עזרה משחק candy crush / קנדי קראש

קצרה

משתמש מקצוען
האם יש למישהו את המשחק הזה להתקנה בווינדוס 7 ?

תודה רבה

המשחק הזה הוא חינמי בחנות של מייקרוסופט ומשם מתקינים אותו.
לא ניתן למיטב ידיעתי להתקין אותו במנותק.
אזהרה -
המשחק ידוע בציבור החילוני כמשחק ממכר בטירוף.

חחח

משתמש סופר מקצוען
המשחק הזה הוא חינמי בחנות של מייקרוסופט ומשם מתקינים אותו.
לא ניתן למיטב ידיעתי להתקין אותו במנותק.
אזהרה -
המשחק ידוע בציבור החילוני כמשחק ממכר בטירוף.
יש לי אותו.
ומשום מה הוא כל הזמן נותן לי רמזים-מראה לי על איזה משבצות מומלץ ללחוץ איך אפשר לבטל את זה?

לחיל אומר

משתמש מקצוען
ומשום מה הוא כל הזמן נותן לי רמזים-מראה לי על איזה משבצות מומלץ ללחוץ איך אפשר לבטל את זה?
הפואנטה במשחק זה לא למצוא מה לעשות אלא לחשבן איך לעשות את המהלך הנכון בשביל להספיק את כל היעדים.
בקשר לממכר נראה לי שזה רק בסמארטפון במחשב זה "לא זה"
האמת אני לא מאמין שאני מפרשן איזה משחק מטופש:D

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אם יש לך ווינדוס 10 אתה יכול להוריד את הקובץ התקנה דרך המדריך הזה, לא יודע אם זה יעבוד על ווינדוס 7.

קצרה

משתמש מקצוען
הפואנטה במשחק זה לא למצוא מה לעשות אלא לחשבן איך לעשות את המהלך הנכון בשביל להספיק את כל היעדים.
בקשר לממכר נראה לי שזה רק בסמארטפון במחשב זה "לא זה"
האמת אני לא מאמין שאני מפרשן איזה משחק מטופש:D

גם משחקים במחשב ממכרים לא רק בסמארטפון.

צדיק כתמר יפרח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היה לי את המשחק הזה והוא מאדדדד ממכר
והמתנות החינמיות- אנחנו שחקנו במשחק משני משתמשים בשתמש אחד היה מתנות יומיות ובשני לא היה! אין לי מושג מה ההסבר

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש למישהו קישור מאיפה להוריד.?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה