דרוש מידע משאבת חלב שעובדת עם שעון שבת

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
נראה שיצרו אותה במיוחד גם עם מצב שבת... רב הדיגיטליות צריך ללחוץ בכל הפעלה
1674024645069.png

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
המשאבה שהעליתי למעלה של CLINICARE היא דיגיטלית ומיועדת לשימוש גם בשבת (לא ניסיתי, אבל יש הוראות)
הדיגיטליות הרגילות שלהן שרוצים לחבר אותם לשעון שבת חיצוני- לא עובדות בשבת
הספציפי הזה שהעלית הוא יוצר במיוחד לזה ויש עליו סימון של נרות ויש לו שעון שבת פנימי - שאפשר להשתמש בשבת

יראת גאולה

משתמש מקצוען
משאבה עם "אישור הלכתי לשימוש בשבת" הוא גורף? או במקרה ספציפי שהרב מתיר?
עצם פעולת השאיבה אסורה בשבת.
צריך לשאול רב האם מתי ואיך אפשר לשאוב (ומה לעשות עם החלב, האם לפסול אותו לזרוק או שאפשר לתת / לשמור).
אם רב אומר להשתמש במשאבה חשמלית על שעון שבת - אז משאבה עם אישור הלכתי מתאימה לזה...
(אני לא בטוחה, אני חושבת שאין הבדל הלכתי בין המשאבה הזו למשאבות אחרות שמומלצות כאן באשכול עבור שאיבה בשבת. פשוט לא כל משאבה חשמלית יכולה מבחינה טכנית לעבוד על שעון שבת. יכול להיות שאני טועה ויש למשאבה הזו עדיפות הלכתית, אבל עדיין זה בעייתי בלי לשאול רב, כי החשמל זו הבעיה הקטנה בשאיבה, עיקר הבעיה זה עצם השאיבה)

יונת123

משתמש מקצוען
אני עשיתי השבוע בירור לגבי משאבות דרך קופח מאוחדת (בית מרקחת של הקופה שמיועדות לשימוש בשבת. קניתי בסוף משאבה של אמדה פינס חשמלית מכאנית. שואבת מעולה (ואני לא מסתדרת עם כל משאבה...).
ממה שהבנתי הפסיקו לייצר אותה יש אותה במס’ מצומצם של בתי מרקחת בקופה רק מה שנשאר במלאי. אפשר גם להזמין מהיבואן זה לא ככ יקר
במאוחדת יש גם את הקליניקאר לא ניסיתי

מיכל ש.

משתמש פעיל
אני רכשתי משאבה של ARDO דיגיטלית מצוינת!! מחברת לשעון שבת ומכוונת לפי הצורך...
מכונה שקטה מאוד! תוצרת שוויצרית!
אני ממש נהנית ממנה!

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
בלת"ק
המשאבה של יד שרה עובדת טוב עם שעון שבת
מה שהכי חשוב לזכור - ששאיבה במשאבה ידנית הרבה יותר חמורה הלכתית מאשר ע"י משאבה חשמלית!
וגם החשמלית תלוי בנתונים של התינוק האם להשמיד את החלב (לשים בבקבוק חומר פוגם - סבון וכדו' - לפני השאיבה) או שאפשר להשתמש בו

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לי רב אמר שמלכתחילה הכי טוב לשאוב ישירות לכיור...

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה