משהו מווווווווווזר

• פותח הנושא ts4
  • פורסם בתאריך

ts4

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
בבדיקה שערכתי בעו"ש,
גיליתי זיכוי כספי על סך 1114 ש"ח
מחברה בשם "מונטרוז סקיוריטיס בע"מ
מחיטוט קל באינטרנט לא הצלחתי להבין מי, מה ואיך אפשר לצור קשר איתם, להבין מה זה ועל מה זה...

אולי מישהו יודע??
ראיתי שהם נמצאים בנחל דולב בבית שמש... אם אכן מדובר בזה.
זה הרמז היחיד

אודה לעזרתכם האדיבה...

cyp

משתמש מקצוען
אני חושבת שזו חברת אשראי,
הכי טוב לשאול את הבנק

cyp

משתמש מקצוען
הם נותנים הלוואות עסקיות לזמן קצר, אולי לקחתם איזו הלוואה או משהו?

לילך777

משתמש חדש
הכי טוב לבדוק עם הבנק את העניין הזה...כמובן שתמיד כיף לקבל כסף אבל חשוב לדעת ממי...

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
פעם ראיתי בחשבון שלי זיכוי של הפקדת מזומן ע"ס 6000 ש"ח
ניסיתי לברר איך זה נכנס, ואמרו לי שזה הופקד דרך מעטפה לחשבון שלי...

התברר שהפקידה טעתה בהקשת המספרים ובלבלה בין 2 מעטפות
הכסף כמובן הוחזר אחר כבוד לבעליו

מישיי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י הלל;2463530:
פעם ראיתי בחשבון שלי זיכוי של הפקדת מזומן ע"ס 6000 ש"ח
ניסיתי לברר איך זה נכנס, ואמרו לי שזה הופקד דרך מעטפה לחשבון שלי...

התברר שהפקידה טעתה בהקשת המספרים ובלבלה בין 2 מעטפות
הכסף כמובן הוחזר אחר כבוד לבעליו

מישהו יודע?
מישהו חייב לנו כסף ובטעות הוא הפקיד את זה למס' אחר,
גם את זה אפשר להחזיר?(ההעברה נעשתה דרך האינטרנט)

ts4

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אנחנו אמורים לקחת הלוואה מהבנק והבנק עוקב אחרי כל הכנסה והוצאה ועלי מוטלת חובת ההוכחה..
וחוץ מזה, לא אוהבת עסקים חד צדדיים...
וחוץ מזה (2) לא לקחנו הלוואה משומקום אחר

ותודה על העזרה..

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י מישיי;2463535:
מישהו יודע?
מישהו חייב לנו כסף ובטעות הוא הפקיד את זה למס' אחר,
גם את זה אפשר להחזיר?(ההעברה נעשתה דרך האינטרנט)
אנחנו פעם הפקדנו בטעות לחשבון לא נכון. נראה לי שהבנק שבו הופקד הוא צריך להחזיר את זה בחזרה לנו ואז הפקדנו לנכון

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שימי לב שרשום ברשם החברות שזו חברה מפרת חוק
שם מנכל החברה הוא ג'ון בן פורת

בתיה ג

משתמש חדש
תבדקי טוב מבלי למסור להם פרטים מזהים וכך תדעי אם זה משהו אמיתי ונכון, אולי סתם תרגיל. מקווה שלא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה