מקרונים

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
צילום לפרסום הסדנאות של ריקי קשאני המוכשרת..

EttiB

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעל א;1985746:

מי שמדבר על מוכשרות....

פשוט מושלם.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הצילום יפה,
חסר לי קצת פוקוס, ולטעמי יש כאן חשיפת יתר.
הסטיילינג לא נראה כל כך מזמין, מדי קונטרסטי, לא משדר רכות ונעימות של עוגיה.
עניין של טעם.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י קקטוס;1985766:
הצילום יפה,
חסר לי קצת פוקוס, ולטעמי יש כאן חשיפת יתר.
הסטיילינג לא נראה כל כך מזמין, מדי קונטרסטי, לא משדר רכות ונעימות של עוגיה.
עניין של טעם.

זה מה שרציתי להגיד

אולי כולם שבאותו צבע בערמה אחת
יש מידיי השתקפות חזקה
והרווח בין הערמות לא שווה

leahhof

משתמש רשום
נכתב ע"י יעל א;1985746:
מהמם !!!!! מגרה מאוד !!
הערה קטנטונת-אני לא מבינה בצילום, אבל משהו במקרון (ככה אומרים ביחיד?) הירוק למעלה משמאל- נראה לא טבעי בקרם (בעצם במרווח שבין יש רקע שחור כזה.... האם אני מדמיינת ?
חוץ מזה - מושלם

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י leahhof;1985793:
מהמם !!!!! מגרה מאוד !!
הערה קטנטונת-אני לא מבינה בצילום, אבל משהו במקרון (ככה אומרים ביחיד?) הירוק למעלה משמאל- נראה לא טבעי בקרם (בעצם במרווח שבין יש רקע שחור כזה.... האם אני מדמיינת ?
חוץ מזה - מושלם

זה נראה שכל המקרונים הירוקים יש להן מילוי כהה ובגלל הרקע הכהה זה נראה שהם עומדים באוויר אז אולי עדיף רקע בהיר יותר.
תמונה יפהפייה ומגרה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מקרונים מהממים.
לא רק ריקי מוכשרת, גם הצלמת מוכשרת. החדות בתמונה הביאה אותי להושיט יש לקחת מקרון אחד...התאכזבתי כשידי נגעה במסך...אני רעבה..

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמונה יפה.
אבל -
1. יש כאן בעיה בקומפוזיציה.
זה נראה באמצע העמדה, מצב כזה של "לא החלטתי עדיין איך לסדר אותם" או מידי מעושה.
2.עוגיות מקרון אני מצפה לראות על רקע בהיר, אביבי ופסטלי. השחור הזה יוצר אווירה מנוגדת לקלילות של המקרון.

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדהים...
הכי אוהבת אותם (עוגיות פטיפורים וכו') על שחור.
שיחקת אותה הכי טוב שיכול להיות...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש אהבתי.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
חסר לי הפרדה מהרקע
ובכללי פחות מתחברת לרקע השחור במזון

E&A

משתמש מקצוען
חסרה לי תאורה אחורית שבאה מכיוון שמאל. שהייתה מלטפת את המקרונים מלמעלה, ממלאת את הצללים, ומפםרידה את המקרונים מהרקע.

הקומפוזציה לא מאורגנת טוב. זה נראה כמו שחיברו יחד כמה תמונות עם קומפוזציות שונות, שכל אחת יכולה לעמוד (כמעט) בפני עצמה.

הנה חלקי הפאזל:

קבצים מצורפים

• מקרונים 2 .jpg
    KB 241.7 · צפיות: 16
  • מקרונים 3 .jpg
    KB 189.9 · צפיות: 15
  • מקרונים 4 .jpg
    KB 206.4 · צפיות: 14

טובה גרינפלד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אהבתי את הקלוזאפ!
אני חושבת שזה יותר מיוחד

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
חתיכי הצבעים של המקרונים.......
מגרה לאכול[אבל הקומפוזיציה לא טובה בעינים....

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קדם כל תודה על התגובות המושקעות!

התאורה והרקע השחור זו בחירה שלי ומאוד לטעמי, לא בטעות בחרתי בזה...
(אני יודעת שאפשר גם רך יותר ובהיר, פחות מתחברת..)
בענין הקומפו' ניסיתי 2 סגנונות והלכתי על מה שקיבל תגובות יותר טובות
רק שכרגע זה נראה די שווה הבעד והנגד.
אני מעלה עוד אופציה
ותגידו אתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה