שיתוף משתפת גם פה — הרהורים ***

H. Clin

משתמש מקצוען
גם התינוק שלי עולה לכיתה א' ואני תוהה איך זה אפשרי בכלל.

tilip

משתמש רשום
היי הני,
קיבלתי במייל את האיור/קריקטורה הזאת וכל כך התחברתי!!
הבכורה שלי עולה לא' ואני ממש מרגישה ככה...
משו בקריקטורה הזאת גרם לי לצחוק קצת על ההיסטריות שלי,
לשים בפרופורציה את הדברים ממש כמו באיור האחרון שם...
תודה לך!:giggle:
ישמע אולי קצת מוגזם ויומרני לאיור קטן, אבל ממש אני מרגישה שזה שחרר לי משו בלחץ,
שפשוט עשיתי גוגל לחפש מי זו ההני המוכשרת שהצליחה לבטא את המחשבות והרגשות שלי בצורה כל כך יפה, מתוקה ומדוייקת וגיליתי שאת גם כאן בפרוג...:)
אז שוב,
מקסים!
המון תודה!
ובהצלחה גם לבת שלך בכתה א' בעז"ה!!:love:

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היי הני,
קיבלתי במייל את האיור/קריקטורה הזאת וכל כך התחברתי!!
הבכורה שלי עולה לא' ואני ממש מרגישה ככה...
משו בקריקטורה הזאת גרם לי לצחוק קצת על ההיסטריות שלי,
לשים בפרופורציה את הדברים ממש כמו באיור האחרון שם...
תודה לך!:giggle:
ישמע אולי קצת מוגזם ויומרני לאיור קטן, אבל ממש אני מרגישה שזה שחרר לי משו בלחץ,
שפשוט עשיתי גוגל לחפש מי זו ההני המוכשרת שהצליחה לבטא את המחשבות והרגשות שלי בצורה כל כך יפה, מתוקה ומדוייקת וגיליתי שאת גם כאן בפרוג...:)
אז שוב,
מקסים!
המון תודה!
ובהצלחה גם לבת שלך בכתה א' בעז"ה!!:love:
ריגשת אותי
תודה! :giggle:

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה לכולכם על התגובות
עושה חשק ליצור עוד :giggle:

מילונית

משתמש רשום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
חזקקקק.
התחברתי ממש.
משו מעניין שנתקלתי בו-
אנשים נוטים לסמוך לעיתים על ילדים של אחרים, ואילו על ילדם שנמצא באותה שכבת גיל פחות...
אולי זוכרים אותו מאז היותו בייבי קטן, אולי מודעים יותר לחוזקות והחולשות שלו????
בקיצור כל הילדות של א' נראות להם לגמרי בשלות לגיל, רק הילדה שלהם:)
בתוך עמי אנוכי יושבת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה