מידע שימושי משלוחי מנות פורים תשע״ו

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י bbr;2038178:
לגזור את כל המדבקות נקרא עצלות, או שיש לך מכונה שחותכת?<

:)

בשו...שו... עשיתי ברטר עם אחותי...
היא גזרה, וחתכה ו... ותמורת זה קיבלה משלוח זהה בדיוור ישיר לבחירתה:)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם יש פה עוד אחת מהשכנות שלי שלא פירקה את המשלוח שתביא אותו מיד בחזרה, עכשיו אני רואה שאין לי תמונה שהוא מורכב סופית:eek:

בכל אופן אני מעלה את התמונות שלפני ההרכבה...

הנושא היה קשור לתחפושת כמובן:)

בעקבות האשכול פה כולי תקווה שהעוגה לא נזרקה לפח לפי רוב התגובות כאן:( למרות שמהשכנות שמעתי שליקקו את הקופסא ולא השאירו לאף אחד, אבל אולי הן משקרות לי, לעולם לא אדע

קבצים מצורפים

• DSCN5393.jpg
    KB 132.8 · צפיות: 157
  • DSCN5385.jpg
    KB 225.3 · צפיות: 109
  • DSCN5382.jpg
    KB 192 · צפיות: 108
  • DSCN5376.jpg
    KB 233.8 · צפיות: 92
  • DSCN5374.jpg
    KB 219.9 · צפיות: 95
  • DSCN5391.jpg
    KB 141 · צפיות: 107

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י bbr;2038217:
אם יש פה עוד אחת מהשכנות שלי שלא פירקה את המשלוח שתביא אותו מיד בחזרה, עכשיו אני רואה שאין לי תמונה שהוא מורכב סופית:eek:

בעקבות האשכול פה כולי תקווה שהעוגה לא נזרקה לפח לפי רוב התגובות כאן:( למרות שמהשכנות שמעתי שליקקו את הקופסא ולא השאירו לאף אחד, אבל אולי הן משקרות לי, לעולם לא אדע

זה כ"כ אסטטי, שאני מאמינה להן....

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
bbr השתגעת ?? מזה ?? כמה עבדת על הבקבוקים? היתי שמחה לקבל כזה משלוח
והדוכן גלידה מהמם!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עולמי בדיוק כמו התחפושת!
רעיון מוצלח והגשה מכובדת!

כלבבי

משתמש רשום
bbr אני עוברת הרגע לגור לידך!!!
איזה מושקע!! הכי אהבתי את השוקולד (?) כך נראה שמתחבא בתוך האורגנית...
והרעיון של התוף עם הגליליות מהמם!!

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וזה המשלוח שנתתי השנה לשכנות וידידות.
לא הספקתי לצלם לפני פורים, ומה שצולם כאן זה המשלוח המפושל שהשארנו לעצמנו...:rolleyes:
קרדיט ל'עפיפון' האדיבה:)
קיבלתי המון ד"שים נלהבים שנהנו מהעיצוב והאסטטיקה ומהמשלוח הטעים והמפנק...

תכולה:
שייק פירות שאחת הניקיות נתנה (מתנצלת, לא זוכרת מי - אם את מזהה - אז תודה!:)) וקאפקייקס מייפל (מעפיפון) בציפוי גאנש ורוד (חלבי טעיםםםם...!!!!!!)
גרפיקה - עפיפון:)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י mig;2038223:

נכתב ע"י רותי12;2038259:
bbr השתגעת ?? מזה ?? כמה עבדת על הבקבוקים? היתי שמחה לקבל כזה משלוח
והדוכן גלידה מהמם!

נכתב ע"י חדוי כנרת;2038267:
עולמי בדיוק כמו התחפושת!
רעיון מוצלח והגשה מכובדת!

נכתב ע"י לב הענין;2038293:
bbr אני עוברת הרגע לגור לידך!!!
איזה מושקע!! הכי אהבתי את השוקולד (?) כך נראה שמתחבא בתוך האורגנית...
והרעיון של התוף עם הגליליות מהמם!!

וואוו תודה על הפרגון! מחמם את הלב!

בכל מהלך ההכנה חפרתי לבעלי שאני עובדת סתם כי בטח יגידו לי שזה מקסים ויזרקו את זה לפח...
עכשיו אני צריכה לבקש לו סליחה על החפירה;)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י mig;2038223:

נכתב ע"י bbr;2038217:

את לא רצינית!
לזרוק דבר יפה כזה?.
ואני בהלם מההשקעות. איזה יפה ומסודר את מעמידה הכל. האם הרכבת את המשלוחים ביום עצמו או מראש?
מה יש בחבילות בצורת קלידים?
ואפשר מתכונים?
למשלוחי מנות נראה לי גבוה להשקיע כך, אבל המשפחה הקרובה תמיד תשמח לקבל (וגם אני! ;) )
נכתב ע"י מטאור;2035729:

וואי. זה נראה מקסים!
ממש היתי מקבלת בשמחה!
נראה אסתטי ויוקרתי בהחלט.
איפה את גרה? ;) :rolleyes:
וסורי, הוא לא נותן לי לצלצל :(
אפשר מתכון לאי'יס קפה ביתי?
וככה ישבת להכין כל כך הרבה פסים של עוגה??? בכמה קצפות הסתכם הענין? :eek:

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
באריזות בצורת קלידים זה אצבעות שוקולד
והקלידים זה הדמיה של האצבעות...

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י גולדס;2035807:
וזה שלנו...
ליקר קפה ביתי ופבלובה במילוי גנאש שוקולד או קרם פטיסייר עם פירות יער וקדאיף

אפשרי לקבל מתכון לליקר?
באמת כבוד לקבל בקבוקון ליקר מושקע שכזה :)
תודה רבה וענקית לכולן!! על השיתוף המקסים

ליליפ

משתמש רשום
משלוח קסום!!

השנה הבן שלי היה קוסם וזה המשלוח!! :)

קבצים מצורפים

• cocacola1.jpg
    KB 22.1 · צפיות: 129

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב. עכשיו תורי
דווקא צילמתי. אבל אין לי איך להעלות דרך כאן...
ב"ה יצאו נחמדים...
אני מקווה :)
השתדלתי להשקיע. והרבה בזכותכן פרוגיסטיות. נתתן לי מוטיבצי'ה להכין אחרי הרוח הפעלתנית שנשבה בפורום!
אז המשלוח שלנו הי'ה מורכב מ -
דוריטוס אחד, י'ין/ מיץ ענבים קטן
חבילת ופלים מן גדולה (תלוי למי), 2 ביסקויטים של לוטוס ארוזים בשקיות הנפרדות, אצבע שוקולד, ממתק מהאריזה החסכונית של עלית (מקופלת / כיף כיף / פסק זמן ) - מה שיצא
ועוגת בראוניס טעימה שהכנתי במיוחד לפורים (אפילו כמעט לא נשאר. כמה שניסיתי לשמור ;) )
הכנתי שתי תבניות וב"ה נגמרו ממש מהר!
שצירפתי למשלוח בשקית נפרדת.
כל זה ארוז בצלחת חד"פ גדולה מאד מרופדת במפית לבנה ובתוך צלופן שנסגר בחלק העליון עם פס דבק, ופפיון מסרט כחול מדוגם בקצה העליון של המשלוח...
ב"ה נראה חמוד ועשיר :)
ולחלק כתבתי גם ברכה קטנה על פתק צהוב שמאחל ששמחת החג המאיר תמשיך לכל השנה.. משהו בסגנון.
ב"ה קיבלתי פידבקים חמים :)

אחותי היקרה עושה משלוחים ממש יפים ויוקרתים. היא שמה בפנים פריכיות אורז של בטר אנד דיפרנט עם שוקולדים וי'ין משובח.. משהו שתענוג לקבל. השנה היא צירפה מארז יפה (נמכר באושר עד :) ) של תה ירוק במגוון טעמים. משהו שמלווה אותנו עד... בלי די ;)
שנה שעברה היא הביאה את הפריכיות עם גבינה קטנה.. הי'ה מקסים לקבל בבוקר החג מאכל שפוי, נאה ומשביע ולא עוד שטויות שאין מה לעשות איתם כי יש עוד הרבה כמותם בארון...
בהצלחה, ושתמיד נזכה לשמוח ולשמח מתוך מצוה!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י bbr;2038421:
באריזות בצורת קלידים זה אצבעות שוקולד
והקלידים זה הדמיה של האצבעות...

רעיון מקסים. וביצוע מושלם! יש אפשרות לקבל או שהזכויות שמורות? תרגישי בנוח לומר מה שאת מרגישה לנכון.
אפשר פירוט לגבי הכנת המשלוח, ובמה ארזת? יכול להיות מקסים כמשלוח לאחיות / לקרובים כמשלוח יוקרתי!
מרגישים שאת מפנקת אנשים מכל הלב :rolleyes: :)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ליליפ;2038434:
השנה הבן שלי היה קוסם וזה המשלוח!! :)

משלוח חמוד!
אפשר לדעת מה יש על הקלף? נראה שוקולדי ונוטף מתיקות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה