דרוש מידע משאבת חלב שעובדת עם שעון שבת

נעמה CPA

משתמש מקצוען
אמדה פיינס, אפשר לקנות בקופת חולים
אפשר לכוון מערב שבת את העוצמה
כדאי לדאוג שיהיה גם משאבה ידנית, מנסיון עגום של תקע שיצא מהחשמל

אחת כזאת

משתמש רשום
היתה לי והפסיקה לעבוד, הוחלפה ושוב...וכבר לא באחריות... אשמח לבדוק אם יש עוד חברות....

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
השאלתי מגמ"ח משאבה של CLINICARE.
מיועדת לשימוש גם בשבת.
אני משתמשת רק ביום חול והיא מעולה. לא יודעת בקשר לשבת.
אפשר לשאוב דו"צ
1673948556240.png

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני גם השתמשתי באמדה לא מצאתי אחרת שמתאימה לשבת
עזר לי מאד השעונים הדיגיטליים לפי דקות שניתן להתחבר קודם בצורה מדויקת

The gardeners

משתמש פעיל
גם כששואבים לאיבוד, רוצים לעיתים שזו תהיה משאבה חשמלית דו"צ.
(דמיינו שאיבה מלאה כל 3 שעות... לא תענוג גדול עם משאבה ידנית...)
לגבי השימוש בחלב, אני שאלתי ועניתי שכשאר זה המזון שהתינוק ניזון ממנו ואין לי במלאי (שאוב מראש, קפוא וכדו') - מותר להשתמש ואין צורך להביא תמ"ל ובמקרה ויש במלאי או שהתינוק ניזון בדרך קבע גם מתמ"ל - צריך לאבד.
לא להסתמך על זה!
כדאי לברר את הלכה בעניינכם.

משאבה שמתחברת מעולה לשעון שבת - מילי של יד שרה.
צריך לשים לב להדליק את המשאבה כל פעם ל-1.4 שעה ולא ל1.2 שעה כי אחרי 1.2 שעה היא נכבית מעצמה והשעון לא מדליק אותה שוב. (ז"א אם היא נכבית ע"י השעון שבת היא תידלק שוב, אם היא תדלוק עד שהיא תכבה - יצטרכו ללחוץ על כפתור ההדלקה שוב כדי להדליק אותה ולא יעזור השעון.)
אני ההייתי מכוונת אותה כל 3 שעות ל1.4 שעה, 1.4 שעת הפסקה ושוב דלוק ל1.4 שעה, כך אם פספסתי את תחילת השאיבה (בתחילת השאיבה יש שאיבה עדינה יותר, מעיין עיסוי) או שהייתי עסוקה, חיכיתי להדלקה הבאה בלי להתייסר במשך 3 שעות נוספות...

לגבי המשאבה עצמה - בכללי היא בסדר גמור אם כי יש מציאות יותר גדולות ממנה.
מקבלים את המשאבה בהשאלה וצריך לקנות ערכה ב40 ש"ח לצד.
ניתן לקנות בנוסף גם ידית מכנית "לשעת הדחק..."

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש שעון שבת דיגטלי
אם שמונה אופציות של הדלקה וכיבוי
ואפשר כך לכוין על שמונה פעמים שאיבה בשבת
ואיך לשאוב וכו' כל הפרטים ההלכתיים שישאלו את הרב שלהם
וזה אופציה די טובה פשוט אין רעש להרבה זמן אלא כל פעם לערך של 10 דקות עד שנגמר מה לשאוב

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש שעון שבת דיגיטלי עד שמונה אופציות של הדלקה וכיבוי וזה אופציה יותר טובה כיון שאין רעש להרבה זמן
אבל צריך לדעת בדיוק איך להשתמש מבחינה הלכתית

אחת כזאת

משתמש רשום
VCGHה ה
יש שעון שבת דיגטלי
אם שמונה אופציות של הדלקה וכיבוי
ואפשר כך לכוין על שמונה פעמים שאיבה בשבת
ואיך לשאוב וכו' כל הפרטים ההלכתיים שישאלו את הרב שלהם
וזה אופציה די טובה פשוט אין רעש להרבה זמן אלא כל פעם לערך של 10 דקות עד שנגמר מה לשאוב
הבעיה היא המשאבה עצמה לא השעון... אם זה לא כפתור מכני שמסובב מראש המשאבה לא תידלק גם אם השעון נדלק...בכל אלו שניסיתי או שמעתי לפחות. האמדה הישנה טובה, אבל היו לי בה הרבה תקלות גם אחרי החלפה...

אחת כזאת

משתמש רשום
גם כששואבים לאיבוד, רוצים לעיתים שזו תהיה משאבה חשמלית דו"צ.
(דמיינו שאיבה מלאה כל 3 שעות... לא תענוג גדול עם משאבה ידנית...)
לגבי השימוש בחלב, אני שאלתי ועניתי שכשאר זה המזון שהתינוק ניזון ממנו ואין לי במלאי (שאוב מראש, קפוא וכדו') - מותר להשתמש ואין צורך להביא תמ"ל ובמקרה ויש במלאי או שהתינוק ניזון בדרך קבע גם מתמ"ל - צריך לאבד.
לא להסתמך על זה!
כדאי לברר את הלכה בעניינכם.

משאבה שמתחברת מעולה לשעון שבת - מילי של יד שרה.
צריך לשים לב להדליק את המשאבה כל פעם ל-1.4 שעה ולא ל1.2 שעה כי אחרי 1.2 שעה היא נכבית מעצמה והשעון לא מדליק אותה שוב. (ז"א אם היא נכבית ע"י השעון שבת היא תידלק שוב, אם היא תדלוק עד שהיא תכבה - יצטרכו ללחוץ על כפתור ההדלקה שוב כדי להדליק אותה ולא יעזור השעון.)
אני ההייתי מכוונת אותה כל 3 שעות ל1.4 שעה, 1.4 שעת הפסקה ושוב דלוק ל1.4 שעה, כך אם פספסתי את תחילת השאיבה (בתחילת השאיבה יש שאיבה עדינה יותר, מעיין עיסוי) או שהייתי עסוקה, חיכיתי להדלקה הבאה בלי להתייסר במשך 3 שעות נוספות...

לגבי המשאבה עצמה - בכללי היא בסדר גמור אם כי יש מציאות יותר גדולות ממנה.
מקבלים את המשאבה בהשאלה וצריך לקנות ערכה ב40 ש"ח לצד.
ניתן לקנות בנוסף גם ידית מכנית "לשעת הדחק..."
תודה! זה דו צדדי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה