משחקי מחשב

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה לכל הכותבות.
האם משהי קנתה את החיקוי של פלמוביל שווה משהו?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הצעות מעולות, הרבה יותר כיף ממשחקי מחשב ממכרים ומבזבזי זמן.
עוד חומר מאוד כיפי - דאס.
למי שלא מכיר - זה כמו חימר כזה, על בסיס עיסת נייר, ומתייבש באויר. זה עיסוק מצויין גם לקטנים וגם לגדולים. הקטן שלי סתם מעך ורידד ונהנה מהבלגן (יורד בשטיפה קלה במים), הגדולים יותר יצרו חרוזים וכלים קטנים.
לבנות - אפשר להכין מזה חרוזים ואח"כ לצבוע בגואש, לגדולות יותר - אפשר גם שכבת לכה, ולהכין תכשיטים. אפשר להכין דמויות קטנות של חיות או פרחים בתור מתנה לחברות למשל (זה מה שאני עשיתי בתור ילדה...). אפשר לקנות בסיס לסיכת ראש ולהצמיד לה בדבק חם קישוט מעשה ידיהן.
מחרוזים גם אפשר ליצור מוביילים, שאח"כ מקשטים את החדר או נותנים מתנה לסבתא/חברות.

רעיון ששמעתי מחברה -
תאטרון בובות ביתי (כן, זה פרוייקט רציני, אבל תעסוקה לשעות רבות, והיתרון - שאחרי שגומרים - הם עושים הצגות ונהנים) חומרים כיד הדמיון הטובה. (עיסת נייר, שאריות בד, גרביים צבעוניות, צמר, כדורי קלקר, צבעי טוליפ, סרטים, אינסוף אפשרויות)

עוד רעיון לאוהבי טבע - לאסוף בחוץ עלי שלכת, מקלות, קליפות של עץ וכד' ולעשות יצירה חורפית... (להדביק על קרטון, נייר רגיל לא יחזיק).

רעיון מהיר - להסתער על חנות הכל בשקל, להשקיע 50 ש"ח ולצאת עם המון קשקושים תוצרת סין, מפנקסים, דרך מדבקות ועד חבילות טוליפ אישיות לכל ילד.

ולגבי החיקוי פליימוביל -
יש לנו גם וגם, וזה די חזק, טיפה פחות מהמקורי. אבל המקורי מאוד יקר.
מה שכן, הילדים מתעסקים עם זה שעות במשחקי תפקידים.

בהזדמנות אני רוצה להעלות את המטבח-ילדים שבנינו, הולכת רגע לחפור ב"התמונות שלי"...

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש משחק יפה דומינו.

הילדים שלי מאד נהנים מזה ומשחקים שעות.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנה, בעקבות האשכול על מטבח לילדים
עוד באותו שבוע התחלנו לעבוד על זה (אני בצד של התכנון, העיצוב, הצביעה, איסוף חומרים, ובעלי בצד הקדיחות, הניסורים וההברגות המסובכות יותר), הילדים השתתפו, קדחו, הבריגו, צבענו יחד, הלכנו יחד לקנות חלקים (את הרוב המכריע אילתרנו מדברים שהיו בבית/מצאנו)
זה עדיין לא גמור (באשמתי, את הוילונות הייתי אמורה לתפור ועוד לא הגעתי לזה, אני לא כל כך טובה בתפירה...)
התמונה הסופית בטעות ללא הברז.....

משחק מאוד כיפי ושימושי (וחזק), סה"כ החומרים הקנויים עלו בערך 80-90 ש"ח

.....היום הם שיחקו אחה"צ במאפיה, בנו עוגות מפוארות מדופלו ו"אפו אותם" בתנור...
תלחצו לתצוגה גדולה יותר

קבצים מצורפים

• 123456.jpg
    KB 204.2 · צפיות: 10

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש חומר חדש ומדהים- פיסולינה יותר רך מדאס ממש כמו פלסטלינה רכה לא מלכלך כמו דאס מתאים מגיל שנה וחצי ומתיבש באויר כמו דאס. קונים ומתמכרים. ממש כיף לגעת בו ולפסל בו. ממליצה בחום!!!
אחרי היבוש -הצביעה וכל הרעיונות שלעיל----

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אריאלס

פששש חבל"ז. אהבתי את ההשקעה

אושר

משתמש מקצוען
מטבח מדהים! יפיפה!
בקשר לילדים בני 2-3 שרבים- אין לי פתרון אחר להגיד לך מלבד "הפרדת כוחות". כל אחד עם העבודה/המשחק שלו.
אם אפשר להביא חבר או שניים- הרי זה משובח.

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שחרית;493330:
דפים ענקיים ...

אני אוהבת לקנות את הדפים הגדולים שמוכרים בערב פסח לכיסוי מדפים. (אני שמה את זה על השולחן והם מציירים על זה ביחד)
תודה לכולן על העיצות המועילים

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י אושר;493854:
מטבח מדהים! יפיפה!
בקשר לילדים בני 2-3 שרבים- אין לי פתרון אחר להגיד לך מלבד "הפרדת כוחות". כל אחד עם העבודה/המשחק שלו.
אם אפשר להביא חבר או שניים- הרי זה משובח.

זו הבעיה,
שהשלו זה מה שתמיד אצל השני :)

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י mig;493870:
זו הבעיה,
שהשלו זה מה שתמיד אצל השני :)

אצלי, שני הראשונים הרצופים היו בן ובת, אז נוסד אצלנו כלל כזה (אל תשאלי אותי איך זה התבסס ומה, כי הבת הייתה עקשנית לא קטנה, אבל זה מה שקרה) שהתכלת לבן והורוד לבת וזה ממש מקודש. לא היו מריבות על שום דבר חדש כי כל מה שהזכיר את צבע הבן הלך לבן ואת צבע הבת הלך לבת...(כלומר לא רק ורוד תכלת אלא לדוגמא ירוק- סגול)
כמובן שכמה שיותר קונים אותו הדבר -יותר טוב, אבל זה עובר בסוף...
ב"ה!:)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י אושר;493889:
אצלי, שני הראשונים הרצופים היו בן ובת, אז נוסד אצלנו כלל כזה (אל תשאלי אותי איך זה התבסס ומה, כי הבת הייתה עקשנית לא קטנה, אבל זה מה שקרה) שהתכלת לבן והורוד לבת וזה ממש מקודש. לא היו מריבות על שום דבר חדש כי כל מה שהזכיר את צבע הבן הלך לבן ואת צבע הבת הלך לבת...(כלומר לא רק ורוד תכלת אלא לדוגמא ירוק- סגול)
כמובן שכמה שיותר קונים אותו הדבר -יותר טוב, אבל זה עובר בסוף...
ב"ה!:)

אצלי שניהם בנים.
וקניתי לשניהם חבילות לורדים וצבעים זהות, הייתי בטוחה ששלום עלי נפשי...
את חושבת שזה עזר?

כל אחד היה צריך בדיוק את מה שאצל אחיו ולא עזרו כל ההסברים שזה בדיוק אותו דבר...

nchmeya

משתמש צעיר
בקשר לקשקושים על הקירות, אני מידי פעם מכניסה אותם לאמבטיה עם בגדי שמאטס ועם גואש
והכייף הכי גדול זה לצבוע את האמבטיה באיזה צבעים שרוצים + החרסינות שמעל. ואחרי כל ההנאה שוטפים את האמבטיה והקירות וכמובן את הילדים הצבועים. הכייף הוא שהם בפנים ואת יודעת שהם ישארו שם וגם הצבע. [ אני משתדלת לעשות כביסות ונקיון באמבטיה באותו זמן אבל לא חייב] הצבע הזול יותר[ לא של אומגה] יורד בשניות.

נסים בן חיי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
רעיונות נוספים לתעסוקה:
יש חוברות יפות מאוד של מובייל - אחת שמאוד מוצלחת במיוחד ליום שרוצים עבודות שלא מלכלכות: יש שם דפים עם חלקים שצריך לגזור ולחבר עם סיכות מתפצלות. יוצאים דברים מאוד יפים (יש גם חוברת של מוצגים, שם צריך לעזור ילדים להדביק, כי יש מקומות שדרוש קצת דיוק וסבלנות)
יש מקלות שאם אני לא טועה קוראים להם מקטרות (תתקנו אותי אם אני טועה) הילדים שלי בנו מזה יום אחד צמידים, משקפים ועוד וזה מעסיק אותם כבר כמה ימים

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
החוברות של מובייל משום מה לא מעסיק אותם הרבה.
לקראת החופש הגדול התארגנתי עם כמה חוברות,
ההעסיק למעט זמן.

nchmeya

משתמש צעיר
נכתב ע"י כתום וירוק;494544:
ולא נשאר צבע בחיבורים של האריחים?

אצלי לא, רק שוטפים ויורד. אבל לא לוקחת אחריות [אפשר לנסות במקום נסתר]

לקטנים- מדבקות על בלונים או על כוסות חד פעמיים.
בקבוק שתיה ממלאים חתיכות סול או נילון [שהילד גזר] מים וצבע מאכל סוגרים את המכסה ויש דגים שוחים במים....
-פלסטלינה כמובן
-מגנטים של פרסומות הילד מכין לבד תמונה, כיתוב אפשר גם כיתוב מדביקים עם דבק על המגנט - ויש מגנט על המקרר מעשה ידי... משפחת מגנטי ב20 אג' במקום 120 ש"ח
-לקחת את הבובות שבבית לשים שמיכה על 2 כסאות ולהכין תאטרון בובות.

היום הם הכינו ספר כמו שהמליצה תודה! הם נהנו כשעתיים תעסוקה.

טאצ'

משתמש רשום
הבעיה שלי עם תעסוקת ילדים היא לא במה להעסיק אותם
אלא עם מי הם משחקים...

הם לא מוותרים לי ורוצים אותי בכל משחק שהם משחקים
החל מפליימוביל, קפלה, קליקס וכו וכלה בפיקולו, רמי וכדו'

המשחק היחיד שהם משחקים לבד זה בקלפים (הבנים הגדולים)
מפני שהם יודעים שאמא לא ידעת להפוך קלפים (בוואקום או משו בסגנון...):eek:

מה עושים? לא שיש לי בעיה לשחק איתם - הפוך אני נהנית מזה;)
אבל אני רוצה שהם יתמודדו לשחק לבד (הגדולים הם בגילאי: 8-4)

tamar

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טאצ';494948:
הם לא מוותרים לי ורוצים אותי בכל משחק שהם משחקים
החל מפליימוביל, קפלה, קליקס וכו וכלה בפיקולו, רמי וכדו'
(הגדולים הם בגילאי: 8-4)

איזו אמא טובה! לי אין סבלנות לשבת ולשחק איתם, כל הכבוד!!
תאמרי להם שבכל יום את משחקת איתם משחק אחד לפי בחירתם, לאחר שהם שחקו לבד.
הכי הרבה הם יעשו שביתת משחקים לכמה ימים, אם הם אוהבים את המשחקים הם יחזרו אליהם גם בלעדייך...

ואגב, בדיוק התלבטתי היום אם לקנות את המשחק רמי. הוא מתאים לגילאי 4-8?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י tamar;494974:
ואגב, בדיוק התלבטתי היום אם לקנות את המשחק רמי. הוא מתאים לגילאי 4-8?
משחק נפלא ומפתח, אבל בגיל הזה, דורש ליווי צמוד של אימא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה