עזרה מקרר סמסונג אם תאורת לד. מה עושים בשבת?

הדסדס

משתמש מקצוען
אנחנו בחו''ל אז התקן שבת לא קיים .
מישהי שאלה אותי איך אפשר לכבות את האור במקרר בלי להוציא אותו לצמיתות.
אמרו לי שיש בישראל מגנט מיוחד לשם כך.
מישהו שמע? יודע איך משיגים? אולי גם מחיר?

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איך הסתדרתם עם כל הבעיות האחרות שיש במקררים חדשים?

ישי פ

משתמש צעיר
כמו שכתבו כאן הבעיה היא הרבה מעבר לתאורה, כך שגם אם מצליחים לנתק אותה אין לכך כל משמעות, ואסור עדיין להשתמש במקרר בשבת. העצה היחידה לכאורה, היא לחבר את המקרר לשעון שבת, שעה דלוק שעה כבוי, ולהשתמש במקרר רק בשעות שהוא מנותק.

חייט

משתמש פעיל
לכאורה שעה זה הרבה זמן ועדיף חצי וחצי
וכדי שכל בני הבית ידעו מתי מותר לפתוח אפשר לשים שעון בתקע ועליו שקע כפול ובאחד את המקרר ובשני תקע עם נורה
וכל חצי שעה שהמקרר דולק גם הנורה דולקת

ישי פ

משתמש צעיר
במשמרת השבת אמרו לי שעדיף שעה שעה כדי שלא 'לשגע' את המקרר.

הדסדס

משתמש מקצוען
כמו שכתבו כאן הבעיה היא הרבה מעבר לתאורה, כך שגם אם מצליחים לנתק אותה אין לכך כל משמעות, ואסור עדיין להשתמש במקרר בשבת. העצה היחידה לכאורה, היא לחבר את המקרר לשעון שבת, שעה דלוק שעה כבוי, ולהשתמש במקרר רק בשעות שהוא מנותק.
זה מה שאני עושה אצלי ואולי טיפ שיעזור למישהו, קניתי נורת נר נשמה שמתיברת על השעון שבת, כשהוא דולק הנר דולק וברור מאד גם לילדים הקטנים מתי מותר ומתי אסור לפתוח.
אבל השואלת לא שומרת שבת כרגע והדבר היחיד שהיא מוכנה הוא לכבות את האור.
שאלתי רב והוא פסק שעדיף מכלום. השאלה היא איך אני משיגה מגנט.

שלס

משתמש מקצוען
תבדקו במשמרת השבת 072-216-4422
או אצל טכנאי מקררים שעובד עם המגזר שלנו

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה מה שאני עושה אצלי ואולי טיפ שיעזור למישהו, קניתי נורת נר נשמה שמתיברת על השעון שבת, כשהוא דולק הנר דולק וברור מאד גם לילדים הקטנים מתי מותר ומתי אסור לפתוח.
אבל השואלת לא שומרת שבת כרגע והדבר היחיד שהיא מוכנה הוא לכבות את האור.
שאלתי רב והוא פסק שעדיף מכלום. השאלה היא איך אני משיגה מגנט.

את המגנטים שהם נותנים אפשר להשיג בקלות.
מדובר במגנטים עגולים ושטוחים נניח כמו 3 מטבעות של 10 אגורות.

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את המגנטים שהם נותנים אפשר להשיג בקלות.
מדובר במגנטים עגולים ושטוחים נניח כמו 3 מטבעות של 10 אגורות.
צודקת לגמרי.

עשינו את זה פעם ח"פ בארץ, (לא חשוב כרגע הסיבה למה.)
קנינו את המגנטים העגולים בחנות יצירה.

והדבקנו על דלת המקפיא בין המקפיא למקרר. עם דבק דו צדדי חזק.
באזור של המלבן הלבן.
(זה לא בדיוק על המלבן הלבן, צריך לנסות ולראות באיזה נקודה האור נכבה)

בהצלחה

ללי99

משתמש רשום
אנחנו קיבלנו את המגנט הזה מקרן בני הישיבות
משהו חזק מאוד שמותאם ספציפית לצורך הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה