דרוש מידע מקרר שלא מקר טוב

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אני יכולה לדעת אם למקרר יש בעיה או שזה סוג המקררים של היום?
מה שמרגיש לי שהמקררים של היום פחות קרים בדפנות ובדלת
יכול להיות שהמקרר שלי מרגיש לי לא קר אולי כי שמתי היום הרבה אוכל במקרר וכל הזמן פתחתי אותו?
יש לי מקרר בלומברג הפוך
הוא על 1 מעלה

בתיה B

משתמש פעיל
אם רוצים לדעת שהמקרר מקרר
אפשר לשים את היד בפתח יציאת האוויר שבתא ההקפאה ולהרגיש שיוצא אוויר קר
לשים לב שיש פתחים ליציאת אוויר ויש לשאיבת אוויר
אם לא מסתדר יש עוד דרכים

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען

בתיה B

משתמש פעיל
אין דבר כזה טכנאי מוסמך (כלומר אין שום גוף רשמי שמחלק תעודות כגון מטעם המדינה וכדומה)
אני משתדל לעזור בפורומים (פה, ובמתמחים טופ במדריכים ובשאלות פרטניות) בפועל אני מגיע רק אצלי בשכונה
ברור שיש דבר כזה כי לי יש תעודה מטעם משרד העבודה של טכנאי קירור ומיזוג

בתיה B

משתמש פעיל
אין דבר כזה טכנאי מוסמך (כלומר אין שום גוף רשמי שמחלק תעודות כגון מטעם המדינה וכדומה)
אני משתדל לעזור בפורומים (פה, ובמתמחים טופ במדריכים ובשאלות פרטניות) בפועל אני מגיע רק אצלי בשכונה
ברור שיש דבר כזה כי לי יש תעודה מטעם משרד העבודה של טכנאי קירור ומיזוג

בתיה B

משתמש פעיל
אז כנראה טעיתי,
יש דבר כזה גם לכל מוצרי החשמל? (תנורים וכו')?
אולי זה כולל תעודת חשמלאי?
זה כולל חשמלאי שירות שזה מקנה לך אישור חוקי לגעת בארון חשמל בשביל המזגן או המקרר אבל לא יותר מזה
ואין לי מושג לגבי תנורים

בתיה B

משתמש פעיל
צר לי לחלוק עליך אבל זה ממש לא
יש המון דברים וטכניקות שרק בלימוד מעמיק של החומר אפשר לדעת אותם
איתי בקורס היו 2 חברה מתקיני וטכנאי מזגנים אחד מהם עם תעודה של תדיראן שממש אכלו לעצמם את הלב שפעמים רבות יכלו לחסוך כסף לאנשים אם הם היו יודעים אז את מה שלמדנו בקורס
(נ.ב. במוצרי קירור יש עוד מערכות שלא קיימים ברוב הכלים החשמליים האחרים)

רחלי100

משתמש חדש
צר לי לחלוק עליך אבל זה ממש לא
יש המון דברים וטכניקות שרק בלימוד מעמיק של החומר אפשר לדעת אותם
איתי בקורס היו 2 חברה מתקיני וטכנאי מזגנים אחד מהם עם תעודה של תדיראן שממש אכלו לעצמם את הלב שפעמים רבות יכלו לחסוך כסף לאנשים אם הם היו יודעים אז את מה שלמדנו בקורס
(נ.ב. במוצרי קירור יש עוד מערכות שלא קיימים ברוב הכלים החשמליים האחרים)
אתם לא חולקים( שטיגליץ יכול להסמיך את כל הטכנאים הגדולים בארץ)
מקרר ומיזוג אויר יש תעודת הסמכה בעיקר כי יש פעמים שצריך לנגוע בארון חשמל במזגנים "ואסור לשום אדם לעשות פעולה בחשמל שצריך להפעיל כלי ללא הכשרה " זה בערך לשון החוק .
ועכשיו החוק לא מתיחס למוצר שנמצא מחוץ לחשמל חוץ מתנור שמחובר לו כירים שאסור לפרק את התנור כי מזיזים בדר"כ את הכירים גז
נכון שיש דברים שטכנאים גדולים לא יודעים ובקורסים נודע להם אבל זה עדין לא אומר שחייב הסמכה
יש עוד נושא שזה גז רוצים לחייב כל מי שמתעסק בגז החדש במקרר ובמזגן רשיון מיוחד אני לא יודע איפה זה אוחז כרגע

זמני23

משתמש צעיר
איך אני יכולה לדעת אם למקרר יש בעיה או שזה סוג המקררים של היום?
מה שמרגיש לי שהמקררים של היום פחות קרים בדפנות ובדלת
יכול להיות שהמקרר שלי מרגיש לי לא קר אולי כי שמתי היום הרבה אוכל במקרר וכל הזמן פתחתי אותו?
יש לי מקרר בלומברג הפוך
הוא על 1 מעלה
גם לי במקרר הנ"ל מרגיש ככה
הצלחתם להבין למה זה קורה?זה בעיה במקרר הזה בכללי?

אבא ל14

משתמש חדש
גם אצלי כנ”ל מרגיש שלא מקרר חזק בעיקר במצב שבת
(לאחרונה התחלתי להשתמש בקרחונים בשבת 🫢🫢)

לאחרונה יש איזה סימן קריאה אדום, ומהבהב כל הזמן
אתמול הפשיר לי קצת המקפיא הימני
אני לא יודע מה לעשות
SmartSelect_20240905_102634_Gallery.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה