראשון את המקרה.

ניוזמן

משתמש פעיל
עד שלא נחליט שמשפחה אצלנו זה 2 ילדים וכלב אזי דברים כאלה יקרו גם יקרו השאלה מה יגיע לציבור ולכן החילונים לא יבינו לעולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה