עזרה משתמשי גנרטור בשבת - אנא עצתכם

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
צריכת חשמל של פלטה היא בערך 500 וואט, כחצי ממזגן קטן.

לעצם השאלה, לגבי סעודת הערב אפשר להטמין סירים בתוך שמיכות, ואולי זה יעזור גם לבוקר בקיץ...

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
אם אתם בבית רק בשבת בלילה -
אפשר להניח את הסיר על משטח מעט גבוה, נניח על 2 צלוחיות
ומתחת להניח נרוניות חימום
עושה את העבודה מצויין
(אם מדובר על תבנית חד פעמית, להניח אותה על 2 פסי אנגלישקיק הפוכים וביניהם נר או שניים)

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
נשמע שמצבר זה לא הפתרון המתאים (גם יקר וגם לא מחזיק פלטה)
אולי באמת פלטנר
איפה קונים כזה דבר?
או שיש עוד אופציה?
אפשר להשיג פלטנר לשימוש חד פעמי בגמחים לחשמל כשר בכמה ערים בארץ (אני מכירה במודיעין עילית ויודעת שיש גם בבני ברק) אפשר לשאול אותם איפה אפשר לקנות.
ופעם גם הכנו לבד עם חתיכת פח המונחת על שני אבני רחוב בצדדים ובאמצע הכנסנו את הנרות נשמה (רק לראות שיהיה בטיחותי)

אני וביתי

משתמש מקצוען
צריכת חשמל של פלטה היא בערך 500 וואט, כחצי ממזגן קטן.

לעצם השאלה, לגבי סעודת הערב אפשר להטמין סירים בתוך שמיכות, ואולי זה יעזור גם לבוקר בקיץ...
פלטה 2 סירים 300 וואט 4 400 6 600
לשם השוואה מזגן כוח סוס אחד לוקח בערך 700 וואט רק הוא לא עובד רציף אלא על פי טרמוסטט.

אברימי אלינגר

משתמש רשום
אני משתמש במנגל רב פעמי אני שם 5נרות נשמה לטשונלנט ועוד 9 נריות לאוכל של ליל שבת וזה חם יותר מפלטה וצריך להיזהר ולעשות רוחים בין הדברים כי אם אין רווח אז האש נחנקת

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תיקחו את היחידה הזאת. מה בוער לכם? יש מספיק יחידות...

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אולי מי שייקח את הדירה שלכם ישתמש בחשמל בשבת?
כל השוכרים הפוטנציאלים של היחידה הם כאלו שמשתמשים בגנרטור בשבת?
אם כן שווה לכם להשקיע במצבר, זה בוודאות מעלה את ערך היחידה ויגרום ליותר אנשים להתעניין בה.

בונדל

משתמש צעיר
זאת יחידה שכבר עברו בה כמה זוגות, ספציפית הזוג הזה לא משתמשים בחשמל, ולא קלטו את הבעיה הזאת של הפלטה (עם התאורה הסתדרו), אני מנסה לעזור להם ולא מתמצאת בכלל בתחום.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אם מדובר על ליל שבת, מומלץ מאוד להטמין בפוח טוב, יותר חם מפלטה, מנסיון!
אם מדובר על הבוקר, ניתן לאלתר פלטה עם נרות נשמה, צריך די הרבה נרות, להניח חתיכת פח על אבנים ובאמצע נרות.

mmbbcc

משתמש פעיל
פלטנר אני השתמשתי כמה שנים בשבת
זה פתרון מצוין והואכל רותח לגמרי אם שמים מספיק נרות, רק להדליק אותם זה לא כפתור אחד ודי, אבל באמת לא נורא
קונים את זה אצל אנשים פרטיים, ואני ממש לא זוכרת איפה
ומצטיידים במלאי נרות נשמה לחמין + נרונים לליל שבת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה