מידע שימושי משלוחי מנות - התחלתם לחשוב על רעיונות?

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
אמרו לי לחפש במקס סטוק
אני אחפש מקווה למצוא בזול.
זה נראה לי סיפור די יקר.
אבל מושקע ויפה.
אני קניתי את זה היום בבזאר ברחוב לבוש מרדכי פינת חגי בבזאר..
זה עולה 6.90 ליחידה

קומה גבוהה

משתמש פעיל
מי שאין לה ידע בגרפיקה ורוצה גרפיקה נחמדה לפורים,
שתעלה לכאן את בקשתה (למשל "קולהברכות/מקולה לב", מיץ תותים או כל דבר אחר...) ואעלה בעז"ה..
כמובן שמתבקש שתשתמשו בזה ולא סתם כי מתחשק לכם שיהיה לאוסף... :)
(אפשר גם לפרטי/למייל)
ממש מרגש לראות את הנכונות שלך לעזור!!!!!!!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת אם זה קשור לכאן, אבל רק מעלה כיוון למחשבה-
משלוח מנות לאחים שבבית.
בשנים האחרונות ראיתי דגש מיוחד להתייחס לאחי בחורי הישיבה.
בעוד האחיות מקבלות משלוחי מנות מחברות, הם עסוקים בד"כ באיסוף כספים ושמחת פורים. את משלוח המנות הם מקיימים בד"כ בישיבה (לפני הנסיעה) ומחליפים ופלים ולחמית (בערך) עם חבר. זו ההזדמנות לפנק את לומדי התורה. זה יכול להיות עוגה או אפילו חטיף/ שוקולד אהוב עליו. משהו ארוז במיוחד בשבילם (לכל אחד בנפרד, כמובןמומלץ לצרף כמה מילים חמות, או לפחות פניה אישית (ליעקב, פורים שמח, מ...)
הפרצוף המופתע והחיוך החם כשהם רואים את המשלוח- שווה את זה (מה, חשבת עלי? הכנת במיוחד בשבילי? כן. זכרתי אותך. זה נותן המון...). מנסיון!

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ילדי מתחפשים ללורדים (רוזנים) אנגליים.
אשמח לרעיון למשלוח מנות.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
משלוח מנות לאחים שבבית.
בעוד האחיות מקבלות משלוחי מנות מחברות, הם עסוקים בד"כ באיסוף כספים ושמחת פורים. את משלוח המנות הם מקיימים בד"כ בישיבה (לפני הנסיעה) ומחליפים ופלים ולחמית (בערך) עם חבר. זו ההזדמנות לפנק את לומדי התורה. זה יכול להיות עוגה או אפילו חטיף/ שוקולד אהוב עליו. משהו ארוז במיוחד בשבילם (לכל אחד בנפרד, כמובןמומלץ לצרף כמה מילים חמות, או לפחות פניה אישית (ליעקב, פורים שמח, מ...)
הפרצוף המופתע והחיוך החם כשהם רואים את המשלוח- שווה את זה (מה, חשבת עלי? הכנת במיוחד בשבילי? כן. זכרתי אותך. זה נותן המון...). מנסיון!

נראה לי זה תלוי באיזה אחים יש לך..
אחים שלי לקחו מהמשלוח שהכנתי להם את הדברים השווים ביותר
ואת המכתב? זרקו באנשהו...
אבל, עדיין- זה בטח עשה להם טוב!

מלי קליין

משתמש חדש
משתפת במשלוחי המנות שהכנתי לשכנים בשנתיים האחרונות
משנה שעברה:
התמונה מסבירה את הכל!
קצר מחמאות בלי סוף.
הרעיון היה של משהי שהעלתה כאן ואני לא זוכרת מי אז לצערי אין לי אפשרות לתת קרדיט.
המתכון של ספלי קפה אכילים (קרדיט להעני בקר)
בחיים לא קיבלתי פידבק על משלוח מנות כמו על זה למרות שאני תמיד משקיעה באיכות בעיצוב וברעיון.
בתמונה: שקית הנייר שעליה ההדפסה, וכל הפריטים ארוזים או מודבקים עם ההקשר שלהם, כמובן הכל היה בתוך שקית הנייר.
צפה בקובץ המצורף 312923

המשלוח של לפני שנתיים היה בנושא נגינה כי כל החבריה שלי התחפשו לנגנים.
לצערי אין לי תמונה של הכל ארוז יחד.
כאן זה רק צילום של ערימות הפריטים לפני האריזה בשקית צלופן.
מימין לשמאל: קופסא עגולה שקופה עם עוגת שכבות משובחת שעליה 2 גליליות (מעין תוף). לידה אריזת אצבעות שוקולד בעיצוב של אצבעות שוקולד כקלידים.
ולבסוף בקבוק יין לבן. עם מדבקה בצורת כינור.
ואחרון זה הסוגרים מבריסטול שסגרו היטב את שקית הצלופן. (רעיון מאוד פרקטי ואסטטי לארוז שקיות צלופן)
על הכל היה פסוקים מתאימים, כבר לא זוכרת אני יכולה לבדוק בקבצים...

צפה בקובץ המצורף 312922
יש מצב שאת שולחת לי במייל את הקבצים של המשלוח עם הקפה.
אני אשמח מאוד מאוד! כמובן אם זה אפשרי ורצוי מצידך!
תודה!
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

999 ריצ'ל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יצא לך מושלם!!! אין עלייך!!:D
ו..סורי שאני חופרת אבל את יכולה לעשות גם את ההדפסה שעל השוקלד
:D:eek::rolleyes:;):pתודה!!!!!!!!!!!

קבצים מצורפים

• IMG_0098.jpg
    IMG_0098.jpg
    KB 448.2 · צפיות: 735
נערך לאחרונה ב:

יבר

משתמש מקצוען
משלוח מנות לאחים שבבית.
את מאוד מאוד צודקת ויפה שהעלת את הרעיון.
שאפו גדול ! (בתור אמא לבחורי ישיבה)

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

999 ריצ'ל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה