נגר למטבח

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
מי יודע שם של נגר אמין (וזול) לבנות, להתקין לעצב ארונות מטבח.

ועוד- אם יש לכם טיפים ועצות נשמח לשמוע.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אנחנו עשינו עכשיו, והיינו מרוצים עד הגג מהנגר.
אני שולחת לך פרטים באישי, אם את גרה בירושלים או באזור - אני מאוד ממליצה. אם את ממקום אחר כדאי שתכתבי מנין כדי שידעו להציע לך אנשי מקצוע מתאימים מהאזור.

יעקב וואלף

משתמש רשום
מה שתעשו ואת מי שתקחו שיהיה בשעה טובה
אבל כמה טיפים לפני ההזמנה-
א. ממולץ לקחת נגר יהודי,
ב. לא לתת את כל התשלום עד גמר העבודה, כי אח"כ אפשר לחפש אותו

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני ממליצה דוקא על חברה !
זה יוצא אותו המחיר אפילו קצת פחות מנגר פרטי ויש חברות שעושות את זה ברמה של נדר פרטי.
וגם את חוסכת את ה 1000$ עיצוב שאת חייבת אם זה נגר פרטי!
אני עשיתי אצל מטבחי חן אם את רוצה אשלח לך תמונות!
יצא מקסים ולא בהרבה זמן,

וגם כמובן זה אנשים משלנו!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
טיפים ועצות -אם אתם מעצבים לבד ולא לוקחים מעצב/ת פנים:
אנחנו עיצבנו לבד (בעלי בנה הדמיה בתלת מימד והנגר עבד על פיה) לפני כן הלכנו ושוטטנו בתצוגות מטבחים שונות בעיקר כדי למצוא פתרון הכי מנצל לארונות הפינתיים.
כמו"כ קראנו חומר מיקצועי בנושא של תכנון מטבח כך ידענו לתכנן את גודל ומיקום משטחי העבודה לנוחות מקסימלית.
-מבחינת נוחות ופרקטיות אין כמו מגרות בכל הארונות התחתוניים. (להוציא, כמובן את הארונות שתחת הכיור)
-ברז נשלף נראה כמו לוקסוס אך כשמתנסים לא מבינים איך אפשר בלי.
-שיש קיסר מרבה באפשריות גוונים זולות אך בעייתי מבחינת הכשרה.
-כיורים בהתקנה שטוחה נפלאים ומאירי עיניים (גדולים ונוחים לניקוי) קנינו את הכי מומלצים: חרסה. למרבה הצער נסדק כיור אחד במהלך שפיכת מים רותחים מסיר ענק מלא בארבעס. (לכאורה שימוש סביר- לא?) לאימי יש כיורי קוורץ שגם זכו לפגמים קלים פה ושם (בס"ה בני כשלוש שנים) אז אין לי המלצה ברורה.
הרבה הצלחה, ושיהיה בקלות!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;558571:
-מבחינת נוחות ופרקטיות אין כמו מגרות בכל הארונות התחתוניים. (להוציא, כמובן את הארונות שתחת הכיור)

אז זהו שממש לא כמובן!
שכנה שלי עשתה במטבח את הארונות שתחת לכיור נשלפים, כמגירה גדולה עם דופן חיצונית כמו ארון - לא ייאמן כמה שזה נוח!!! שווה לעשות.

נכתב ע"י נוי;558571:

100 אחוז, מצטרפת בחום - בתור אחת שחסכה עליו ומצטערת מאד מאד.

נכתב ע"י נוי;558571:
-!
מה הבעיה בהכשרת אבן קיסר?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אבן קיסר- ישנם סוגים שהם תערובת דבק יותר מאשר אבן וזו בעיה להגעיל אותם.-צריך לעשות שאלת חכם לבדוק לגבי הסוג הרצוי עליכם.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נגר יהודי ורק יהודי!!!
(ניסים שארעו לי עם ארון עליון שצנח בלילה בהיר מהקיר שניה לאחר שעזבו את המטבח. הנגר היהודי לקח אחריות מייד למחרת הגיע לסר הכל והוציא מכיסו פיצוי תוך כדי שהוא מודה לה' שאיש לא נפגע, לו היה זה ערבי, דברו לעצים ולאבנים... מנסיון במקרים כאלו מאחרים)

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בקשר למגירות מתחת לכיורים, ודאי שאפשר, אני חלקתי ל-2 כדי שלא יהיה מדי כבד. אחד קצר יותר כדי לא להתחכך עם הצינור של הברז הנשלף ואחד עד סוף הארון. מומלץ מאוד.
עשיתי ארון מתחת כיור אחד ליינות וארון שני לחומרי נקיון.

הברז הנשלף, כמו שכתבו כאן, מומלץ מאוד ובאמת לאחר שימוש בו לא מבינים איך הסתדרו קודם בלעדיו. לשטיפת השיש, למילוי סירים או קנקנים, מעמידים על השישאת הכלי ומקרבים את הברז במקום להחזיק את הכלי בשתי ידיים ולמלאות.

ארון פינתי: לניצול מקסימלי וגישה נוחה עשיתי מדפים בצורת מדרגות, התחתון גדול יותר והעליון צר יותר
ו2 דלתות אחד לכל כיוון יוצרות פתח מספיק רחב וגישה נוחה לכל הכלים שבארון.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בקשר לכיורים, לאחר ברור נרחב, כל אחד ממליץ את מה שהוא מרויח עליו יותר.
הגעתי למצב של 50/50 בהמלצות.
לבסוף הלכתי על סיליקוורץ של חברת פורדהם עם התקנה שטוחה 00 ומרוצה מאוד ב"ה.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקשר לכיורים למי יש כיורי אלומיניום והיא מרוצה. של איזה חברה? (פשוט אם כבר שיוכלו להכשיר לפסח)

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נוי;558571:
טיפים ועצות -אם אתם מעצבים לבד ולא לוקחים מעצב/ת פנים:
אנחנו עיצבנו לבד (בעלי בנה הדמיה בתלת מימד והנגר עבד על פיה) לפני כן הלכנו ושוטטנו בתצוגות מטבחים שונות בעיקר כדי למצוא פתרון הכי מנצל לארונות הפינתיים.
כמו"כ קראנו חומר מיקצועי בנושא של תכנון מטבח כך ידענו לתכנן את גודל ומיקום משטחי העבודה לנוחות מקסימלית.
-כיורים בהתקנה שטוחה נפלאים ומאירי עיניים (גדולים ונוחים לניקוי) קנינו את הכי מומלצים: חרסה. למרבה הצער נסדק כיור אחד במהלך שפיכת מים רותחים מסיר ענק מלא בארבעס. (לכאורה שימוש סביר- לא?) לאימי יש כיורי קוורץ שגם זכו לפגמים קלים פה ושם (בס"ה בני כשלוש שנים) אז אין לי המלצה ברורה.
הרבה הצלחה, ושיהיה בקלות!

המלצות טובות לי יש להוסיף:
1. הברז שהוא גבוה מאוד נוח! הכל נכנס בקלות.
2. ההתקנה השטוחה אצלי אני לא מי יודע מה מרוצה כי הכיור שלי נדפק מהסירים.(לפני שידעתי להיזהר)
3. שיש קיסר בהחלט אסור לשים עליו דברים חמים, ואם לא שמים גם לא צריך להגעיל! :eek:
4. לגבי כיור אל תלכו על הכי גדול זה מיותר! אני לקחתי של חרסה משהו חדש שהגודל שלו 40/60 ולא 60/60 כי היה לי חשוב ברז באמצע לא בצד. (שלא בכל החרסה זה אפשרי)
וממה שאני רואה בהחלט מיותר ה60/60 הוא פשוט ענק!
5. אם חשוב לך עיצוב שמי דגש שלא יהיה שוני בחלוקה בן הלמעלה ללמטה. לא תמיד שמים לב וחבל!

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
כיורי נירוסטה - המראה - זה עניין של טעם.
אבל מבחינת נוחות - לי יש ואני מאד מרוצה.
מתנקה בקלות, אפשר להכשיר, לא יכול להיסדק/להתפוצץ...

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אני רואה שממליצים כאן לשנות שיש כיור.
יש מצב כזה שאני משאירה את השיש והכיור כמות שהם אפילו את הארונות למטה (הפנים שלהן)
וישנו לי רק את הדלתות החיצוניות או להחליף את הציפוי על העץ?
ותסלחו לי על הבורות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ודאי

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני ראיתי מישהי שיינתה כך את החדר שינה, השאירה את הארון כמו שהוא. הנגר ציפה את הארון חיצונית, ואת הדלתתות הוא לקח וציפה, יצא חדר שינה חדש.
ובקשר לכיורי נירוסטה יש להורים שלי וזה מאד נוח! תמיד נקי, גדול, וכמובן התקנה שטוחה....
(במטבח שלה הנירוסטה שולט, יש לה מקרר נירוסטה, תנור נירוסטה... פסי קישוט נירוסטה, כך שזה לא מפריע...

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פריידי;558713:
אני רואה שממליצים כאן לשנות שיש כיור.
יש מצב כזה שאני משאירה את השיש והכיור כמות שהם אפילו את הארונות למטה (הפנים שלהן)
וישנו לי רק את הדלתות החיצוניות או להחליף את הציפוי על העץ?
ותסלחו לי על הבורות.

אם כל הבעיה שלך זה רק המראה של דלתות הארונות אולי יתאים לך מה שעשינו:
היה לי מטבח ישן עם דלתות פורמייקה צהובות,
אז את הארון בפנים ציפינו בטפט
והדלתות בחוץ פשוט צבענו בלבן וזה קיבל מראה אחר.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י Aאילה;559089:
אם כל הבעיה שלך זה רק המראה של דלתות הארונות אולי .

בנוסף אני צריכה ארונות עליוניים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה