דרוש מידע משנת יוסף מתעתדת לפתוח רשת חנויות / המחסור בחמאת טרה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא אמרו שמשנת יוסף איננה למטרת רווח?!
זה מכירה ללא כוונת רווח (ז"א מרויחים בלי כוונה...)
וברצינות - אני מעדיף שהם ירויחו וישקיעו במכירה ושירות טוב ומוצרים טובים וזולים מאשר שזה יהיה אירגון חסד

ynf

משתמש פעיל
רק דבר אחד לא הנבתי
איך קשור החמאה לזה שמשנת יוסף פותחת רשת מרכולים
אני לא יודע מה קורה לגבי החמאה!

דבר אחד אני כן יודע
שמהרגע שיפתחו את החנויות שלהם
הצרכנים שמשלמים מכספם המלא על המוצרים כבר לא יצטרכו להדחף בחניונים או במקומות משונים אחרים
בכדי לקחת את המוצרים שהזמינו
אלא ייכנסו וייצאו בכבוד הראוי לאדם השפוי מן השורה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לא יודע מה קורה לגבי החמאה!

דבר אחד אני כן יודע
שמהרגע שיפתחו את החנויות שלהם
הצרכנים שמשלמים מכספם המלא על המוצרים כבר לא יצטרכו להדחף בחניונים או במקומות משונים אחרים
בכדי לקחת את המוצרים שהזמינו
אלא ייכנסו וייצאו בכבוד הראוי לאדם השפוי מן השורה
אני די מפקפק בכך

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באיזה חלק אתה מתכוון?
או שיפסיקו לקנות אצלו או שהוא יעלה את המחירים
הציבור שלנו צריך גם להרגיש את החסכון ולא רק לחסוך באמת
ימצאו איזה מכירה שכונתית אחרת
או שהוא יעלה את המחירים ואז באמת הוא יהיה כמו כל סופר אחר
תכל'ס קשה לי לראות אותו מוכר במחירים הללו את כל סוגי המוצרים + עומד בהוצאות של תחזוק חנות, עובדים וכו'

דוּבי

משתמש מקצוען
או שיפסיקו לקנות אצלו או שהוא יעלה את המחירים
הציבור שלנו צריך גם להרגיש את החסכון ולא רק לחסוך באמת
ימצאו איזה מכירה שכונתית אחרת
או שהוא יעלה את המחירים ואז באמת הוא יהיה כמו כל סופר אחר
תכל'ס קשה לי לראות אותו מוכר במחירים הללו את כל סוגי המוצרים + עומד בהוצאות של תחזוק חנות, עובדים וכו'
כך אושר עד נפתח ממכירה שכונתית
בהתחלה זול ואח"כ כמו כולם

עוד אחת....

משתמש מקצוען
זה מכירה ללא כוונת רווח (ז"א מרויחים בלי כוונה...)
וברצינות - אני מעדיף שהם ירויחו וישקיעו במכירה ושירות טוב ומוצרים טובים וזולים מאשר שזה יהיה אירגון חסד
למה ללא רווח?, זה עסק לכל דבר.
המטרה היא להוזיל עלויות למשפחות ברוכות ילדים, או משפחות שאין להם רכב לאפשר להם קניות קרוב לבית.
בסופו של דבר הם לגמרי פועלים כמו עסק.

אבל מידע אישי אני יכולה להגיד שעובדים אצלם הרבה אנשים שזה ממש חסד להעסיק אותם, וגם יש הרבה תרומות לישיבות משפחות עמותות.

אני משתמש

משתמש צעיר
לא מבין למה חושבים שמשנת יוסף זולים, רוב המוצרים שלהם במחירים רגילים כמו ביש חסד או אושר עד, מי שרוצה לדוגמא, קורנפלקס תלמה עולה במשנת יוסף וכן ב''יש'' 16.90, אולי בירקות ופירות קצת יותר זולים, וזה ודאי לא שווה את הדוחף והביזיון ללכת כל שבוע לנקודה מוזנחת ולהסתער על הסחורה... ניסיתי את זה בשמיטה שאז היה נוח לי בגלל שהביאו הרבה מחו''ל אבל היום אני לא מתקרב...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה הייתה מטרת הכתבה ? להשמיץ את החרדים שיש להם מונופול על חמאת טרה ושמוכרים אותה יותר זול (על הגב של החילונים "המסכנים" שמשלמים יקר על חמאה של מולר) כמו שעשו לישיר למהדרין ?
האם החנויות של משנת יוסף זולות כמו החלוקה עצמה ?

זהבית87

משתמש מקצוען
בבית שמש ברמה א קיימת חנות בשם "אלו מציאות" (לפחות שנתיים)
מוכרים שם את כל העודפים והשאריות של משנת יוסף
באותם מחירים בדיוק
הרוב נראה חדש ומעולה
החנות די קטנה וצפופה
הפלוס שרואים את המוצר לפני שקונים וכן הם לוקחים אחריות אם פגום
המינוס זה המלאי, מה שיש-יש, ולא יודעים מה יגיע

לעבדך

משתמש צעיר
לא מבין למה חושבים שמשנת יוסף זולים, רוב המוצרים שלהם במחירים רגילים כמו ביש חסד או אושר עד, מי שרוצה לדוגמא, קורנפלקס תלמה עולה במשנת יוסף וכן ב''יש'' 16.90, אולי בירקות ופירות קצת יותר זולים, וזה ודאי לא שווה את הדוחף והביזיון ללכת כל שבוע לנקודה מוזנחת ולהסתער על הסחורה... ניסיתי את זה בשמיטה שאז היה נוח לי בגלל שהביאו הרבה מחו''ל אבל היום אני לא מתקרב...
כל אחד והצרכים שלו,
אני מאוד נהנה ממכירה מרוכזת וזולה ליד הבית,
יתכן שיש דברים שהם יותר יקרים מיש, אבל בגדול זה מכירה זולה מאוד ונוחה.
אצלנו בתחנה אין דחיפות, ואני לא מבין למה יש שרואים בז בזיון.
כמו"כ זה ממש לא מעניין אותי אם הם מרווחים וכמה הם מרווחים אני מרגיש שזה מתאים לי המכירה להם ולכן אני קונה אצלם כמעט הכל, ממצרכי מזון וירקות ועד בגדים כלי בית ומכשירי חשמל קטנים.
נ.ב. נראה לי שבדברים שאינם מצרכי מזון הם זולים מאוד.

סבא ישראל

משתמש מקצוען
מאד מוזר
בכל הפרסומים של משנת יוסף הם מתהדרים שהם זולים כי אין להם עלות של השכרת מקום והפעלתו וכו' ועכשיו לטעון שיש יותר עלויות שינוע
מישהו יודע מאיפה הכתבה?

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ברור שיש אבל לטענתם (מה שלא נשנע הגיוני ) עלות משלוח כל שבוע להרבה מקומות בנוסף למשלוח אחד למקום אחד יותר יקר מהשכרת המקום
הם יכולים לעשות משלוח ישירות למכירה בחניה
אבל לכל בר דעת ברור ששילוח כזה הוא הרבה יותר יקר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה