שיתוף מרגל להשכרה - סצנות ודמויות בביצוע AI

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אהמממ, אפשר שאלה?
יש מצב לאונרדו קיבל שדרוג מסויים ששינה לו משהו?
לפני תקופה הייתי יוצרת בו מלא, אבל עכשיו ניסיתי ליצור משהו וזה הייתה התוצאה:
A man with an athletic body injured in the face and arm, wearing a black t-shirt and jeans, cries and covers a friend who fell off the motorcycle in a car accident with a blanket.
Background of a road at sunset near the edge of the road

שמתי בזיפ את מה שהוא שם לי...

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-08-05 171253.zip
    KB 837.1 · צפיות: 48
נערך לאחרונה ב:

מוז'יניקית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אהמממ, אפשר שאלה?
A man with an athletic body injured in the face and arm, wearing a black t-shirt and jeans, cries and covers a friend who fell off the motorcycle in a car accident with a blanket.

1722866977920-png.1730507
הספויילר של 'מה הוא הביא' לא מציג שום תמונה משום מה

hadassah m

משתמש פעיל
אהמממ, אפשר שאלה?

1722866977920-png.1730507
וואו גם לי ממש מעצבן

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אייל בשבי הסורי
או שהוא חוזר הביתה, רואה את השער הצהוב מרחוק
עומד בחלון ביתו מסתכל על הירח...

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
כשרואים את הדמויות קרומות עור ופיקסלים נראה לי שסרט עם העלילה של מרגל להשכרה ממש יצליח...
רציני צריך שמישהו ירים את הכפפה בנוגע לסרטים לציבור החרדי

זה הולך להיות סרט חרדי שיקבל את כל האישורים של הרבנים וכמובן לא יהיו בן נשים
אולי מישהו יצור סרטונים של סצנות באמצעות הבינה

אחת שחושבת.

משתמש צעיר
הי, זה לא קשור כ"כ לאשכול הזה, אבל מישהו יכול להסביר לי איך הולכים הספרים של יונה ספיר בעיקר הספרים על איל המהולל, תמיד רציתי להתחיל לקרא ולא ידעתי מאיפה... אם יש אשכול שמסביר איך הכל הולך אשמח אם תעלו קישור שלו לפה, תודה רבה!

הי, זה לא קשור כ"כ לאשכול הזה, אבל מישהו יכול להסביר לי איך הולכים הספרים של יונה ספיר בעיקר הספרים על איל המהולל, תמיד רציתי להתחיל לקרא ולא ידעתי מאיפה... אם יש אשכול שמסביר איך הכל הולך אשמח אם תעלו קישור שלו לפה, תודה רבה!
צריך להתחיל מהספר הראשון , נדמה לי זה 'אוייב באדמת ידיד
' הנה קישור מויקי לכל הסדרה (כתטב בצד)

א.מ.ל

משתמש פעיל
בנצי רץ נואשות אחר אליצפן שהתגלש מהרכב בשקט בלי שאף אחד יראה אל עבר אביו (בזמן אבטחתו את הנשיא באוקריאנה) אליו התגעגע כל כך הרבה זמן ואחריהם דולקים איקס ואנשיו משתוממים למראה הקלף מיקוח היחיד שלהם שמתהלך לו ככה בחופשיות....
צפה בקובץ המצורף 1727732צפה בקובץ המצורף 1727733צפה בקובץ המצורף 1727734צפה בקובץ המצורף 1727735צפה בקובץ המצורף 1727736צפה בקובץ המצורף 1727737
זה היה בלילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה