מידע שימושי משתפת. תמונות שקבלתי. דברים שהוכנו על פי הדרכות שלי. תראו שכל אחת יכולה!!!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י frtamma;1971939:
שכחתי לכתוב על ההרגשה הטובה שאת נותנת תמיד... בעיני זה הכי מיוחד בך! כן, כן! יותר מכל ההדרכות המקסימות שכולנו כ"כ נהנות מהן וכמובן מיוחדות ומופלאות בפני עצמן.
אותך אני לא מתביישת לשאול שאלות תם... למשל שאלה שהתביישתי ואולי זאת ההזדמנות: בהקצפת ריצ' לעיטור עוגה או קאקפייפס מוסיפים את הצבע מאכל לפני ההקצפה או מקפלים אחרי?
אחרי ההקצפה. לא צריך לקפל. ממשיכים להקציף.
ולמה אחרי ההקצפה- כי אם תשימי לפני יהיה קשה לאמוד את הגוון שתקבלי ואז אולי תשימי יותר מדי בטעות.
אחרי שהריצ' מוקצף- מוסיפים טיפה ומקציפים. אם בהיר מדי אז עוד קצת וכו' עד שמכיעים לגוון הרצוי.

פורשת להלילה.
לילה טוב.
ניפגש שוב מחר.
מקווה להביא הדרכות להצבעה.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1971899:
אן לי תמונה של הצנטרים.
אני משתמשת בצנטרים של חברת אטקו. יש לי כ-20 צנטרים שונים, גדלים שונים וכו'.
לגבי שקיות זילוף- אני מעדיפה חד פעמיות. שונאת לשטוף את הרב פעמיות.
לא יודעת איזו חברה. כרגע נגמרו לי אז אני לא יכולה לבדוק.

בעניין הצנטרים , קניתי לפני חודש חבילה של צנטרים שונים
וכשהגעתי הביתה וכבר פתחתי את האריזה אני מגלה להפתעתי שזה דו צנטרים
כלומר שתי צבעים , כמובן שרצתי להחליף אבל בגלל שהיה כבר פתוח הם לא היו מוכנים להחליף ..
אז שמנה לב איזה צנטרים אתן קונות , שלא יהיה פדיחה..:eek:

שושי100

משתמש פעיל
אפשר את הכתובת של החנות מאד יעזור .. (גרה בעירך)

נכתב ע"י hbecker;1857729:
בצבע לבן בוהק ולא בצבע קרם.
אני קונה בעיר שבה אני גרה בחנות לחד פעמי שמוכרת גם מוצרי אפיה.
אם לא אכפת לך כמובן תודה רבה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י שושי100;1972047:
אם לא אכפת לך כמובן תודה רבה

יש כמה חנויות:
בברכפלד- יש בברקת חד פעמי במרכז של זול בשפע. קונים בקופסאות של 1/2 ליטר. מכיל 200 גרם שוקולד לבן.
ברית ספר- בשולחן ערוך במרכז ק.ס.ם.- מוכרים בשקיות של 300 גרם

יש גם במכירות ביתיות.
יש חנות בנאות הפסגה- לא זוכרת את השם שלה שמוכרת כל מיני כלי מטבח ומצרי אפיה וגם להם אני משערת שיש.

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בקשר לשקיות זילוף -
ראיתי רעיון חמוד - לקנות שקיות משולשות של פעקלאך ובשפיץ שלהן לעשות חור.
יותר זול...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י משבצת 2;1972304:
בקשר לשקיות זילוף -
ראיתי רעיון חמוד - לקנות שקיות משולשות של פעקלאך ובשפיץ שלהן לעשות חור.
יותר זול...

זה נכון. רק שלפעמים מרוב שזה זול התפר של השקית נקרע כשמפעילים עליו לחץ בשביל לזלף ואז....

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תשמרו את השקיות של הלחם פרוס הם מצוינות ומכילות הרבה
עושים חור בקצה ותוקעים שם את הצנטר

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יעל א;1972475:

מיחזור יצירתי ברמה!

רק צריך לוודאות שלא יישאר שום פירורון במידה מקסימלית!

מזכיר לי את הארנקים של פעם משקיות החלב שיובשו על קרמיקות המטבח...

חני ראובני

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעל א;1972475:

רק תזהרו בחלק מהשקיות יש חור איפשהו באורך השקית- כנראה לאיורור,

אבל אחלה רעיון...

ויש גם באליאקספרס הזמנתי אבל לא יצא לי להשתמש עדין,

וצנטרים ראיתי שם גם בשפע..--וזול

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
השתמשתי זה אתמול בקפקיקס שהעליתי...

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י טוליפ;1972499:
אני הזמנתי מעליאקספרס שקיות חד פעמי טובות וזולות, לא עבות כמו השקיות הנמכרות בארץ אבל מחזיקות יפה מאוד לשימוש חד פעמי.
http://he.aliexpress.com/item/S-M-L-100PCS-Disposable-Cream-Pastry-Cake-Icing-Piping-Decorating-Bags-Please-Remarks-The-SIZE/32275890789.html

אצלנו (אלעד) פתחו סופר סטוק והם מוכרים את השקיות הנ"ל חבילה של 100 ב-20 ש"ח

שירה ר

משתמש רשום
יש למשהי מתכון למנה אחרונה חלבית, אישי, טעים ויפה
בשביל מסיבת הודיה??
יעזור לי מאד!

שירה ר

משתמש רשום
דחוף לי-מתכון למנה אחרונה אישית חלבי/פרווה

נכתב ע"י שירה ר;1973173:
בשביל מסיבת הודיה??
יעזור לי מאד!

דחוף לי!!
יש לכן משהו טוב להציע??

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
לגבי שקיות זילוף...
אני קונה בירושלים בגאולה-רחוב הישיבה- בחד פעמי
כל פעם 2-3 לפי ההדרכה השבועית או לפי מה שאני מכינה לשבת
עולה לי שקל ליחידה הם קשיחות ועבות וגדולות אני מאד מרוצה
יש להם גם חבילה של...לא יודעת כמה ב70 שח.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י שירה ר;1973173:
בשביל מסיבת הודיה??
יעזור לי מאד!

את יכולה להכין טרייפלים כמו במתכון המצ"ב. במקום ריצ' שימי שמנת להקצפה חלבית. יוצא מעדן! ואפשר ריבת חלב במקום הקרם שבין השכבות.

טרייפלים

ופה יש תמונה

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בקר תודה על ההדרכות המדהימות!
המפיקה : ביתי בת 14 הכינה הכל בעצמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה