מרק עגבניות

• פותח הנושא E&A
  • פורסם בתאריך

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
הצילום ממש מעולה. כרגיל
באמת לא ברור מה גורם למרק להראות קר.

תמר1

משתמש פעיל
תרשו לי? [למרות שאני לא מקצועית]
הצילום מדהים ונקי ומואר!! אולי בשביל ה'קור' והפלסטיק להוסיף מפית אדומה משובצת לחמימות שלא יהיה מידי לבן, ואולי עדיף לצלם מזוית בה רואים ואפילו מעט את גובה הקערית. יכול להיות שמסונוור מידי?
מה שבטוח, לא הייתי מתנגדת לחוות דעה על הטעם. :)

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קקטוס;1217850:
והשתקפות מבריקה - היא זאת שתעשה את ההבדל:)
אתה צודק, השתקפות מבריקה תעשה את כל ההבדל.
התוצאה תהיה, מראה של מרק דהוי מבעד לזגוגית :)

naomif

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י אחינועם;1217807:
לא הבנתי, אתן רוצות לראות טקסטורה במרק נזיל?
במרק כזה מנסים להימנע כמה שאפשר מתאורה+זוית צילום החושפת טקסטורה, כי הטקסטורה כמעט לא קימת, והתוצאה תהיה השתקפות מבריקה על פני הקערית.

אני לא יודעת מה צריך לעשות אבל מה שכן אני כשאני רואה תמונה של אוכל אני רוצה כמעט להרגיש את הטעם, פה חסר לי את זה וכביכול אני לא רואה מה אני מכניסה לפה, פשוט לא עושה את החשק לקחת כף לפה.
אם הייתי רואה יותר את הבועות הרותחות ואת המעגלים שנוצרים כשנוזל בתזוזה, זה בטח היה אחר.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אחינועם;1218696:
אתה צודק, השתקפות מבריקה תעשה את כל ההבדל.
התוצאה תהיה, מראה של מרק דהוי מבעד לזגוגית :)
אני מניל שאת חולקת עלי, אבל דווקא בשל כך, עברתי בשבת האחרונה על ספרי בישול שצולמו ע"י מיטב הצלמים, ואחד הדברים ששמתי לב זה שבצילום מרק, הצלמים דווקא גורמים להשתקפויות על פני המרק.
זה מה שגורם למרק להיראות כנוזל, ולא כפיסת פלסטיק נטולת אופי..

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קקטוס;1218929:
אני מניל שאת חולקת עלי, אבל דווקא בשל כך, עברתי בשבת האחרונה על ספרי בישול שצולמו ע"י מיטב הצלמים, ואחד הדברים ששמתי לב זה שבצילום מרק, הצלמים דווקא גורמים להשתקפויות על פני המרק.
זה מה שגורם למרק להיראות כנוזל, ולא כפיסת פלסטיק נטולת אופי..
אם המרק סמיך זה נכון. אבל כאן המרק שצילמתי אין לו שום מרקם וזה כל ההבדל.
בתמונה של המרק הכתום שצילמתי לא מזמן, היה מרקם וההברקות היו במקום.
אגב. שם טענו שההברקות, הם שגרמו למרק להראות פלסטיק.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אחינועם;1219009:
אם המרק סמיך זה נכון. אבל כאן המרק שצילמתי אין לו שום מרקם וזה כל ההבדל.
בתמונה של המרק הכתום שצילמתי לא מזמן, היה מרקם וההברקות היו במקום.
אגב. שם טענו שההברקות, הם שגרמו למרק להראות פלסטיק.
עשית במרק הכתום עבודה מעולה, צילצלתי לך בעבר על מה שכתבת שם..
במרקים צלולים הכתוב מדבר...אבל זה לא עקרוני:)

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קקטוס;1219020:
עשית במרק הכתום עבודה מעולה, צילצלתי לך בעבר על מה שכתבת שם..
במרקים צלולים הכתוב מדבר...אבל זה לא עקרוני:)
..אלא תאורטי

קשה ובילתי אפשרי להתמודד אם תאוריה כזו.
לא ראיתי את התמונות שאתה ראית, ואין לי מושג מה סדרי העדיפות של אותם צלמים.
באותה מידה אני אגיד לך, שגם אני ראיתי עבודות של צלמים שונים, בנושא הזה, והם באופן גורף נמנעו מלתת מראה כזה, למרק נטול טקסטורה.
עד כאן:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה