דרוש מידע מקרר האייר [Haier] - מישהו מכיר?

כמה לא משהו?
כי למידות שיש לי למקרר
לא הציעו לי שארפ , כראה גדול מידי
אז אין לי הרבה אופציות,
הציעו לי
בלומברג,LG או האייר
מה עושים??

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עדכון : לאחר שנה וחצי ב"ה עדיין עובד מצויין
אין שום בעיות בינתיים מומלץ מאוד
בייחוד ביחס למחיר הזול
ומי שדיבר על שארפ - הפלסטיקה שלו זוועתית

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
מה עם סמסונג? הוא מעולה
גם מבחינת פלסטיקים וגם לגבי משמרת השבת
יש לי יותר מ3 שנים ללא תקלות ברוך השם

סייבר

משתמש מקצוען
לא נתקלתי בכלל בבעיות פלסטיקה בהאייר, (יש לי אותו יותר משנה) אבל לא יודעת אם להמליץ או לא
קנינו בצורף ובמשך שנה היו לנו בעיות עם ההתקן שבת והמקרר , משהו שם לא עבד טוב. לא ידענו אפה הבעיה. בסוף צורף דאגה לנו לביקור בחינם של טכנאי (אחרי כמה ביקורים קודמים) והוא היה ממש יסודי וב''ה עלה על הבעיה. מאז ב''ה יש לנו שקט מהמקרר, אז אין לי מספיק נסיון לאמר האם הוא מומלץ או לא.
מבחינת פלסטיקה כמו שאמרתי אין לי ב''ה בכלל בעיות.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
המקרר מעולה (לבנתיים)
הבעיה היא המנופול ששמו 'משמרת השבת'

כנ''ל
עד היום לא סידרו לי
כל מוצ''ש נזרקים דברים לזבל
כך שאם אתם סומכים על ההתקן של הלפרין, עדיף לכם שארפ יבואן רישמי שיש לו התקן מובנה בפס ייצור
רק שהחיסרון בהם שצריך להעביר ידני כל ערב שבת למצב שבת

או, להתפלל שלא יהיה לכם בעיות עם ההתקן של משמרת השבת, כי אם יהיה רק הד' יעזור לכם...
תפנו אליהם החברה שמטפלת בהתקני שבת @שבת לדורות

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש לי אותו שנתיים + מאד מרוצה ברוך ד'

שבת לדורות

משתמש רשום
המקרר מעולה (לבנתיים)
הבעיה היא המנופול ששמו 'משמרת השבת'

כנ''ל
עד היום לא סידרו לי
כל מוצ''ש נזרקים דברים לזבל
כך שאם אתם סומכים על ההתקן של הלפרין, עדיף לכם שארפ יבואן רישמי שיש לו התקן מובנה בפס ייצור
רק שהחיסרון בהם שצריך להעביר ידני כל ערב שבת למצב שבת

או, להתפלל שלא יהיה לכם בעיות עם ההתקן של משמרת השבת, כי אם יהיה רק הד' יעזור לכם...
ממליץ להתקשר לשרות הטכני שלנו ישמחו לתת שירות ולפתור את הבעיה הטלפון שלנו 033083333 שעות המענה של השירות הטכני 9:00-15:00

frontend-it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לנו יש מקרר האייר קנינו לפני חודשיים בערך
הוא מצויין ליבנתיים אבל המחיר!!!! הוא עלה 3650 כולל משלוח על הדגם של 550 ליטר 4 דלתות
אוההו המחירים עלו ממש
מעניין איפה קנית, נשמע זול גם ללפני שנתיים

אשמח לשמוע עוד חוו"ד על HAIR זה נראה שהם הכי זולים ויחסית טובים

Hinda

משתמש צעיר
יש לי חצי שנה
הקרור וההקפאה מעולים
התקן שבת מובנה מעולה
היתה לנו בעיה עם האור חודשיים אחרי הקניה
שלא נסגר , באו לתקן ממש מהר
בנתיים מאוד מרוצים

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
צריך מקרר 4 דלתות עם התקן שבת מובנה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
רוצה האייר אבל לא יודע אם יש מובנה
יש הרבה דגמים של האייר 4 דלתות מובנה עם התקן שבת אוטמטי מתוכנת ל 40 שנה קדימה
תחפש בחנויות שמוכרות למגזר החרדי
צורף
שיא החשמל והמיזוג
חשמל הקרן ועוד

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
השאלה האם זה של האייר עצמו או שהמשווק מוסיף את זה
כי אני רוצה לקנות במחיר יותר מוזל אצל משווק חילוני
המשווק מוסיף את זה ואם תקנה מותקן כבר זה מוזיל עלויות באופן משמעותי
להתקין את זה אחרי הרכישה יעלה לך עוד 850 שח תבדוק אם עדיין יצא לך יותר זול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה