מידע שימושי משלוחי מנות פורים תשע״ו

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
["COLOR="Green]

השנה הלכנו על קונספט ירוק כשמנו.

את התמונות אני צילמתי... את הטיקט עיצב בעלי. וככה זה נראה.

:)

התכולה תפוחית למדי (פרוגית, אלא מה...).

קרטונית נקטר תפו"ע, תפוחי עץ פיזיים, ואגס אחד או שניים. גם ליקלוקים בטעם תפוחים חגגו שם. וכדי שיהיה גם משהו ביתי, אז מאפינס תפוחי עץ, (הקאפקייק היה ירוק).

המארז (תודה ששאלתם), מהכל-בשקל.

חני.

קבצים מצורפים

• טיקט-למשלוח-מנות-גרינ.png
    KB 345.1 · צפיות: 144
  • משלוח-מנות-ירוק.jpg
    KB 356 · צפיות: 128

ליליפ

משתמש רשום
נכתב ע"י תמר21;2038463:
משלוח חמוד!
אפשר לדעת מה יש על הקלף? נראה שוקולדי ונוטף מתיקות...

תודה זה עוגת שוקולד, מקל קסמים (ביגל מצופה ) וקולה. :)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה יופי של דברים!
רעיונות מקורים והשקעות...

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ליליפ;2038434:
השנה הבן שלי היה קוסם וזה המשלוח!! :)

משלוח חמוד!
אפשר לדעת מה יש על הקלף? נראה שוקולדי ונוטף מתיקות...

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י bbr;2038421:
באריזות בצורת קלידים זה אצבעות שוקולד
והקלידים זה הדמיה של האצבעות...

רעיון מקסים. וביצוע מושלם! יש אפשרות לקבל או שהזכויות שמורות? תרגישי בנוח לומר מה שאת מרגישה לנכון.
אפשר פירוט לגבי הכנת המשלוח, ובמה ארזת? יכול להיות מקסים כמשלוח לאחיות / לקרובים כמשלוח יוקרתי!
מרגישים שאת מפנקת אנשים מכל הלב :rolleyes: :)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י גולדס;2035807:
וזה שלנו...
ליקר קפה ביתי ופבלובה במילוי גנאש שוקולד או קרם פטיסייר עם פירות יער וקדאיף

אפשרי לקבל מתכון לליקר?
באמת כבוד לקבל בקבוקון ליקר מושקע שכזה :)
תודה רבה וענקית לכולן!! על השיתוף המקסים

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השכנים שלנו קיבלו גלידה בגביע

קבצים מצורפים

• גלידה.jpg
    KB 825.3 · צפיות: 153

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

כלבבי

משתמש רשום
אהבתי ממש את הגלידה בגביע.. גם הצבעים של הטיקט מושלמים ומתאימים בול לצבעים שעל המכסה. מדהים.

טברייני

משתמש מקצוען
עם כל ההערכה למשקיעים,
יש לי חיזוק לכל ה'עמך' הפשוטים
השכנים שלנו קיבלו משלוחי מנות שאפילו לא צולמו כי אין מה לצלם,
קיבלנו משלוחים עממיים, (רוב המוצרים היו של המבצעים שהיו ביש ואושר עד) ועירבבנו מוצרים והחזרנו, כמו פעם, לא נראה לי שיש צורך להתנצל.
אז אין תמונות וצבע, אבל היה מצוה בפורים ורוגע לפני פורים.
ושוב בלי לזלזל חלילה בכל מה שהובא באשכול.

כלבבי

משתמש רשום
אין צורך להתנצל וגם לא בכל מקום מקובל לתת משלוחי מנות מושקעים.
אצלנו בבנין צוחקים, שבכל שנה משלוחי המנות של כולם מורכבים מהמבצעים שברשתות הגדולות, ויש את הזריזים שמקדימים וקונים במבצעים של שבט ואפילו קודם, כדי לא לתת משלוחים מוכּרים ו"לתקוע" את המקבלים. (הי, הם הביאו לנו אצבעות שוקולד, וגם אנחנו קנינו כי זה היה במבצע, עכשיו צריך להוציא מהאריזה ולהחליף במשהו מרשת אחרת..;) )

ואני מצלמת בקנאות כל משלוח שמגיע, סתם כדי לזכור בשנה הבאה מה ואיך אנשים נתנו כדי שאוכל להחזיר מה שהם אוהבים...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני נתתי אריזה של עוגיות ובקבוק שתיה (ג'אמפ או אר סי)
הקופסא של העוגיות (600 גר') הייתה הבסיס
על זה העמדתי את הבקבוק (עם תווית פורימית)
מסביב לבקבוק הוספתי שקיות ממתקים לפי מספר הילדים
ועטפתי בצלופן
יצא מכובד מאוד ומשמח ולקח לי מינימום זמן ועלה קצת יותר מ10 שקל למשלוח (כמובן, מבצעים וכו').

judy

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מעופפת;2037184:
אין דברים כאלה!!!!!!!!!
מדהים!!!!!!!!!!!!!
איך עושים את זה?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חיפשתי את ילדיי ל"מושב זקנים"

מה ששלחתי למשפחתי הקרובה בלבד, זה דברים נוסטלגיים מסבי ז"ל, הוא היה קונה לחמניות "ברד סטיקס" ומעדני "באדי" וסוכריות סוכר קריסטליות, ועוגיות ריבה ועוגיות סוכר, צרחות ההתלהבות הגיעו עד אלי...

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המשלוח שלנו היה בסימן גזר (הילדים התחפשו לאליעזר והגזר)
צפה בקובץ המצורף 289618
צפה בקובץ המצורף 289617
הסבתות וההורים קיבלו גם ספרון:
צפה בקובץ המצורף 289619
וכל הקרדיטים לפרוג כמובן... תחפושת הגזר המושקעת מ מולטימדיה ה
הספרון- התבססתי על הרעיון של אחת אחת 11, וכן... אני יודעת שעוד הרבה עשו, אבל היא עזרה לי באישי בשמחה, שולחה לי דוגמה, ולכן הקרדיט שלי מגיע לה...
המתכונים של סלטי הגזר מכמה מוכשרות פה שעזרו לי באשכול שפתחתי.
תודה לכולן!

קבצים מצורפים

• IMG_6405.JPG
    2.1 MB · צפיות: 125
  • IMG_6389.JPG
    2.4 MB · צפיות: 82
  • IMG_6314.JPG
    2.6 MB · צפיות: 78

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י שושיה;2038856:
אני חיפשתי את ילדיי ל"מושב זקנים"

מה ששלחתי למשפחתי הקרובה בלבד, זה דברים נוסטלגיים מסבי ז"ל, הוא היה קונה לחמניות "ברד סטיקס" ומעדני "באדי" וסוכריות סוכר קריסטליות, ועוגיות ריבה ועוגיות סוכר, צרחות ההתלהבות הגיעו עד אלי...
חחח עכשיו אני מבינה למה היית צריכה סוכריות סוכר ומתכון לברד סטיקס ועוגיות ריבה וכו'....

שרה'לה

משתמש מקצוען
קטן וחמוד. קפה וסיגריה.
הפתק המצורף:
והשתייה כדת אין אונס
אתם תחליטו איזה 'נס'.
הכמות, הטעם, עם או בלי סוכר.
רותח, פושר, או אפילו קר.
פורים שמח

קבצים מצורפים

• 0 ביטים · צפיות: 0

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טברייני;2038747:
עם כל ההערכה למשקיעים,
יש לי חיזוק לכל ה'עמך' הפשוטים
השכנים שלנו קיבלו משלוחי מנות שאפילו לא צולמו כי אין מה לצלם,
קיבלנו משלוחים עממיים, (רוב המוצרים היו של המבצעים שהיו ביש ואושר עד) ועירבבנו מוצרים והחזרנו, כמו פעם, לא נראה לי שיש צורך להתנצל.
אז אין תמונות וצבע, אבל היה מצוה בפורים ורוגע לפני פורים.
ושוב בלי לזלזל חלילה בכל מה שהובא באשכול.

נכון את המצווה קיימו והכל בסדר.
ומי שבאמת אין לו אפשרות של זמן/כסף/השקעה וכו' ומסתפק בכך, וזה לגיטימי בהחלט
אבל לדעתי אין מה להשוות בכלל
את הוופלים או העוגיות במבצע 5 ב-10 כ"א יכול ללכת לרכוש בעצמו
אבל שיש במשלוח איזה טוויסט ומצרפים משהו ביתי,אפילו כחלק מהמשלוח, זה הרבה יותר אישי ומחמם את הלב
כמובן שהכי חשוב זה הרוגע הנפשי וכ"א לפי מה שמתאים לו ולא להשתגע בשביל אחרים ע"ח הבית, אבל זה נותן יותר בלי ספק, ומיועד בהחלט רק למי שיכול!
אצלינו מי שהביא קנוי - לא זוכרת מי בכלל הביא ומה
ואלו שהביאו מעשה בית זוכרים בדיוק מה הביאו
והאהבה והאחווה גדלו!
שוב, כמובן שמיותר לחלוטין להשתגע ולא בעד הוצאות מפוצצות בשביל לעשות רושם וכו' אבל הרעיון של משהו ביתי לדעתי נותן המון ומפנק יותר.
אנחנו הכנו אצבעות של לחם שום - חלבי, עם חמאה בפנים ומעל חמאה עם שום, בזיליקום וכו' , קריספי וחם מהתנור כ"א קיבל בשקית נייר חומה כזאת כמו של פלאפל 5-6 אצבעות כאלו, כמה שנכנס..
ו3-4 סוגי גבינות שמנת מתובלות ארוזות בסיזרים השקופים הקטנים האלו של רטבים אחד ע"ג השני ועטוף בצלופן קטן וחוט רפיה חום, ליד זה פחית קולה/קרטון ספרינג ועוד כמה חטיפים, גליליות, ועוד השתנה מפה לשם לפי העניין..
ו.המחמאות לא מפסיקות לזרום!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ראשית- נשמע משלוח מגרה... ולחמניות שום ממ... עוד יותר מגרה. (אם תעלי מתכון אז.. אולי גם נזכה לטעום.;))

שנית- לשלוח מאפה בית, זה סוג של הימור- מי יזרוק ישירות לפח ומי יאכל... אני מעדיפה לשלוח משהו שבטוח לא יזרק לפח.- ענין של הרגשה

מיסי

משתמש פעיל
אני חושבת שיותר מזה-
היו משלוחי מנות שלמרות שהכילו רק מוצרים קנויים
אבל נוספה להם ברכה חמה והתייחסות אישית
ואת זה-אני לא שוכחת!
אז גם אם אין לכם זמן להשקיע במשלוח עצמו-
כן תשקיעו בתשומת לב אישית בברכה.
זה עושה את כל ההבדל בהרגשה של המקבל!
וזו מטרת מצוות משלוח מנות-להרבות אהבה ואחווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה