Mac משהו יכול להמליץ לי על מק נייד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מחירים, סוגים, העדפות...
אני לא מבין ב"מקים"... :(
ואני חושב שהגיע הזמן...

ShimmyLev

משתמש צעיר
אולי תתחיל בלספר מה אתה עושה, כדי להתאים לך את המחשב שהכי טוב לך.

כי ההמלצה האולטימטיבית היא MacBook Pro with Retina Display, 2.7Ghz QuadCore, 16GB RAM, 768GB SSD.
זה שהמחיר שלו הוא 16,000 ש"ח בארה"ב זה שולי... :-D

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אווואו, לא לכאלו מחירים התכוונתי...
אני מעצב גרפי וצייר.
ואני לא מתכוון לקנות עכשיו ערכה ענקית של מחשב מק...
בקטנה... אני רוצה משו שישרת אותי נאמנה, ולא יעשה צרות כמו חלונות... (למרות שיש לי מחשב תותח)
אני צריך משו שינשום בקצב שלי ויעעעעעעעוף! (כמו שמתארים את המק)
לא?

ShimmyLev

משתמש צעיר
יופי. אנחנו מתחילים להתקדם מעט :)

כמחשב כניסה מתאים לך להתחיל עם Mac Mini. זה מחשב שולחני (לא נייד), אבל הזול ביותר בקטגוריה, ואליו אתה מחבר את המסך, מקלדת ועכבר הקיימים שלך. כך שנחסך פה גם רכישת ציוד היקפי.

במידה ואתה ממש צריך ניידות, אז תיקח את דגם הכניסה של ה Macbook Pro, אבל בגודל 15", לנוחות השימוש.

מומלץ לשדרג זיכרון ל 8GB. זה לא יקר, אבל הביצועים מזנקים.

סתם שאלה: למה לא להתחיל עם רכישת מחשב יד-שניה ברמה טובה? זה גם יוזיל את המחיר וגם יאפשר לך 'לבחון' את ההתאמה שלך למחשב.

mat

משתמש מקצוען
אני רואה שיש הרבה דת בעניין הזה של Mac. :D

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ופי. אנחנו מתחילים להתקדם מעט :)

כמחשב כניסה מתאים לך להתחיל עם Mac Mini. זה מחשב שולחני (לא נייד), אבל הזול ביותר בקטגוריה, ואליו אתה מחבר את המסך, מקלדת ועכבר הקיימים שלך. כך שנחסך פה גם רכישת ציוד היקפי.

במידה ואתה ממש צריך ניידות, אז תיקח את דגם הכניסה של ה Macbook Pro, אבל בגודל 15", לנוחות השימוש.

מומלץ לשדרג זיכרון ל 8GB. זה לא יקר, אבל הביצועים מזנקים.

סתם שאלה: למה לא להתחיל עם רכישת מחשב יד-שניה ברמה טובה? זה גם יוזיל את המחיר וגם יאפשר לך 'לבחון' את ההתאמה שלך למחשב.

ואאאאו, חידשת לי פה הרבה דברים! תודה!
סתם מעניין אותי, כמה בערך עולה הנייד? ובאיזה מחירים בערך מתחילים המקים יד שניה, יש לך מושג?

ShimmyLev

משתמש צעיר
את מחירי המחשבים החדשים אפשר לבדוק פה: iDigital Store

כמה עולה יד שניה? זה כמו לשאול כמה עולה אוטו... איזה שנה? איזה דגם? איזה ריפודים? האם יש חיישני רוורס? והשאלה החשובה ביותר, האם יש סטיקרים או לא?

צריך לאפיין את העבודה שלך, לפי זה לאפיין את המחשב בשבילך, ומשם- אפשר להמשיך ולבחור את המחשב הרצוי. חדש או יד-שניה? החלטה שלך, לפי הנתונים הנדרשים.

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה על הקישור!
הצלחתי לשלוף משו שהיה נראה לי במחיר סביר:

מעבד i5 dual-coreבמהירות 2.5 GHz זיכרון: 4GB ram במהירות 1600MHz כונן קשיח: 500GB 5400-RPM כרטיס מסך: Intel HD ...
6,649.00 ₪

הוא יכול להתאים לי לעומת מחשב גרפיקה של חלונות, מבחינת הביצועים?

ShimmyLev

משתמש צעיר
שוב. תלוי מה התוכנות שבהן אתה משתמש, גודל הקבצים וסוגיהם.
בגדול- זה אמור להספיק, אך מומלץ לשדרג את הזיכרון ל 8GB. זה מטיס את המחשב קדימה...

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ShimmyLev;913452:
שוב. תלוי מה התוכנות שבהן אתה משתמש, גודל הקבצים וסוגיהם.
בגדול- זה אמור להספיק, אך מומלץ לשדרג את הזיכרון ל 8GB. זה מטיס את המחשב קדימה...
ניתן לשנות את הזכרון גם למקבוק 4gb DDR2 667Mgh גם ל8 במהירות גבוהה יותר?

ShimmyLev

משתמש צעיר
ניתן, אבל זה לא יעזור, כי השבב על הלוח 'יעביד' את הזיכרון במהירות שנקבעה למחשב...

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ShimmyLev;925440:
ניתן, אבל זה לא יעזור, כי השבב על הלוח 'יעביד' את הזיכרון במהירות שנקבעה למחשב...

אז להשאר עם 4 GB ?

ShimmyLev

משתמש צעיר
לכל מחשב יש את המגבלות שלו, כך שאי אפשר להמליץ באופן גורף אם אפשר לשדרג ל 8 או לא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה