דרוש מידע משאבת חלב שעובדת עם שעון שבת

המסודרת

משתמש מקצוען
יש למדלה משאבה מכנית ברמה של הדיגיטלית של בתי החולים
מעולה לשימוש בשבת ובאופן כללי

יש גמ"ח עם כמה סניפים בארץ שיש להם את זה

המסודרת

משתמש מקצוען
בדיוק , זה כפתור כמו מתג של תאורה כך שאם את משאירה אותו דולק המשאבה מתחילה לעבוד מיד עם הפעלת השעון שבת
מה זה מכנית,
ידנית כאילו?
לא ממש לא ידנית !!
כמו שכתבתי חשמלית מכנית ולא דיגיטאלית כמו כל המכשירים היום.

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
יש ל-clinicare (ספקטרה) משאבות חשמליות מכניות שעובדות מצוין עם שעון שבת.
החדשות שלהם הדיגיטליות כבר לא טובות לשעון שבת.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
המשאבות של יד-שרה בינוניות ומטה
'אמדה' - המכנית שלהם היא משאבה ממש מוצלחת ומעולה, הבעיה שהפסיקו לייצר אותה ועברו לדיגיטלית שלא מתאימה לשבת (אם כי שמעתי שבקופ"ח מאוחדת (אם אני לא טועה...) עדיין מוכרים אותה)
'מדלה' - פאמפ אין סטייל - זו המילה האחרונה בתחום המשאבות הביתיות (אפי' שאני אהבתי יותר את ה'אמדה'), קצת יקרה, מתאימה לשעון שבת.

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
VCGHה ה

הבעיה היא המשאבה עצמה לא השעון... אם זה לא כפתור מכני שמסובב מראש המשאבה לא תידלק גם אם השעון נדלק...בכל אלו שניסיתי או שמעתי לפחות. האמדה הישנה טובה, אבל היו לי בה הרבה תקלות גם אחרי החלפה...
בשביל זה לוקחים מכנית והכפתור שלה מסובב כל השבת על מצד דולק וזה פצצה

אחת כזאת

משתמש רשום
המשאבות של יד-שרה בינוניות ומטה
'אמדה' - המכנית שלהם היא משאבה ממש מוצלחת ומעולה, הבעיה שהפסיקו לייצר אותה ועברו לדיגיטלית שלא מתאימה לשבת (אם כי שמעתי שבקופ"ח מאוחדת (אם אני לא טועה...) עדיין מוכרים אותה)
'מדלה' - פאמפ אין סטייל - זו המילה האחרונה בתחום המשאבות הביתיות (אפי' שאני אהבתי יותר את ה'אמדה'), קצת יקרה, מתאימה לשעון שבת.
אפשר להשיג אמדה מהדגם המכני גם ב'דין דיאגנוסטיקה' דרך השירות לקוחות. לי היא הייתה מצוינת מבחינת שאיבה, אבל היו לי בה תקלות חוזרות...מבחינת מחיר לקנות דרכם לא הבדל גדול מדרך מאוחדת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה