בקשה משלוחי מנות • פורים תשפ"ד

פלונית!ד

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-12-31 220741.png
    צילום מסך 2023-12-31 220741.png
    KB 58.8 · צפיות: 30

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שימו לב שעכשיו יש מבצעים באלי אקספרס ובTEMU.
כך ששווה לנצל את ההזדמנות... ;)
אני לא זוכרת איפה
אבל קראתי איפשהו שאתר TEMU הוא לא בטיחותי ,כי פרטי האשראי והמיילים נשמרים אצלם במערכת
ומגישים נגדם תביעה ...
שמעתם על זה משהו?
או שבעצם צריך לפתוח על זה אשכול חדש ;)

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני לא זוכרת איפה
אבל קראתי איפשהו שאתר TEMU הוא לא בטיחותי ,כי פרטי האשראי והמיילים נשמרים אצלם במערכת
ומגישים נגדם תביעה ...
שמעתם על זה משהו?
נראה לי שזה על האפליקציה, לא על האתר.

פלונית!ד

משתמש מקצוען
אני לא זוכרת איפה
ומגישים נגדם תביעה ...
שמעתם על זה משהו?
לדעתי פתחו על זה כבר את הנושא פה...אז אין טעם להעלות את זה בפורום זה...
אני אישית הזמנתי משם לפני חודש וחצי בערך והגיעה לי החבילה עם שליח עד הבית תוך שבועיים וחצי...

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לכם אולי קישור לחנות שעושה מארזים בעיצוב אישי?
אני רוצה להכין קופסא לכובע מיניאטורי, בערך 200 יחידות.

טלמון

משתמש רשום
תודה על האשכול
תבריקו לי איזה משהו למשלוח מנות כלה לשכנים אני באמצע להזמין מעלי וחייבת לסיים הערב ..
השמלות כבר הגיעו לי השבוע לקח קצת יותר מחודש..

טלמון

משתמש רשום
וואו הקופסאות השחורות שכתבת מההממות בטרוף!! אם אני רואה טוב זהה עם משלוח מנות בתוכו. אכפת לך לפרט מה וכמה נכנס???תודה!!!

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה על האשכול
תבריקו לי איזה משהו למשלוח מנות כלה לשכנים אני באמצע להזמין מעלי וחייבת לסיים הערב ..
השמלות כבר הגיעו לי השבוע לקח קצת יותר מחודש..

1704315393024.png

1704315436377.png

1704315574160.png

1704315593164.png

מדבקות בהתאמה אישית
1704315467998.png

רקע לצילום הכלה
1704315640921.png

ק.ש.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
סתם לידיעה חשובה: תבניות אלומיניום חייבות הכשר מהודר!! זה דבר שכל הכשר בסיסי מקפיד עליו מאוד שלא תיכנס תבנית אחת ללא הכשר מהודר מאוד (יש בזה בעיות אמיתיות של שומן ח"ו), לא שמעתי על רב אחד מפורסם שמתיר בלי הכשר. אפילו בארה"ב וכדומה מקפידים על זה מאוד

מלי 5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הכנסתי סוג של בירה חבילת חלווה חפיסת שוקולד ובונבונים.
וואו הקופסאות השחורות שכתבת מההממות בטרוף!! אם אני רואה טוב זהה עם משלוח מנות בתוכו. אכפת לך לפרט מה וכמה נכנס???תודה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לג

א רַנְּנוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה לַיְשָׁרִים נָאוָה תְהִלָּה:ב הוֹדוּ לַיהוָה בְּכִנּוֹר בְּנֵבֶל עָשׂוֹר זַמְּרוּ לוֹ:ג שִׁירוּ לוֹ שִׁיר חָדָשׁ הֵיטִיבוּ נַגֵּן בִּתְרוּעָה:ד כִּי יָשָׁר דְּבַר יְהוָה וְכָל מַעֲשֵׂהוּ בֶּאֱמוּנָה:ה אֹהֵב צְדָקָה וּמִשְׁפָּט חֶסֶד יְהוָה מָלְאָה הָאָרֶץ:ו בִּדְבַר יְהוָה שָׁמַיִם נַעֲשׂוּ וּבְרוּחַ פִּיו כָּל צְבָאָם:ז כֹּנֵס כַּנֵּד מֵי הַיָּם נֹתֵן בְּאֹצָרוֹת תְּהוֹמוֹת:ח יִירְאוּ מֵיְהוָה כָּל הָאָרֶץ מִמֶּנּוּ יָגוּרוּ כָּל יֹשְׁבֵי תֵבֵל:ט כִּי הוּא אָמַר וַיֶּהִי הוּא צִוָּה וַיַּעֲמֹד:י יְהוָה הֵפִיר עֲצַת גּוֹיִם הֵנִיא מַחְשְׁבוֹת עַמִּים:יא עֲצַת יְהוָה לְעוֹלָם תַּעֲמֹד מַחְשְׁבוֹת לִבּוֹ לְדֹר וָדֹר:יב אַשְׁרֵי הַגּוֹי אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהָיו הָעָם בָּחַר לְנַחֲלָה לוֹ:יג מִשָּׁמַיִם הִבִּיט יְהוָה רָאָה אֶת כָּל בְּנֵי הָאָדָם:יד מִמְּכוֹן שִׁבְתּוֹ הִשְׁגִּיחַ אֶל כָּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ:טו הַיֹּצֵר יַחַד לִבָּם הַמֵּבִין אֶל כָּל מַעֲשֵׂיהֶם:טז אֵין הַמֶּלֶךְ נוֹשָׁע בְּרָב חָיִל גִּבּוֹר לֹא יִנָּצֵל בְּרָב כֹּחַ:יז שֶׁקֶר הַסּוּס לִתְשׁוּעָה וּבְרֹב חֵילוֹ לֹא יְמַלֵּט:יח הִנֵּה עֵין יְהוָה אֶל יְרֵאָיו לַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יט לְהַצִּיל מִמָּוֶת נַפְשָׁם וּלְחַיּוֹתָם בָּרָעָב:כ נַפְשֵׁנוּ חִכְּתָה לַיהוָה עֶזְרֵנוּ וּמָגִנֵּנוּ הוּא:כא כִּי בוֹ יִשְׂמַח לִבֵּנוּ כִּי בְשֵׁם קָדְשׁוֹ בָטָחְנוּ:כב יְהִי חַסְדְּךָ יְהוָה עָלֵינוּ כַּאֲשֶׁר יִחַלְנוּ לָךְ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה