דרוש מידע משהו פה לא ברור, איך זה שמקס נותנים אפשרות סליקה בחינם, איפה הקאץ'?

פפרר

משתמש מקצוען
אני שואל כי בכל החברות סליקה צריך להציג תעודת עוסק וכד'
והם לא מבקשים כלום
אם יום אחד תפתח עסק , ידעו בדיוק ממתי התחלת להעלים - לא מחייב שיבואו ויבדקו אבל הסיכון קיים, וגם בלי לפתוח עסק הם תמיד יכולים לשמוע עליך ולבוא ולחטט לחפש אותך ולמצוא אותך

A052

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לי שיש בעיה לקבל כספים באשראי מחברים ומשפחה לצרכים ברורים, כמו שמותר לקבל העברה לבנק.

אבל כמובן שסתם תשלומים או תשלומים על מוצרים בלי עוסק רשמי זה עלול להיות פלילי.

ONE1

משתמש מקצוען
כמה עולה דמי שימוש בכרטיס לחודש?
לאחרונה הצטרפתי ל-max לעצמאים, ללא תשלום כמובן, שם הם נותנים לי לקבל תשלומים מהלקוחות שלי בכרטיס אשראי, בחינם ממש. הכסף שמצטבר מהכנסות מהלקוחות, מתקזז לי מהחיוב החודשי של הכרטיס אשראי.
לא ברור לי מה הרווח שלהם מהמהלך הזה? אמנם יש אפשרות לקבל את הכסף מיידית לחשבון הבנק בתוספת עמלה, אבל זה זניח, כי בין כה וכה אני צריך את הכסף של ההכנסות כדי לכסות את ההוצאות הרבות שבכרטיס.

אם אכן יתברר, שאין כאן איזה עקיצה, אז ממש שווה.
מה שעוד יותר לא ברור לי, זה שהם גם נותנים מתנת הצטרפות 300 ש"ח (היה כתוב שזה יתקבל כזיכוי לסניפי רשת ארומה, וכבר תיכננתי לבקש מהם שיביאו לי משהו אחר, כי אני לא אוכל את הכשרות שלהם, ואז התברר שפשוט זיכו אותי ב-300 ש"ח בכרטיס אשראי :) ).

ניסיתי לחפש מישהו שכתב על זה באשכולות קודמים, אבל לא מצאתי, למרות שנראה לי שזה כבר שנה על הכביש...

דרך אגב, כתוב באתר "מהיום אפשר לקבל תשלום מלקוחות ללא הגבלה וללא עמלה באפליקציית max" - אז זהו, שזה לא מדוייק, אפשר גם באתר, נכנסים לאיזור האישי, ואפשר ללחוץ על בקשת תשלום, מקישים את המספר כרטיס אשראי של הלקוח עם תוקף ו-3 ספרות שבגב הכרטיס - ותוך כמה שניות התשלום מתקבל....

ONE1

משתמש מקצוען
יש כרטיסים בתשלום, ויש בפטור מדמי כרטיס משימוש מסויים, ויש בחינם לתמיד - למשל כרטיס ״כזה אני רוצה״ שהוא תמיד בחינם.
אמרו שלי שאין דבר כזה לעשות את האפשרות הזו בחינם
ידוע לך למה?

אגב, האם אפשר לחייב את האשראי דרך אתר באינטרנט (על מחשב) או חייב באפליקציה?

haiosi

משתמש פעיל
אמרו שלי שאין דבר כזה לעשות את האפשרות הזו בחינם
ידוע לך למה?

אגב, האם אפשר לחייב את האשראי דרך אתר באינטרנט (על מחשב) או חייב באפליקציה?
אפשר גם דרך האתר (במחשב). עשיתי כמה פעמים.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
חוקית - מותר לי לקבל תשלום (במקום העברה רגילה) דרך סליקת אשראי
שבאמת זה כהעברה ולא תשלום על עסק?
זה רעיון טוב אם שילמתי באשראי על מוצר מסויים ורוצה 'לזכות' את ההורים או אחים שישלמו על זה
-במקום העברה וכו' אני מכניס באזור אישי והחיוב באשראי יופחת

haiosi

משתמש פעיל
אמרו שלי שאין דבר כזה לעשות את האפשרות הזו סליקה בחינם על כרטיס כזה אני רוצה
ידוע לך למה?
יש לי כמה כרטיסים של מקס, ביניהם גם את כרטיס "כזה אני רוצה". לא ידעתי שעם הכרטיס הזה בלבד א"א לעשות את הסליקה בחינם. בכל מקרה, גם בשאר הכרטיסים, אפשר לסדר איתם שבשימוש בכרטיס מעל 500 שח בחודש - אין דמי כרטיס.

ONE1

משתמש מקצוען
יש לי כמה כרטיסים של מקס, ביניהם גם את כרטיס "כזה אני רוצה". לא ידעתי שעם הכרטיס הזה בלבד א"א לעשות את הסליקה בחינם. בכל מקרה, גם בשאר הכרטיסים, אפשר לסדר איתם שבשימוש בכרטיס מעל 500 שח בחודש - אין דמי כרטיס.
עכשיו דיברתי אתם שוב ואמרו שאפשר עם כל כרטיס;)

haiosi

משתמש פעיל
עדכון:
מקס הורידו את מתנת ההצטרפות ל-100 ש"ח (במקום 300).
מי שלא משתמש הרבה זמן (כמה חודשים) בשירות, זה נחסם לו, ופשוט צריך להתקשר אליהם והם מסדרים את זה שימשיך.

הגשש

משתמש מקצוען
עדכון: השירות הוקפא למצטרפים חדשים, כך נאמר לי כעת בשיחה עם נציגה.
מישהו רוצה לשער למה.
האופציה גם נעלמה מהאתר שלהם לגמרי.
משהו מוזר מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה