דרוש מידע מתלבטת... עריסה מתחברת מעץ או מבד???

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם ביד 2 אין היצע גדול

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
האם ישנה עריסה שמתחברת למיטה וגם בשלב מאוחר יותר אפשר להנמיך את הגובה כשהתינוק גדל?

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קנינו עריסה מתחברת מבד היה בסדר.
אבל התחרטנו שלא קנינו מעץ זה גם יותר איכותי וגם מתאים לגיל יותר גדול.

לי יש מעץ. מתחרטת שלא מבד כי

לי יש מבד, זו מעלה משמעותית שאפשר בקלות לסגור את הדופן.
אבל אני מתחרטת שלא קניתי מעץ,
תחליפו ביניכן
חחח

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה אפשר להשיג עריסה מתחברת יד שניה או גמ’’ח?
אני לפני שנתיים חיפשתי ביד 2 ומצאתי מיד כמה כאלו... בסוף קניתי ב250 שח מעץ- מרוצה מאד מאד!! זה דבר שנמכר במצב מעולה (שלא כמו ארון או מיטה של גדולים ...) וגם בלי רכב קל לשנע ממקום רחוק, עכשיו ראיתי ביד 2 להשכרה ב50 שח בכפר סבא, תבדקי

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

שואלת.

משתמש פעיל
יש לי מיטה שהבסיס שלה ללא חורים, פשוט משטח עץ חלק. איך העריסה יכולה להתחבר לזה?

יעלי מ.

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני מחפשת דגם אוריה פלוס איפה אפשר להשיג את זה עכשיו
אשמח לקישור

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בלת"ק חלקי
יש לנו עריסה מתחברת מבד משי פלוסhttps://super-baby.co.il/product/עריסה-משי-פלוס/
מהלידה עד הגיל שהילד מתחיל להתיישב / להעמד פשוט פינוק. מאז שצריך להוריד אותו למטה, המזרן צונח עד הריצפה ופשוט "חוויה" לחלץ אותו משם.
בקיצור צריך שתי עריסות נפרדות

יראת גאולה

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי
יש לנו עריסה מתחברת מבד משי פלוסhttps://super-baby.co.il/product/עריסה-משי-פלוס/
מהלידה עד הגיל שהילד מתחיל להתיישב / להעמד פשוט פינוק. מאז שצריך להוריד אותו למטה, המזרן צונח עד הריצפה ופשוט "חוויה" לחלץ אותו משם.
בקיצור צריך שתי עריסות נפרדות
זה מה שהיה לי.
לדעתי זה לא רלוונטי להשכיב תינוק בן חצי שנה על מזרן שמונח על הרצפה. גם אי אפשר לנדנד ולא להזיז על גלגלים, רק לגרור (ולקוות שהעריסה תישאר שלמה).
התאכזבתי, כי יכולתי באותו סכום לקנות עריסה מתחברת זולה יותר ובנפרד עריסה רגילה.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה