בטחוני מתיחות בדרום. סגירת צירים והפסקת תנועת הרכבות

מצב
הנושא נעול.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
משנת 1967 ועד היום אלפי בתים בעזה נהרסו בהפצצות..
וזה לא עזר הרבה
זה טרור פנאטי ונגדו לא פשוט להילחם לאף מדינה בעולם.
בסין יש מיליוני מוסלמים לא פחות מסוכנים ואין שם אפי' לא הפגנה...
הבעיה זה שאימצנו "ערכים" מסוכנים של התאבדות עצמית....שאפי' בארה"ב ואירופה לא משתמשים בהם (כדאי לבדוק כמה אזרחים מתו רק במסגרת הקואליציה הבינ"ל מול דאע"ש...יותר מכל מי שנהרג בעזה מ1909...).
אגב, שהחילונים שואלים חרדים, מה יקרה אם כולם יילכו ללמוד לא יהיה צבא וכו'...
אז התשובה הברורה כמובן שהתורה שומרת עלינו...
אבל הסבר הרבה יותר פשוט-שבזמן דוד המלך אם פלישתים היו פושטים על איזה יישוב יהודי, או סתם איזה עם אחר, היו אוספים את כולם למלחמה ופשוט יוצאים מולם עד שהורגים את כל החיילים ולוקחים בשבי את כל מי שנשאר וכו'...
היום זה באמת נשמע לא אפשרי לא להחזיק צבא סדיר..כי כל יומיים צריך שם צבא, אבל ברגע שגמרת אותם בפעם אחת לא צריך צבא, וכל יושבי המזרח התיכון כולל מרחבי הלבנט, המפרץ הפרסי, צפון אפריקה והקווקז לא יחשבו ב200 שנה הקרובות להתחיל איתך בכלל...

נערך לאחרונה ב:

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אגב חלק מהחסימות הן לפעמים עבור שטחי כינוס לצבא שיהיו במרחק יותר בטוח כהפקת לקחים מהעבר
לא חוסמים עבור שטחי כינוס.
החסימות מעיקות מאוד על התושבים.
חוסמים את הכבישים הגלויים לרצועה (כנ"ל מסילות הרכבת).

LO

משתמש פעיל
אתם מבינים מה הולך פה?
מדינת ישראל עצרה הלילה איזה מחבלון רוצח מג'נין, (עצרה!!!אפילו לא חיסלה!)
ועכשיו רועדת מפחד, משביתה רכבות וחוסמת כבישים מאזור זיקים ועד אשקלון, מחשש לירי רקטות!
אשכרה מדינת ישראל יורדת למקלט ומשבשת חייהם של עשרות אלפי תושבים,
כי העזה לחסל מחבל,
ועכשיו בעזה תופסים אותה בגרון!
אתם מבינים שאפילו כשעוצרים מחבל, (עוצרים!!! לא מחסלים אפילו!)
אין פה שום אפקט של הרתעה?!
התרגלנו להיות עכברים.
תופסים איזה דג קטן ובורחים ישר לחור.
במקום להנחית מכה אווירית על המחבלים בג'נין,
ואז להכריז בעזה שעל כל טיל נמחק 3 שכונות,
אנחנו משתקים רכבות חוסמים כבישים ופותחים מקלטים.

איזה חרפה.
אוהו עכברים!
מתברר שהמחבל ההוא נתפס כעת פעם שביעית , כלומר שחררו אותו כמו פרייארים 6 פעמים!!!!

נערך לאחרונה ב:

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
חוסמים את הכבישים הגלויים לרצועה (כנ"ל מסילות הרכבת)
רק תבינו מה היה קורה אם היו מוסרים להם את יו"ש
על כל עצור מג'נין היו סוגרים את נתב"ג. טירוף!
מתברר שהמחבל ההוא נתפס כעת פעם שביעיטת , כלומר שחררו אותו כמו פרייארים 6 פעמים!!!!
זה לא ששחררו אותו סתם בטעות
נגזר עליו כל פעם עונש קצר כי לא היה על מה להרשיע אותו יותר מזה
בסיום העונש הוא שוחרר

יאנקאלע

משתמש מקצוען
עצוב לי מאוד על תושבי הדרום שהשתבש להם שוב שגרת החיים, אם העזתים היו יודעים שעל כל טיל רקטה או פצמ"ר שהם משגרים לישראל מורידים להם בנין 10 קומות היו חושבים פעמיים לפני כל שיגור וגם החמאס היה מצליח לרסן את כל המחבלים שם,
צוק איתן נגמר אחרי שהתחילו להוריד להם בניינים ומבחינה פסיכולוגית גורם לאזרחים שם ולחמאס להרגיש מאוד מאוימים ומתוסכלים וזה מה שהכריח אותם להגיע להפסקת אש.
כחי ועצם ידי עשה לי את החיל הזה
כי ה' אלוקיך הוא הנותן לך כח לעשות חיל

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא חוסמים עבור שטחי כינוס.
החסימות מעיקות מאוד על התושבים.
חוסמים את הכבישים הגלויים לרצועה (כנ"ל מסילות הרכבת).
אני לא מבין...
הבעיה של טילי נ"ט מעזה לא התחילה אתמול...לא קמנו בבוקר ושפשפנו עיניים חזק חזק ששמענו שלחמאס ולכל מרעין בישין יש טילי קורנט וכו',
ב200 שנה האחרונות יכלו בעלות יחסית זולה (לעומת הגדר/מכשול המהולל/ת)...להקים סוללות עפר בגובה 20 מטר סביב כל הרצועה!!! או יערות אדירים...בשביל מה כל הבלאגן הזה???
(ומה חשב הגאון שהעביר רכבת צמוד לגבול???).
אמנם אני לא בדעה של התמגנות והתמגנות-זה דוקטרינת שמאל שהשתלטה על המדינה אבל אם התמגנות אז שיעשו משהו רציני לפחות...
אגב, כיפת ברזל זה האסון של מדינת ישראל...
משום שאם היא לא הייתה היינו חייבים כבר ב2012 לגמור אותם סופית...אנחנו פשוט כל פעם מורידים מעט את דרגת האיום עד שהם משתכללים וחוזר חלילה...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני מיד שולח לבני גנץ קישור לאשכול הזה מעניין איך הוא לא חשב על כל הרעיונות האלה קודם:unsure:
עותק נוסף: תחנת מוניות דקר בני ברק
תזלזל תזלזל...
אבל לא מעניין אותו כלום...חוץ מהכסא שלו ולהרגיש נאור...
מערכת הביטחון של ישראל בקיבעו מחשבתי כבר שנים ולא אני אומר א"ז...רק לא שומעים את נטענות הללו כי השמאל משתיק אותם בתקשורת..

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
חד
אגב, כיפת ברזל זה האסון של מדינת ישראל...
חד וחלק
מי שיסתובב בשדרות לא יאמין לכמות המיגוניות שיש שם (כל 100-150 מטר) פשוט טירוף
אלמלא מיגוניות כבר מזמן המצב עהיה נפתר
אבל, לכל המתלהמים שצריך להיכנס בהם
כתושב הדרום שהוצרך לנסוע למרכז והתעכבתי יותר משעה לא נותר לי רק להתפלל שיהיה שקט, אני לא רוצה מלחמה
מכיר לא מעט אנשים שמלחמה תזיק להם הרבה יותר ממה שתועיל (לא מעט אנשים חרדתיים)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה