דרוש מתכון מרק טחון ומשביע לתינוקות בגיל שנה

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
הילד שלי בן 5 חודשים, ראשון
בטיפת חלב אומרים לי לא לתת לו אוכל שלא חלב אם\תמ"ל עד גיל 8 חודשים כי היה פג (שבוע 35, ללא בעיות ב"ה),
הבעיה שלא הצלחנו עם ההנקה אז עברנו לנוטרמיגן.. כי הוא רגיש לחלב כנראה (היה מקיא מטרנה),
זה אוכל ממש מגעיל עם ריח של חציר, הרופאה אמרה לי שכל הכבוד לו שהוא מסכים לאכול כי רוב הילדים לא מסכימים... ואני רואה שזה דיי דוחה אותו והוא אוכל רק כי הוא רעב
תכלס, השאלה שלי,
האם כדאי כן להתחיל לתת לו אוכל טחון (כי כשאני מביאה לו ליקוקים פה ושם אני רואה שהוא ממש מתלהב)
או שכדאי לחכות וללכת לפי הספר של האחיות?
כן הייתי מתחילה טעימות
לפי הכללים
ורק אח"כ להתבסס על כך לארוחות מלאות

חנה נפתלי

משתמש פעיל
קופצת על האשכול ומרחיבה אותו-
מה מתאים לתינוק בן חצי שנה?
הוא לא מסכים לאכול אצל המטפלת מבקבוק כלל, גם לא חלב אם....
אני שואלת על מזונות מתאימים לגיל הנ''ל שאפשר להאכיל עם כפית.
תודות מראש!!
מרק אפונה טחון
מרק עדשים ירוקות/כתומות טחון
דיסת קואקר דק דלילה
דיסת סולת דלילה
איפה שאת יכולה לדחוף הודו אדום - תדחפי. (מרקים)
איפה שאת יכולה לדחוף קוואקר מהיר הכנה (דק יותר מהרגיל)- תדחפי (אם זה בפירות אז לפני צריך לערבב עם קצת מים רותחים ולחכות 2 דק')
בכל מנה כדאי שיהיה כף שומן. או מטחינה, או מאבוקדו, וכד'.

saralulu

משתמש מקצוען
הילדים אהבו מאד את הקישואים. במרק העוף של שבת, ככה שקיבלתי רעיון טוב.

יונת123

משתמש מקצוען
הילד שלי בן 5 חודשים, ראשון
בטיפת חלב אומרים לי לא לתת לו אוכל שלא חלב אם\תמ"ל עד גיל 8 חודשים כי היה פג (שבוע 35, ללא בעיות ב"ה),
הבעיה שלא הצלחנו עם ההנקה אז עברנו לנוטרמיגן.. כי הוא רגיש לחלב כנראה (היה מקיא מטרנה),
זה אוכל ממש מגעיל עם ריח של חציר, הרופאה אמרה לי שכל הכבוד לו שהוא מסכים לאכול כי רוב הילדים לא מסכימים... ואני רואה שזה דיי דוחה אותו והוא אוכל רק כי הוא רעב
תכלס, השאלה שלי,
האם כדאי כן להתחיל לתת לו אוכל טחון (כי כשאני מביאה לו ליקוקים פה ושם אני רואה שהוא ממש מתלהב)
או שכדאי לחכות וללכת לפי הספר של האחיות?
פעם ראשונה ששומעת..
הפגית שלי (שבוע 34) בת 8 חודשים. בגלל שעשתה בעיןת עם הבקבוק אצל המטפלת, התחלנו טעימות בגיל 4 חוד'. האחות בטיפת חלב מאד עודדה את זה
למעשה הגיעה החופש והיא היתה איתי בבית כך שבהתחלה פחות נתנו לה אוכל סתם מעצלות כי ההנקה זה הכי קל לי אבל לאט לאט התחילה לאכול עם המשפחה והיום בת 8 חוד' אוכלת הכל!! חוץ מדבש ומוצרי חלב (שגם מותר לתת ואני עוד מחכה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה