מידע שימושי מתנה כספית לרב'ס בחיידר לפורים? כמה אתם נותנים?

מצב
הנושא נעול.

טוב מאוד

משתמש מקצוען
הייתי קצת בהלם לשמוע מאחותי שבחיידר של הילדים שלה ( אחד המעולים בב"ב ) יום לפני פורים הרבה אמר לילדים להוציא דף ועט להעתיק פרטי חשבון בנק שכתב להם על הלוח ולהעביר להורים , וביקש להגיד שיותר נוח לו ישירות לבנק

זה לא הזיה????
מבחינתי גובל בחוצפה

לדעתי זה פייק.

אבל אם זה כן היה, הרבה הזה לא ראוי לחנך את ילדי ישראל...

עד מתי

משתמש מקצוען
לדעתי זה פייק.

פייק זה לא כי שמעתי את זה מאחותי שהיא אמא של הילד בכיתה
יכול להיות שהיה בהומור - למרות שממש לא היה נשמע ככה
מדובר על ילד בכיתה ב' !!! לא כיתה ח' שאפשר להתבדח איתם על נושאים כאלה

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לזה קוראים חסד של אמת

רש"י בראשית פרק מז
חסד ואמת - חסד שעושין עם המתים הוא חסד של אמת, שאינו מצפהו לתשלום גמול:
זה לא חסד.
זה הערכה אמתית וכנה,
החסד האמתי עושים המחנכים משקיעים את כל כוחם
הייתי קצת בהלם לשמוע מאחותי שבחיידר של הילדים שלה ( אחד המעולים בב"ב ) יום לפני פורים הרבה אמר לילדים להוציא דף ועט להעתיק פרטי חשבון בנק שכתב להם על הלוח ולהעביר להורים , וביקש להגיד שיותר נוח לו ישירות לבנק

זה לא הזיה????
מבחינתי גובל בחוצפה

גם אני
אם לא הייתי שומעת ממקור ראשון לא הייתי מאמינה
לא בטוח שיש כזה מקור ראשון
חוץ אם מקור נקרא הודעות ברשת....
לדעתי זה פייק.

אמת ונכון
כי אם ח"ו יש כזה דבר זה ממש עוול
ועוד יותר עוול לכתוב כאן כאילו שזה המציאות
כי זה ממש כמו אלו שטוענים שכל החרדים זורקים אבנים על רכבים בשבת וכו'
כי לכולם פה יש לבנים שלהם מלמדים ולא שומעים מהם אפילו רמז קל בכל הנושא

גימפעל

משתמש מקצוען
פייק זה לא כי שמעתי את זה מאחותי שהיא אמא של הילד בכיתה
יכול להיות שהיה בהומור - למרות שממש לא היה נשמע ככה
מדובר על ילד בכיתה ב' !!! לא כיתה ח' שאפשר להתבדח איתם על נושאים כאלה
הוא לא התבדח עם הזאטוטים אלא עם הוריהם של הזאטוטים,

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה

זה לא הזיה????
מבחינתי גובל בחוצפה
מקרה באמת הזוי שלא מלמד על הכלל.

מדובר כנראה ברב'ה חסר טקט במקרה הטוב,
עם חוש הומור גרוע במיוחד במקרה הפחות טוב,
ועז פנים במקרה הפחות פחות טוב.

לא מכיר תופעה כזו בשום מקום.

לא מוגדרת

משתמש פעיל
לדעתי הרבה צחק עם הילדים כל עוד לא היינו שם ולא שמענו טאת המנגינה והנימה של הדיבור אי אפשר לדעת!האם גם הייתם מקבלים מהילד אם נניח והייתם צריכים משהו חשוב לחיים שלכם הייתם מקבלים מילד בכיתה ב מה שהרבה אמר בכיתה או לא?ואני לא קשורה לרבס משום כיוון בכלל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה