דרוש מידע מתלבטת... עריסה מתחברת מעץ או מבד???

Yael Mor

משתמש מקצוען
לי יש עץ ואני מרוצה מאוד. היה בשימוש אצלי, ועבר לעוד ידיים במשפחה, בינתיים כבר בתינוק הרביעי תוך פחות מ4 שנים ונראה חדש בלי עין הרע...

מימיר

משתמש רשום
מצטרפת, אשמח להמלצה על מיטה מתחברת (מעץ או מבד) שמתאימה עד גיל 8-9 חודשים או יותר

מימיר

משתמש רשום
לי יש עץ ואני מרוצה מאוד. היה בשימוש אצלי, ועבר לעוד ידיים במשפחה, בינתיים כבר בתינוק הרביעי תוך פחות מ4 שנים ונראה חדש בלי עין הרע...
עד איזה גיל מתאים? אשמח לקישור/שם החנות שקנית

Yael Mor

משתמש מקצוען
יש לי אותה בלבן, מרוצה מאוד. היא ממש צרה ככה שמתאימה גם לחדרים קטנים. לגבי הגיל- זה משתנה מילד לילד, בגדול עד שהם מתחילים לצאת מזה לבד. אצל ילד אחד זה קרה בגיל 7 חודשים ואצל השניה בגיל 10 חודשים.

א.מ.ב.

משתמש פעיל
לי יש מיטה של שילב, קצת יקרה אבל שלמות מכל הבחינות.
נוחות, עיצוב, יופי.
אני מרוצה ממש, ממליצה בחום

מימיר

משתמש רשום

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש מעץ. מתחרטת שלא מבד כי בעריסה מבד אני חושבת שאפשר לסגור ולפתוח את הרוכסן וזה הרבה יותר בטיחותי,
אני מפרידה מהמיטה בגיל די מוקדם כי אני מפחדת התינוק כבר כן יזוז קצת, יתגלגל למיטה שלי, השמיכה שלי תעלה עליו...
אם יש עריסה מעץ שניתן לסגור את הדופן הרביעית בקלות כשהיא מחוברת - מושלם.

Yael Mor

משתמש מקצוען
איך יוצאים? כשלומדים להתהפך? דרך החיבור למיטה הגדולה?

התכוונתי בעיקר למיטה שמתאימה עד לגיל גדול מבחינת הגודל,

לא נהיית קטנה לתינוק בגיל 3/4/5/6 חודשים?
כשלומדים לזחול אז זה נהיה בעייתי, כי הם זוחלים למיטה של האמא והחוצה...
אצלי היא לא הייתה להם קטנה עד שהעברתי אותם. אגב, אפשר לסגור לזה את הדופן הרביעית עם ברגים בודדים.
לגבי המיטה מבד- זה נכון שהיא נסגרת יותר בקלות, אבל היא גם גדולה יותר, לפחות אלו שאני ראיתי. אז מי ששיקול המקום משמעותי אצלו יעדיף את העריסה הצרה מעץ.

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי אותה בלבן, מרוצה מאוד. היא ממש צרה ככה שמתאימה גם לחדרים קטנים. לגבי הגיל- זה משתנה מילד לילד, בגדול עד שהם מתחילים לצאת מזה לבד. אצל ילד אחד זה קרה בגיל 7 חודשים ואצל השניה בגיל 10 חודשים.
גם לי יש אותה, מאד מרוצה!
רק החסרון היחידה שאת הדופן הרביעית אם רוצים צריך לחבר וזה לא מתקפל או נפתח בקלות
לי זה לא הפריע כי הוא לא זחל על גיל מאוחר ונהנתי ממנה מאד רק שאם הילד מתהפך מהר או זוחל צריך לחבר את הדופן הרביעי ואז זה לא מתקפל או משהו בשונה מהבד.
לומרות זאת אני מרוצה מאד והייתי קונה אותה גם עכשיו כי זה יותר מיטה, בעיני הבד זה יותר עגלה אבל לא ניסיתי..

אחת צפונית

משתמש מקצוען
לי יש מבד. מרוצה ממנה מאד. הבן שלי בן 9 חודשים עדיין בתוכה. אומנם זוחל על הגחון אבל דווקא בגלל שהיא לא 0 עם המיטה (אפשר גם להנמיך עוד) אז אני לא חוששת שיזחל ויצא. כיף גם שהיא עם גלגלים ובקלות ניידת ממקום למקום, אני גם מרדימה הרבה עם נדנוד קל. ממליצה עליה מאדדד. לי אישית יש של ספורטליין דגם עלמה וקניתי בצוציק שם מצאתי ממש בזול

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לי יש מבד, זו מעלה משמעותית שאפשר בקלות לסגור את הדופן.
אבל אני מתחרטת שלא קניתי מעץ,
העץ יותר חזקה, ובגלל שהעריסה מתחברת הילדים הגדולים עולים לתוכה או נשענים עליה, וגם אני לפעמים מרדימה או מאכילה ורוצה להישען על העריסה. העריסה מבד לא מספיק חזקה (איד הצירים טיפה התעקם).
חסרון נוסף הוא שבעריסת עץ אפשר לדחוף משהו בין המזרן לדופן הנגדית, וכך להצמיד את המזרן למזרן של האמא. בעריסת בד אי אפשר ולכן נוצר רווח קטן בין העריסה למיטה.

Yonatann

משתמש רשום
איפה אפשר להשיג עריסה מתחברת יד שניה או גמ’’ח?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לנו יש ציקו נקסט טו מי כבר משמש 4 ילדים נראה ומרגעש כמו חדש. נסגר ונפתח בזריזות .
חיסרון קל זה לא 100 אותו מפלס בגלל הסגירה אבל זה לא מורגש
יתרונות שזה עומד בפני עצמו.
יש מצב נדנדה
פתיחה וסגירה ביד אחד
ניתן לכוונן שיפוע
כביס
ומתקפל לאיסון מושלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה