דרוש מידע מתנה להורים ליום נישואים - שולחן שבת

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אנחנו חוגגים להורים שלי יום נישואים 25, והרעיון למתנה הוא לשדרג להם את שולחן שבת - אז חשבנו על כמה דברים: קרש חדש לחלות+מפית עם רקמה, גביע חדש אחרי שהקודם נאבד לאבא שלי לא מזמן, סכו"ם חדש -
אבל נראה לי שרוב הדברים האלו ידברו יותר לאבא שלי ופחות לאמא שלי, חוץ מסכו"ם אולי. אני צריכה רעיון למתנה לשולחן שבת שתשמח גם את אמא שלי (אנחנו מתכננים לקנות כמה דברים ולא רק אחד).

נדנדה

משתמש מקצוען
מפה יפה לשולחן (יש היום דברים ממש יפים)
מגש לפרוסות חלה לאמצע השולחן
סרוויס
כוסות מיוחדות
כיסויים לכסאות

גברת חוקרת

משתמש פעיל
פרחים למרכז השולחן
שכחתי לכתוב שיש לנו גם פרחים ברשימה, ויהיו פרחים לשבת שבה נחגוג את היום נישואים, אבל פרחים נובלים אחרי השבת. אני מחפשת מתנה רצינית - כמו שאני אקנה לאבא שלי קרש לחלות / גביע

ch1477

משתמש פעיל
שכחתי לכתוב שיש לנו גם פרחים ברשימה, ויהיו פרחים לשבת שבה נחגוג את היום נישואים, אבל פרחים נובלים אחרי השבת. אני מחפשת מתנה רצינית - כמו שאני אקנה לאבא שלי קרש לחלות / גביע
הקישור שהעלתי הוא לפרחים מלאכותיים + אגרטל מעוצב.

זהבית87

משתמש מקצוען
כוסות
צלחות
מפה מפיות חבקים
פלייסמנט
ראנר
אגרטל
פמוטות
כלי הגשה

goldiy

משתמש פעיל
אנחנו קנינו סט צלחות חדש בכמות גדולה של סועדים,
אם אני זוכרת נכון קנינו סט ל18 סועדים.

(אביגיל)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש ראנרים שהם נגד חום=להניח עליהם סירים, יש כאלו עם דוגמאות ממש יפות
ואולי כוסי יפה לפלטה? אפשר לרקום משפט שמתאים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה