דרוש מידע משחק חדש לחג! איזה?? נשמח שתענו לסקר

על איזה משחק אתם ממליצים במיוחד לילדים בגילאי 10 ומעלה שיהיה מעניין ואטרקטיבי (ולא ימאס מהר)

• ביג בוס

• ביג דיל

• אלוף החמין

• קטאן

• חוק ה-5 שניות

• ספלנדור

• קארוס

• טיקט טו רייד

• בננה ספליט

• אחר... פירוט בהודעות

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

שחרית

משתמש פעיל
לדעתי צריך ממש למקד, כי יש משחקים ארוכים ממש, שיושבים עליהם שעות, וגם ההוראות יותר מסובכות.
אבל יש ילדים ש"עפים" על זה.
ויש משחקים קלילים שפותחים משחקים, וזהו.
כנראה קטאן שייך לקבוצה 1.
לקבוצה 2 זה אנדרלמוסיה, בננה ספליט...

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
המשחק המוצלח אצלינו לא קשור בכלל למשחק קופסא
זה משחק בחבילת קלפים פשוטה של מלחמה
אבל ניהיה להיט בבית (כל הגילאים אבל יותר לבוגרים)
קוראים לזה מיני ברי'ג זה בנוי על הימורים
זה משחק חכם שבנוי על שכל ולא רק מזל...
אין כל כך איך להסביר בכתב אם מעניין אולי אני ינסה...
אני ממש אשמח להכיר

זיתים

משתמש פעיל
המשחק המוצלח אצלינו לא קשור בכלל למשחק קופסא
זה משחק בחבילת קלפים פשוטה של מלחמה
אבל ניהיה להיט בבית (כל הגילאים אבל יותר לבוגרים)
קוראים לזה מיני ברי'ג זה בנוי על הימורים
זה משחק חכם שבנוי על שכל ולא רק מזל...
אין כל כך איך להסביר בכתב אם מעניין אולי אני ינסה...

גם אצלנו משחקים הרבה, משחק כיף ומוצלח מאוד
שונה מכל המשחקים הרגילים בקלפי מלחמה
לא הרבה מכירים וחבל

זיתים

משתמש פעיל
מעניין לשמוע

אני ממש אשמח להכיר

אכתוב פה בכיף את מהלך המשחק, חייבת לציין שכנראה יראה מסובך אך בפועל זה משחק קליל וזורם
ושווה מאוד לקרוא ולנסות תוך כדי ואז יתגלה כמה הוא פשוט
אני לא מצליחה לתייג את מי שכתבה עליו בתחילה, אך אשמח לשמוע אם גם אצלכם יש את החוקים האלו כי הבנתי שיש כל מיני גרסאות בזה

כל אחד מהמשתתפים מקבל בתחילה 10 קלפים ולא מראה לאחרים, בנוסף פותחים קלף מהקופה שנקרא סטאר והצורה שעליו משפיעה על המשחק, נניח שיצא לב אדום. (כל שאר הקלפים שנשארו בקופה מיותרים)

מעתה יש 10 סבבים במשחק, כלומר בכל סבב כל אחד מהשחקנים שם קלף מעשרת הקלפים שבידו ובסיום כל סבב שחקן אחד מקבל את הקלפים של אותו סבב (לפי החוקים שאכתוב אח"כ)

מיד לאחר שפותחים את קלף הסטאר ורואים את הצורה כל שחקן צריך להמר בכמה סבבים הוא חושב שהוא זה שיקבל את הקלפים של אותו סבב

מה בעצם עושים כל סבב?

בסבב הראשון השחקן שהמר ראשון מתחיל ראשון וההמשך לפי כיוון השעון (רק לאחר שכולם גמרו להמר), החל מהסבב השני מי שמתחיל ראשון הוא זה שקבל את הקלפים בסבב הקודם

-אם השחקן הראשון שם את צורת הסטאר כל המשתתפים חייבים גם הם לשים קלף עם צורת הסטאר, אם אין אפשר לשים כל קלף אחר (-אך בביטחון אותו אחד לא יקבל את הסבב הנוכחי)
בסיום מי ששם את הקלף עם המספר הגבוה ביותר (כמובן מצורת הסטאר) מקבל את קלפי הסבב.

-אם השחקן הראשון שם קלף שאינו בעל צורת הסטאר- כל המשתתפים חייבים גם הם לשים את אותה צורה,
אם אין אפשר לשים כל קלף אחר (אך כאן יש שינוי:) אם הקלף שהם שמו הוא עם צורת הסטאר הם אלו שיקבלו את הסבב, אחרת הם בטוח לא יקבלו את הסבב.
אם כולם שמו את הצורה הראשונית השחקן ששם את הקלף הגבוה ביותר מקבל את הסבב

בסיום 10 הסבבים כל אחד בודק האם צדק בהימור, אם כן הוא זוכה במספר הנקודות שהימר+5, אחרת יורד לו ההפרש שבין ההימור למה שקרה בפועל..

וכך ממשיכים ל9, 8, וכו'

הערה אחרי ששיחקתם פעם אחת- שימו לב: בזמן ההימורים אסור שסכום כל ההימורים יהיה זהה למס' הקלפים שיש לכל אחד (כלומר למס' הסבבים) כדי שיהיה לפחות אחד שיכשל

בהצלחה!! אם יש שאלות אענה בשמחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה